Jump to content
DanielN7

Rozwiązany: Nowy komputer za 3000zł

Recommended Posts

Witam. Planuję kupić nowy komputer, ale najpierw ze starym chciałbym coś zrobić. Specyfikacja starego PC: Intel Pentium D 2,66 Ghz, GeForce 9500 GT, 3 GB RAM, Dysk Seagate 256 GB, Asus P5LD2, Monitor Samsung SycMaster 19 cali, zasilacz Tagan nie wiem jaki. Nowego PC będę używał do grania. Macie jakieś propozycje ???

Edited by DanielN7

Dysk na Sata? Jeśli zdrowy to można by zostawić. Resztę proponuje sprzedać lub oddać mnie :D

Wystaw na forumowej giełdzie, może ktoś weźmie ;) Zamierzasz robić OC procesora czy to odpada?

A gdybym wstawił tam Asus GeForce GTX 560 DC II (Nie lubię Radeonów i AMD :P), dysk na Seagate Momentus XT (szybkość SSD, pojemność HDD) a obudowę Cooler Master HAF 912 Plus (lepiej wygląda) ???

Qrde, szkoda że blisko mnie nie mieszkasz. "Pobawiłbym" się z tamtym "putputerem" :(

Ale mam kolegę który ma 3 kompy i chyba mi je odda;)

Ahh, będzie na czym testować Crysisa ;]

Ale na 3 na raz żeby 20FPS było ;P

A gdybym wstawił tam Asus GeForce GTX 560 DC II (Nie lubię Radeonów i AMD tongue_prosty.gif), dysk na Seagate Momentus XT (szybkość SSD, pojemność HDD) a obudowę Cooler Master HAF 912 Plus (lepiej wygląda) ???

Nawet sobie tak nie żartuj. Ten GTX co podałeś to jest minimalnie gorszy od HD6870 a co dopiero od HD7870, któremu do pięt nie dorasta. Z tym Seagate to weź nie przesadzaj, gdzieś Ty się takich bajek naczytał? A obudowa to jak chcesz to dołóż do innej ale pod żadnym pozorem nie zmieniaj na te części co podałeś.

Ok, dzięki. A jaka karta od Nvidii byłaby tu dobra ??? I jeszcze niezbędne dodatki: system wiadomo Win7 Home Premium 64-bit OEM. Monitor wybrałem Iijama ProLite E227 3HDS (stosunkowo tani i dobry: przynajmniej tak mi się wydaje), Klawa to Gigabyte Aivia K8100. Moglibyście mi polecić jakąś dobrą gameingową myszkę w cenie do 150 zł ??? Tylko koniecznie dla leworęcznych :)

Z nvidii pozostaje 660Ti, który dopiero zadebiutował - http://techplanet.pl/produkty/karty-graficzne/gigabyte-geforce-gtx660ti-2gb-ddr5192bit-dvihdmidp-pci-express-ver-oc,33738.html . Podaję link z techplanet, bo w morele.net nie ma jeszcze modeli z autorskimi chłodzeniami.

Jest jeszcze niby GTX 570, ale przy obecnych cenach ta karta jest bardzo nieopłacalna (wolniejsza od HD 7870, żre więcej prądu i mocniej się grzeje).

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...