Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sqix

Książka o tematyce programowania lub ogólnie o informatyce.

Polecane posty

Witam, jako że właśnie idę do liceum o profilu matematyczno-informatycznym chciałbym trochę rozszerzyć swoją wiedzę na temat informatyki we własnym zakresie. Chciałbym żebyście polecili mi książki, które według Was są w miarę odpowiednie dla początkujących. Nie muszą być stricte o programowaniu lecz ogólnie o inforamtyce, taka ogólna wiedza. Z góry dziękuję ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek radziłbym się w ogóle zapoznać z definicją: Informatyka. Masz tam też podane z czego między innymi się składa. Jeśli szukasz książki ogólnej o informatyce to weź sobie kup jakieś podręczniki do Informatyki.

W ogóle po co kupować bez sprecyzowanych wymagań? Całą wiedzę ogólną masz w Internecie, wystarczy poszukać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem, jeśli chodzi o programowanie zatem ja mogę jedynie zapytać się, co chcesz robić?

Języków programowania jest wiele i mają też różne funkcje, dlatego trzeba mieć sprecyzowane na ten temat poglądy.

@up

Jeśli chodzi o programowanie w środowisku Windowsa etc.(tworzenie programów itd.) to C/C++. Sam będę uczył się C/C++ na studiach, chociaż bardziej ciągnie mnie w kierunku Javy, no ale dla Informatyka to podstawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...