Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2012

Recommended Posts

Przeciek z rana jak smietana,

Z deczka się nie zrymowało.Już lepiej by było "Przeciek z rana, jak taniec kankana" Teoretycznie rano będzie za niecałe 2,5 godziny.Przygotowałem już uzasadnienie do M&B Warband.Teraz muszę coś wymyślić dla Obliviona

@down - nie cytujemy postów poprzednika w całości

Edited by deBug
  • Upvote 1

Z deczka się nie zrymowało.Już lepiej by było "Przeciek z rana, jak taniec kankana" Teoretycznie rano będzie za niecałe 4 godziny.Przygotowałem już uzasadnienie do M&B Warband.Teraz muszę coś wymyślić dla Obliviona

Z deczka się nie zrymowało.Już lepiej by było "Przeciek z rana, jak taniec kankana" Teoretycznie rano będzie za niecałe 2,5 godziny.Przygotowałem już uzasadnienie do M&B Warband.Teraz muszę coś wymyślić dla Obliviona

Rym nie jest znowu taki zły ;).

Niby jest oczywiste, że ludzie zaczną typować w tym temacie gry - ale bez przesady - padają tu takie tytuły, że człowiek przestaje wierzyć w inteligencję ludu i wszystko mu opada, bez wyjątku...

Swoją drogą, czy źle coś przeczytałem, czy do tego numeru zawitają 2 płyty DVD?

Edit: Co innego, jeśli ktoś jeszcze nie ma nawet małego pojęcia o całej "zabawie" z zdobywaniem licencji na pełniaki.

@deBug, Dante1997

Jak na rym robiony na szybko - nawet fajnie brzmi wink_prosty.gif

@Down

Tja, no naprawdę, nie zauważyłem <sarkazm> :P

Edited by AlcatrazX
  • Upvote 1

Skoro tyle miejsca zostało to może jeszcze jakiś filmik dorzucicie, hmm? Van Helsing bardzo mi się osobiście podobał .

Ja mam takie pragnienie aby do magazynu dodali grę z serii Super Mario

Wiem że trochę dziwne pragnienie.

Twoje pragnienie już dawno się spełniło, CDA nie raz dodawali Mario w dziale freeware

Ja obstawiam którąś z tych gier:

- Just Cause 2

- Lost Planet 2

- Batman Arkham Asylum

- Street Fighter IV

- BioShock

- The Elder Scrolls IV: Oblivion

SMG mówił że nie będzie Batmana

Panie Smugglerze mam pytanie: A czy MDK 2 HD moge odpalic na starszym sprzecie?? Czy jest to cos rodzaju serious sama w nowej szacie graficznej itd...

Wymagania dla gry to : Core 2 Duo 2.4 GHz, 512 MB RAM (1.5 GB dla Vista/7), karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepszy), Windows XP/Vista/7 . Jeśli oto ci chodziło

Yeah fajne pełniaki. Jeśli ten Majesty to RTS to bomba! Ciekawe jaki będzie ostatni tongue_prosty.gif

PS: Fajna osłoda na kończące się wakacje :)

Edited by dada4172

Mojżesz Demonstruje Karate 2 Hoże Dydki

Nie moge się doczekać, bo kiedyś widziałem i grałem w jedynkę... a zaraz potem w tonic trouble :D

Ja obstawiam którąś z tych gier:

- Just Cause 2

- Lost Planet 2

- Batman Arkham Asylum

- Street Fighter IV

- BioShock

- The Elder Scrolls IV: Oblivion

SMG mówił że nie będzie Batmana

Nie będzie ani Batmana, ani Bioshocka, bo zaprawdę tak Ci on powiedział.

- Just Cause zajmuje tylko 4,9 GB i to z DLC, więc też nie będzie. Street Fighter i Oblivion podobnie. Żadne nie wykracza poza 6 GB. A my mamy na płycie ponad 13 GB.

Poza tym Smuggler powiedział, że pełniak numer 1 będzie nowszy od pełniaka numer 2 czyli M:TFKS z 2009.

Biorąc pod uwagę powyższe czynniki to nawet Sacred 2 z 2008 odpada. Zostaje FEAR 2 i Lost Planet 2.

Trzeba przyznać, że nie dali dużego wyboru. Gier zajmujących >10 GB wcale nie jest tak dużo.

Pytanie: Czy da się jakoś skopiować pliki tłumaczenia od CDprojektu do MDK2 HD, by cieszyć się grą po polsku i w HD?

Od razu zaznaczam, że posiadam tą płytę i tylko pytam się o techniczne zagadnienie.

Co do głównego pełniaka proponuję:

Pierwszy sezon "Przyjaciół", by ludzie się dowiedzieli skąd ten fenomen Rachel i Rossa.

Sądzę, że tyle miejsca to za dużo na jedną grę. :wink:

• Upvote 1

@PrezeSS

Myślę, że zbyt matematycznie podchodzisz do aktualnych pełniaków. CDA to bardziej serce niż rozum. Może być wszystko i "nic" jako główny pełniak. Szkoda, że z tym Majesty 2 redakcja nie wyszła poza PKK ale może na przyszłość to uzupełnią. Sacred 2 dalej mi się wydaje prawdopodobny (też z PKK) ale osobiście bym go nie chciał bo mam już wersję "biedronkową". No chyba, że złota edycja, ale znowu - po tytuły z platynowej kolekcji CDA teraz rzadko sięga.

Możecie dzisiaj nie dawać zagadki, a to z racji, że śniło mi się co będzie głównym pełniakiem. Ten pełniak to .... rayman Origins :P

Ja już wiem jaki jest 3. pełniak (Smg w tajemnicy zdradził wink_prosty.gif) i zajmuje on ok. 7 GB, więc reszta pójdzie pewnie na jakieś demka i patch do Afterfalla. Teraz czekać tylko na oficjalne potwierdzenie i mam to co chciałem tongue_prosty.gif

Gdybym wam powiedział, musiałbym was zabić ;)

Edited by daveNWN

Czy przypadkiem coś około 7-8 giga nie waży Oblivion wraz z dodatkami?

(Edit.No chyba żeby dave nas przytrollował)

Edited by deBug

Kiedy ten przeciek? Nie mogę się doczekaćpokerglass.png.

No wiesz... Zanim Smuggler tą swoją limuzynką podjedzie, to się troche zejdzie tongue_prosty.gif

Jak dla mnie to pełniakiem nr1 może być cokolwiek. Ja kupuje CD-Action nie dla gier...

Edited by MrGeralt
  • Upvote 1