Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 10/2012

Recommended Posts

Pelniakiem nr 3 w tym numerze jest MDK 2 HD

Pelniak nr 2 to: MAJESTY 2 PL - Symulator Krolestwa Fantasy

Pelniak nr 1 to: JUST CAUSE 2 PL (wersja na Steam, czyli z indywidualnym numerem na kazdej plycie)trollface.gif

Ponieważ wszyscy już mają skany CDA z 2000 r. nie trzeba wrzucać recenzji z 8/00. Krótko - świetna gra, odjechany TPP z humorem, oceniony na 9 (bez znaczka jakości) i dany już ostatnio w zagranicznej konkurencji. Na razie dobra robota.

Dobry pełniak, zagadka ostatecznie wydaje się prosta, ale tylko po rozwiązaniubiggrin_prosty.gif

Ale ja się nie napalam na kolejne pełniaki, bo wiecie jak było w tym i poprzednim numerze

• Upvote 1

Jakoś nie mogę przekonać się do edycji HD niektórych gier. A do MDK nie wrócę, bo bym sobie tylko zniszczył całkiem niezłe wspomnienia. Tak czy siak chyba po raz pierwszy w CDA na płycie edycja HD jakiegoś hitu :)

Słyszałem o tej grze ale nie wiedziałem ze sie pojaiw w CDA hehe ja tam jestem z grupy co wszystkiego spróbuje co daje cdaction wiec zobaczy sie ;)

Czy to jest ten pełniak na 9? Remake'a nie recenzowaliście, ale oryginał dostał u was 9

Edited by handwalker

MDK2 super sprawa, kiedyś grałem, nie zaszkodzi przejść jeszcze raz tym bardziej w HD :).

• Upvote 1

Fajnie, klasyka często wspominana w CD-A, trzeba zagrać.

To będzie angielska wersja językowa, tak?

Tak, to jedyna gra po angielsku w tym numerze. Ale ze to gra akcji, to za wiele do gadania tam nie ma, a jak nawet to sa to proste teksty, ktore kazdy powinien zalapac.

Czy to jest ten pełniak na 9? Remake'a nie recenzowaliście, ale oryginał dostał u was 9

Tak, to ona.

A poziom głównego jest wg. ciebie, Smuggler taki, że równie dobrze mógłby być drugi lub trzeci, czy taki, że zdecydowanie zasługuje na to miano?

i. Na razie dobra robota.

A dalej bedzie lepiej...jezyk1.gif

A poziom głównego jest wg. ciebie, Smuggler taki, że równie dobrze mógłby być drugi lub trzeci, czy taki, że zdecydowanie zasługuje na to miano?

W tym miesiacu nr 1 jest na pewno nr 1, ale i nr 2 w tym numerze smialo moglby miesiac czy dwa temu robic za nr 1.

i. Na razie dobra robota.

A dalej bedzie lepiej...jezyk1.gif

W tym miesiacu nr 1 jest na pewno nr 1, ale i nr 2 w tym numerze smialo moglby miesiac czy dwa temu robic za nr 1.

zapowiada się bardzo ciekawie .

• Upvote 1

No, nawet nieźle.Nie znam gry, ale raczej nie zainstaluję "bo po agielsku"?Czekam na jutrzejszy przeciek

• Upvote 3

Wiele słyszałem o MDK, ale nie miałem okazji zagrać.

Fajnie będzie zagrać w klasyka. Czekam na nastepne pełniaki

Edited by gr22
  • Upvote 2

Pelniakiem nr 3 w tym numerze jest MDK 2 HD

Zaczynam już narzekać, bo MDK2 nie jest dobrą grą a Beamdog reprezentuje wszystko co nie tak z branżą.

"dawajcie lepsze pełniaki wy ***"

Wrocilem wlasnie z pogrzebu Patryka, mamy dzis deadline - radze dzisiaj sobie ostroznie zartowac i narzekac z umiarem, bo moge pokazac swe mroczne obliczne. [smg]

Bring it [tip]

Edited by Ozma
  • Upvote 3

Ale od razu mowie - Batmana czy Assasin;'s Creeda nie oczekujcie. Nr 1 jest na pewno lepszy niz ostatnimi miesiacami ale z drugiej strony nie liczcie na cuda.

No, nawet nieźle.Nie znam gry, ale raczej nie zainstaluję "bo po agielsku"?Czekam na jutrzejszy przeciek

Nie zna języka obcego, ale AC/DC słucha trollface.gif

Smuggler dobrze, że mi powiedziałeś bo czaiłem się na Ded Spejs ok.gif

• Upvote 4

Wow całkiem przyzwoity pełniak a nie jakiś szrot niewiadomego pochodzenia. Fajno bo w MDK jeszcze nie grałem, a teraz będe miał w HD, git.

• Upvote 3

Ale od razu mowie - Batmana czy Assasin;'s Creeda nie oczekujcie. Nr 1 jest na pewno lepszy niz ostatnimi miesiacami ale z drugiej strony nie liczcie na cuda.

A mogl bys zdradzic jaka kategoria RPG ,RTS, Przygodowka ??