Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Sleeping Dogs

Polecane posty

Mi osobiście najbardziej przypadła do gustu stacja Softly a potem K-Klub z 24k Herb obie stacje, świetnie pasują do klimatu Sleeping Dogs.

Softly z spokojnymi kawałkami świetnie nadającymi się do powolnej jazdy po mieście w nocy natomiast K-Klub gdy chce się wcisnąć gaz do dechy smile_prosty.gif

Jest też parę dobrych kawałków z innych stacji jak :

Lorn - Soft Room

Vivienne Lu - Yellow Fever (Swoją drogą jestem ciekawy skoro Lucy Liu podkłada głoś Vivienne to czy też spiewa tą piosenkę ?smile_prosty.gif

Hudson Mohawke - Fuse

Mount Washington - Silver Screen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivienne Lu - Yellow Fever (Swoją drogą jestem ciekawy skoro Lucy Liu podkłada głoś Vivienne to czy też spiewa tą piosenkę ?smile_prosty.gif

Nie sądzę. Lucy Liu jest amerykanką i nie mówi w ogóle po kantońsku, a większość tego kawałka jest po kantońsku.

@up Stacja WARP puszcza fajne kawałki elektroniczne. Mało znane, ale fajne np. Africa Hitech - Lash Out albo

(błędnie pod nazwą "Surf" w grze).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Level triady można wbić powtarzając misję wątku głównego. Musisz mieć jednak lepszy score niż miałeś podczas pierwszego podejścia, żeby dostać doświadczenie. Można też kupić pack na steamie, który daje expa triady, ale to rozwiązanie mija się z celem. A ludzie, którzy kupując tego typu [beeep] pakują spasłym producentom kasę do kieszeni powinni być wieszani za jajca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spike

Zawsze możesz kupić DLC na steam, są 2 o ile dobrze pamiętam Silver Dog i Gold Dog które podbijają poziom Triady i Policji +5

Przynajmniej ja na początku gry dostałem odrazu +5 do obu poziomów (Silver Dog pack ) Golda nie kupowałem bo bez sensu od samego początku mieć poziom 10 Policji i Triady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawaz tym Sleeping Dogs, kupiłem go z kilku powodów - jako przegryzki do GW2, z miłości do sandboxów czy też potrzeby zajęcia się czymś przed GTA V. Nie spodziewałem się wiele. Ba, martwiłem się , że dostane gre bardzo przecietną z głupim wątkiem głównym i pustym światem... uh spooro się pomyliłem. Ta gra mnie urzekła niesamowicie. Urzekła mnie tak, że o obiektywizmie w ocenie nie ma co mówić. Zatopiłem się w tym azjatyckim klimacie - triady, karaoke, ruch po prawej stronie oraz NIESAMOWITA muzyka. Sporo fajnych ficzerów - np w GTA jeśli oboje drzwi było zablokowanych, postaci pojawiały się przed maską. W Sleeping Dogs bohater wybija przednią szybę i nią wychodzi. Grafika jest porządna, chociaż raczej nic poza tym. Misje są bardzo zróżnicowane (i main story i sporo typów pobocznych) i chociaż rzeczywiście postaci drugoplanowe nie potrafią tak urzekać jak w GTA, zaś system randkowy one shotów troszkę irytuje, to samego bohatera da się polubic i poczuć ten klimat. I tak jak wspomniałem - ta muzyka... Gdyby jakaś firma zrobiła składanke tych wszystkich tytułów na płytach to z miejsca bym kupił. Nie ma tu najbardziej kasowych tytułów najsłynniejszych zespołów ( choć dobre zespoły się przewijają), ale nadal to kawał dobrej i zróźnicowanej nuty. No i sposób zarabiania i wydawania kasy - jest baardzo sensowny. Nie wiem jak Was, ale mnie dosyc irytowało, że za sprzedaż Turismo w GTA IV dostawalo się smieszne grosze w tym warsztacie, zaś pieniądze chociażby pod achievment 500k można było wydać tylko na broń. W Sleeping zastosowali prosty system. Do garażu nie możesz włożyć ukradzionego samochodu. Te dostajesz z kilku misji oraz możesz je kupić w dealerów rozsianych po mieście. Zaś kradzieże samochódów nie dają groszy tylko rzeczywiście połowe wartości samochodu.

Ostatecznie? Gdyby Sleeping Dogs miał tak dobre postaci jak z Ballady o Geju Tonym, ciutke artystycznego szlifu przy fabule oraz system hangoutów ze znajomymi jak z IV byłaby 10. Tak to dla mnie zdecydowanie zasługuje na 8+

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że wszyscy narzekają na brak fajnych postaci w Sleeping Dogs. Jak dla mnie postaci są bardzo barwne i ciekawe. Chociażby Jackie - przyjaciel głównego bohatera, Pendrew - komisarz policji, siostra Jiang albo nawet Winston Chu i jego mama. Uważam, że te postaci są naprawdę bardzo ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paniu Chu wymiata. Lepiej nie krytykować jej jedzenia.

No i brakowało tu wyborów, które doprowadziłoby do jednego z dwóch zakończeń.

Sama końcówka:

Pojedynek z Lee bez żadnej gadki, przed zakończeniem ostatecznego "ciosu". No i kolejna część jest całkiem możliwa

Aha. No i ani jednego kabrioletu? UFG, Naprawdę? Why?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam racje Pani Chu akurat była całkiem w porządku, Pendrew tez w miare... ale c'mon... Jackie? Taki pajacyk, bez polotu kompletnie. Nie mowie, ze jest tragicznie, ale to nie jest poziom GTA IV, gdzie wlasciwie kazda postac pojawiajaca sie byla klimatyczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleeping Dogs jest świetną grą. Gdy tylko zobaczyłem reklamę w dniu premiery w internecie, natychmiast pojechałem do najbliższego Media Markt by kupić grę. Pierwsze godziny w grze zdecydowanie pozytywnie mnie zaskoczyły - gra posiadała to, o czym w GTA IV zapomniano czyli sklepy, ubrania, jedzenie i liczne upgrady. Niestety model jazdy nie jest zachwycający oraz brakuje mi systemu zniszczeń auta rodem z GTA IV. Fabuła bardzo ciekawa choć czasami trudno ogarnąć o co chodzi. Miasto odwzorowane świetnie, na początku nie potrafiłem przyzwyczaić się do ruchu lewostronnego. Stragany, przetwórnie ryb, koszulki, muzyka - niezapomniane widoki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gra ma niesamowity klimat, który czuć już od pierwszej misji, grafika jest dobra, muzyka jak już ktoś wspomniał, świetna ale... no właśnie jest kilka tych "ale". Po pierwsze sterowanie. Albo ja grać nie potrafie albo coś naprawde jest nie tak. Podczas biegu skręcić nie mogę, z bijatykami też mam problem, gra jest nastawiona na akcje ale u mnie nie reaguje na szybsze wciśnięcia klawiszy. U was jest tak samo?, po drugie poziom trudności. Jest jakoś, przynajmniej dla mnie, dziwnie wyważony. Jedną grupkę pobije spokojnie, ale jak przyjdzie druga to od razu łomot dostaje mimo że ich liczeność jest mniejsza. Optymalizacja. Tutaj też chyba coś jest nie tak. W tłumie ludzi, pełno świateł i pierdół - gra sie nawet nie przytnie. Ulica, dzień, brak aut czy przechodni - spadki płynności. Trzeba czekać na łatke. I to sporą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wiele o tej grze nie mogę powiedzieć. Czekam na mój upragde kompa więc jak tylko podłącze nowego pieca to zakupie Sleeping Dogs. Ale według mnie gra ma niesamowity klimat. Samo miejsce akcji - Hong Kong jest dobrym pomysłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PatryS1911

bijatyki to głównie kwestia skupienia - jeśli jesteś skoncentrowany, to spokojnie bijesz wszystkich. jak się rozkojarzysz dostajesz po tyłku.

klawisze reagują z dziwnym opóźnieniem.

co do skręcania w trakcie biegu trzeba się przyzwyczaić - ja na przykład zamiast robić to myszką, jak w innych grach, używałem klawiszy kierunkowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, bo u mnie te zwiechy i problemy z HKShip.exe ustąpiły, a gram na full detalach i z teksturami HD i nic nie przycina.

Co do trudności- momentami jest cięzko- radzę poszukać kapliczek zdrowia i statuetek aby mieć nowe ciosy. Jeśli spada nam zdrowie, warto się wdrapać na coś, aby się ono zregenerowało (na tyle, na ile może) No i w bagażnikach niektórych bryk są klucze do kół. Warto wziąć.

A te całe "dodatki", typu masaże, czy jedzenie chyba nie działa. Zjem coś, pojawia się ikonka, biorę misję i ona znika. U was też tak jest?

Ten patch 1.4 jest malutki- coś chyba z 28 MB waży, więc jeśli Steam jest w trybie online, to zacznie ściągać zaraz po włączeniu kompa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego jedzenia i masaży, to działają ale jak uaktywnisz podczas misji (ja tak miałem w pierwszych misjach na targowisku), i faktycznie jeśli użyjesz czegoś przed misją to znikają. I faktycznie jest aktualizacja, tak na pierwszy rzut oka, poprawia troszeńkę problem ze sterowaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziwne, bo ja zawsze przed wyjściem z mieszkania piłem z lodówki energetyka dla obrażeń i zawsze zostawał. ale uwaga, jak umrzecie w trakcie misji to zaczniecie od checkpointa bez buffów!

no i po randce z amandą (ta blondi) dostajemy na minimapie kapliczki.

a jak robicie naloty policyjne to warto wjechać na plac samochodem i porozjeżdżać kilku wrogów - dużo lepiej walczyć przeciwko 4 niż 20 uzbrojonym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to do końca odpowiedni temat, ale może mi ktos powiedzieć jak hackować kamery? Czasami jest tak że obok kamery jest jakaś skrzynka i w niej sie hackuje, ale mam kilka takich kamer gdzie tych skrzynek nigdzie nie widze a kamera miga na biało.

Z góry dzięki za odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie? Nie moge zbyt wiele się wypowiedzieć na temat gry , bo mam ją dopiero jeden dzień ale ma coś co powala na glębę niektóre gry tego typu : a mianowicie - wstęp. I to miażdżący :) Od początku gry musimy coś wciskać , gdzieś biec , to pokazówka tu, to tam, za chwile znowu my gramy itp. Pierwsze misje? Miazga :) Wiele bijatyk i akcji i oczywiście sam klimat Hong - Kongu , stoiska z rybami , ludzie , muzyka w radiu :P No i oczywiście jest na co wydawać kasę , a to jest najważniejsze bo motywuje do misji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zainstalowałem na razie demo i zrobiło na mnie mocno przeciętne wrażenie. Pewnie zupełnie inaczej wygląda kwestia pełnej wersji, ale demo to w sumie tylko jedna wielka nawalanka, gdzie co chwilę musimy naparzać się z grupkami wrogów, więc ciężko cokolwiek więcej powiedzieć o tej grze na podstawie wersji demonstracyjnej a szkoda... Poczekam aż gra stanieje i będę miał trochę więcej czasu to w Sleeping Dogs może pogram. Na razie jednak sobie odpuszczę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...