Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Recommended Posts

Witam wszystkich, potrzebuję pomocy w burzy mózgów jakim sprzętem i orpogramowaniem mogę osiągnąć pewien projekt. Idea jest taka, że potrzebuję sprzętu z ekranem dotykowym najwygodniej z rysikiem na którym mogę odpalić prezentację z PowerPointa i swobodnie nanosić na poszczególne slajdy odręczne rysunki (strzałki, kółeczka itp.) Dodatkowo potrzebuję możliwości nagrywania tego ekranu (tabletowego) zarówno audio jak i video. Koszty nie są problemem ale wiadomo, że minimalizacja jest wskazana :).

Skrócona wersja:

- robimy prezentację na kompie w PowerPoint

- odpalamy prezentrację na tajemniczym urządzeniu gdzie nanosimy na slajdy kreseczki i kółeczka rysikiem jednocześnie nagrywając to co robimy.

- Et voila, gotowe

To co do tej pory udało mi się wymyśleć/znaleźć:

- Camtasia do nagrywania

- iDisplay na androida do zrobienia z drugiego sprzętu drugiego ekranu komputerowego żeby Camtasia miała jak nagrywać.

- Brak pomysłu na sprzęt, któy przez iDisplay musi być na Androidzie (jak ktoś ma inny pomysł to chętnie słucham :) ), który ma rysik (wątpię w sprawne rysowanie palcem) i który z tym wszystkim współgra.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem swój problem w miarę sensownie. Dzięki każemu za pomoc, jak coś pomieszałem/napisałem idiotyzm to przepraszam i co złego to nie ja.

PS Czy w ogóle możliwe jest odpalenie prezentacji na jakimś tablecie i jednoczesne rysowanie tam kółeczek/strzałek?

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...