Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pecetor

Tablet/prezentacja

Polecane posty

Witam wszystkich, potrzebuję pomocy w burzy mózgów jakim sprzętem i orpogramowaniem mogę osiągnąć pewien projekt. Idea jest taka, że potrzebuję sprzętu z ekranem dotykowym najwygodniej z rysikiem na którym mogę odpalić prezentację z PowerPointa i swobodnie nanosić na poszczególne slajdy odręczne rysunki (strzałki, kółeczka itp.) Dodatkowo potrzebuję możliwości nagrywania tego ekranu (tabletowego) zarówno audio jak i video. Koszty nie są problemem ale wiadomo, że minimalizacja jest wskazana :).

Skrócona wersja:

- robimy prezentację na kompie w PowerPoint

- odpalamy prezentrację na tajemniczym urządzeniu gdzie nanosimy na slajdy kreseczki i kółeczka rysikiem jednocześnie nagrywając to co robimy.

- Et voila, gotowe

To co do tej pory udało mi się wymyśleć/znaleźć:

- Camtasia do nagrywania

- iDisplay na androida do zrobienia z drugiego sprzętu drugiego ekranu komputerowego żeby Camtasia miała jak nagrywać.

- Brak pomysłu na sprzęt, któy przez iDisplay musi być na Androidzie (jak ktoś ma inny pomysł to chętnie słucham :) ), który ma rysik (wątpię w sprawne rysowanie palcem) i który z tym wszystkim współgra.

Mam nadzieję, że wyjaśniłem swój problem w miarę sensownie. Dzięki każemu za pomoc, jak coś pomieszałem/napisałem idiotyzm to przepraszam i co złego to nie ja.

PS Czy w ogóle możliwe jest odpalenie prezentacji na jakimś tablecie i jednoczesne rysowanie tam kółeczek/strzałek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...