Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ziomek123321

Empire earth + dodatek

Polecane posty

Witam! Jako ze gra zostala wydana przez czasospismo cd-action to licze ze znajde tutaj odpowiedz na moj problem. Mamy zamiar grac z kumplem w ee przez internet, niestety nie za bardzo mozemy sie połapac jak prawidłowo uruchomic gre przez neta. Wzialem juz serial, ale gdzie mam go wpisac? podczas tworzenia nowego gracza nie podswietla mi sie okienko "stwórz" mimo ze wszystkie tabelki zostaly przeze mnie poprawnie wypelnione. Inna sprawa dotyczy internetu, ja posiadam siec lan a kolega neostrade, czy jest mozliwosc zeby mogl sie dolaczcyc do mnie poprzez mojego hosta? Prubowalismy tez laczyc sie przez hamaszi jednak nie bylo to mozliwe (czy jak chcemy sie polaczyc przez hamaszi to w opcjach jako karte sieciowa trzeba wybrac ten wlasnie program?), licze(ymy) na konkretna pomoc (rejestracja, odpalenie gry przez neta). pozdrawiam Beleaked

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by sie ktoś wypowiedział na temat budowy statków kosmicznych w potyczce co? Ja grałem od pierwszej epoki przeleciałem przez wszystkie i nic żadna ikonka do wybudowania portu kosmicznego sie nie pokazała....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że statki można budować jedynie w dodatku. jeszcze na potyczke specjalnie wybrałem mapę "planety" czy coś w tym stylu tak że pomiędzy poszczególnymi kawałkami skał była przestrzeń kosmiczna.

Jeżeli dobrze cie zrozumiałem to w trakcie tworzeniua potyczki należy wybrać epoke kosmiczną. Nie można do niej przejść rozpoczynając grę od np. średniowiecza i dojechać do niej przebijając się przez kolejne epoki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako ze gra zostala wydana przez czasospismo cd-action to licze ze znajde tutaj odpowiedz na moj problem. Mamy zamiar grac z kumplem w ee przez internet, niestety nie za bardzo mozemy sie połapac jak prawidłowo uruchomic gre przez neta. Wzialem juz serial, ale gdzie mam go wpisac? podczas tworzenia nowego gracza nie podswietla mi sie okienko "stwórz" mimo ze wszystkie tabelki zostaly przeze mnie poprawnie wypelnione. Inna sprawa dotyczy internetu, ja posiadam siec lan a kolega neostrade, czy jest mozliwosc zeby mogl sie dolaczcyc do mnie poprzez mojego hosta? Prubowalismy tez laczyc sie przez hamaszi jednak nie bylo to mozliwe (czy jak chcemy sie polaczyc przez hamaszi to w opcjach jako karte sieciowa trzeba wybrac ten wlasnie program?), licze(ymy) na konkretna pomoc (rejestracja, odpalenie gry przez neta). pozdrawiam Beleaked

Nie rzadko występuje mi rowniez komunikat jak chce się dołączyc do Beleaked'a ze jestem w innej podsieci. Co robic??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Niedawno kupiłem nowego CDA, zainstalowałem tytułową gierkę, ale jak ma mi się pojawić Intro to wyskakuje mi taki komunikat: "Instrukcja spod "0x0c7e19d6" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x0cd16278". Pamięć nie może być "read"". Ten komunikat pojawił się nawet gdy zainstalowałem grę na kompie mojego kuzyna. O co więc chodzi i jak mam to naprawić? Proszę o szczegółową instrukcję. Z góry dzięki.

Miałem ten sam problem. By go rozwiązać trzeba ustawić w firewalah i zaporze windows ( tą to najlepiej wogule wyłączyć) pełen dostęp do internetu plikom exe w empire earth i w dodatku, o tym, że powinny być zainstalowane w odzielnych folderach to już nawet nie wspominam.

Nie należy kombinować z trybami zgodności bo wtedy to gierka dopiero się biesić zaczyna, widać robili ją pod xp.

W moim systemie mam wyłączoną zaporę windows i aktualizacje, używam comodo firewall pro i awast! antywirus. exeki z gry mają ustawiony pełen dostęp do sieci i internetu i gra chodzi jak złoto, nie wiem jeszcze jak będzie z multi, ale jak znajde rozwiązanie to dam znać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że statki można budować jedynie w dodatku. jeszcze na potyczke specjalnie wybrałem mapę "planety" czy coś w tym stylu tak że pomiędzy poszczególnymi kawałkami skał była przestrzeń kosmiczna.

Jeżeli dobrze cie zrozumiałem to w trakcie tworzeniua potyczki należy wybrać epoke kosmiczną. Nie można do niej przejść rozpoczynając grę od np. średniowiecza i dojechać do niej przebijając się przez kolejne epoki?

Można. Najlepiej zrób własny scenariusz. I sam się przekonaj. W ten sposób najlepiej poznasz grę i zasady oraz zobaczysz wszystkie budynki i jednostki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako ze gra zostala wydana przez czasospismo cd-action to licze ze znajde tutaj odpowiedz na moj problem. Mamy zamiar grac z kumplem w ee przez internet, niestety nie za bardzo mozemy sie połapac jak prawidłowo uruchomic gre przez neta. Wzialem juz serial, ale gdzie mam go wpisac? podczas tworzenia nowego gracza nie podswietla mi sie okienko "stwórz" mimo ze wszystkie tabelki zostaly przeze mnie poprawnie wypelnione. Inna sprawa dotyczy internetu, ja posiadam siec lan a kolega neostrade, czy jest mozliwosc zeby mogl sie dolaczcyc do mnie poprzez mojego hosta? Prubowalismy tez laczyc sie przez hamaszi jednak nie bylo to mozliwe (czy jak chcemy sie polaczyc przez hamaszi to w opcjach jako karte sieciowa trzeba wybrac ten wlasnie program?), licze(ymy) na konkretna pomoc (rejestracja, odpalenie gry przez neta). pozdrawiam Beleaked

Nie rzadko występuje mi rowniez komunikat jak chce się dołączyc do Beleaked'a ze jestem w innej podsieci. Co robic??

Serial masz wpisać podczas instalacji gry, są podane 2 seriale, jeden do gry tylko do singla a drugi do gry do singla i internet. Jeżeli wpisałeś ten pierwszy to zrób reinstalke i wpisz ten drugi serial.

Jeśli chodzi o hamachi to już udało wam się go uruchomić i wejść na serwer programu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić aby w EE można budować te budynki w których powstają osadnicy/bohaterowie i zmienia się w nich epoki? Gra mi się fajnie ale na ciężkim poziomie strasznie trudno jest z jednym takim budynkiem. Albo coś trzeba spełnić albo nie widzę tego właściwego na dole ekranu, gdzie są inne budynki . A zauważyłem że tego można więcej wybudować gdyż niszcząc wroga - komputer co chwilę takowy napotykałem .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitol osada ratusz tak te butynki się nazywają.

To ulepszenia po prostu osady .

Budujesz osadę i wkładasz ludków do środka jak ich jest odpowiednia ilośc osoda przekształca się w ratusz etc.

Masz pod ikonką osady takiego ludzika i np. 5/15 + pasek statusu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba robić żeby zwiekszyć limit populacji???

wybodowac jeden z cudów :)

Roman Coliseum ;p

A jak dojsc do limitu populacji do 1200???

Wybydowalem nawet 2 kolosea ale liczyl sie tylko 1. Jest jeszcze jakies ulepszenie cywilizacyjne ze mozna miec wiecej ludzi. Razem to dalo mi 400 cos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Zainstalowałem zarówno grę jak i dodatek , włączam tryb potyczki czy tam losowej mapy , jest zaznaczona opcja "Kody(cheat'y)" jednak wpisuje kody i nic się nie dzieje. Pomoże ktoś ?

Co do kodów, to te zostały również spolszczone. Dlatego należy wpisać "pokaż chaet", a gra wyświetli nam wszystkie kody. :wink:

Szkoda że te kody nie działają w kampanii :/ Właśnie mam problem z przejściem w kampanii Niemiec w misji "Czerwony Baron".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj też o ustawieniu limitu populacji przed rozpoczęciem rozgrywki do 1200.

I co trzeba zrobic zeby dojs do takiej populacji

Nie jestem pewny, ale słyszałem od kolegi że to jest dzielone przez ilość graczy. Czyli 1200 to suma wszystkich jednostek na mapie.

Ale tak jak powiedziałem: info nie sprawdzone!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj też o ustawieniu limitu populacji przed rozpoczęciem rozgrywki do 1200.

I co trzeba zrobic zeby dojs do takiej populacji

Nie jestem pewny, ale słyszałem od kolegi że to jest dzielone przez ilość graczy. Czyli 1200 to suma wszystkich jednostek na mapie.

Ale tak jak powiedziałem: info nie sprawdzone!

Tak, tak przepraszam, bo wprowadziłem Was w chaos :oops: . Naturalnie 1200 to limit, liczba zostaje dzielona przez liczbę graczy np. 2 graczy-600 max populacja, 4 graczy- 300 max populacja itd. Dodatkowo radzę zbudować jeden z cudów i opracować wszystkie ulepszenia w szpitalu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zniszczycie jakas cywilizacje to ludzie (ilosc ) z niej jest dzieona na reszte i w ten sposob mozecie miec wiecej ludkow.. gram w ee juz ok 2lat.. teraz kupilem cda dla multi.. (w pirata mozna tylko na lanie grac) a tu zonk nie chodzi.. oł cziżas i nawet zero reakcji z redakcji?? taka OLEWKA to normalne tutaj czy tylko o ta gre nikt sie nie troszczy?? :D

edit:// no teraz ot przegieliscie palke.. wlaczam dodatek a tu?: "twoj cd -key jest juz uzywany.." oj to pismo schodzi na psy.. wlasnie straciliscie 1 czytelnika.. niby malo ale radze pomyslec jesli bedzie wiecej osob tym wkurzonych... nara.. nie lubie jak sie mnie olewa.. :evil:

Hehehe :D

Na Twoim miejscu nie przyznawał bym się do posiadania pirackich wersji gier. Jednak tutaj muszę przyznać Ci rację że nie ma żadnej reakcji ze strony redakcji(heh rym), ale można to usprawiedliwić - bowiem - nie ma ŻADNEJ odpowiedzi również ze strony CD-Projekt, polskiego wydawcy gry. A to może oznaczać jedno - coś jest nie tak z polskimi wydaniami... i chyba żaden patch nie pomoże :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm moj post znilknal dziwne..

ale mam pytanie.. jesli moj cd key jest juz uzywany co to znaczy?????? :?:

to znaCZY ZE KTOS ZE MNIE WAłA ROBI..

m. innymi dlatego piractwo nie zanika na rynku polskich gier.. wlasnie przez tak nieprzygotowane i nie sprawdzone wypuszczanie gier.. bo jaki sens placic i nie grac?? 8) licze ze ktos chociaz napisze ze grupa odpowiedzialna za to wie o problemie i szuka rozwiazania.. czy to tak wiele??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm moj post znilknal dziwne..

ale mam pytanie.. jesli moj cd key jest juz uzywany co to znaczy?????? :?:

to znaCZY ZE KTOS ZE MNIE WAłA ROBI..

m. innymi dlatego piractwo nie zanika na rynku polskich gier.. wlasnie przez tak nieprzygotowane i nie sprawdzone wypuszczanie gier.. bo jaki sens placic i nie grac?? 8) licze ze ktos chociaz napisze ze grupa odpowiedzialna za to wie o problemie i szuka rozwiazania.. czy to tak wiele??

Zgadzam sie z kolegą .Ponieważ ten numer cd-action kupiłem wyłącznie tylko po to ażeby sobie pograć w empire earth przez sieć .I co i jeszcze ani jednej wypowiedzi redaktorów .Co ich to obchodzi czy gra którą dali na cover działa czy nie .Chyba trzeba będzie zadzwonić do pomocy technicznej bo tutaj sie raczej niczego nie dowiemy od redakcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W multiplayera da sie grać tylko przez dodatek i tylko z tymi co mają polską wersje EE

Owszem, ale czy to znaczy że wszystko jest w porządku? Nie sądze...

W "normalnej" wersji powinna być możliwość grania z kimkolwiek, a nie tylko Polakami(:) ), nie wiem czy wiesz ale na podstawce jest mnóstwo serwerów - niestety zagranicznych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...