Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ziomek123321

Empire earth + dodatek

Polecane posty

Cóż co do kampanii współczesnych i science fiction jak pewno może wiesz z EE klimat trochę kuleje.

No tu bym polemizował(wiem że nie ten temat :) ). Oczywiście o gustach się nie dyskutuje ale moim zdaniem kampanie to jedna z mocniejszych stron EE(i dodatku) - nawet te "współczesne". Ostatnio przeszedłem kampanie niemiecką i powiem jedno: klimat ma - szczególnie pierwsza misja II Wojny Światowej - kiedy mamy podbić chyba z 4-5 baz(przedstawione troche humorystycznie jako kraje :) na mapie przedstawiającą Europę, hehe). Nie wiem jak z kampanią rosyjską(przeszedłem tylko 1 misję i podobała mi się w sumie), ale myślę że też nie była zła(jak przejde to napisze).

Chociaż faktycznie, można odnieść wrażenie że kampanie starożytne(i średniowieczne) mają to coś :) Obecnie jestem w 3 misji Greków i gra się naprawdę świetnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam..

ja mam zupelnie inny problem..

chce sobie w ogole pograc w singla..

lecz gdy uruchamia mi sie gra.. ekran "lata" wina to rozdzielczosci.. albo odswiezania.. w ustawieniach domyslnych gry..

moj monitorek.. (przed potopowy) obsluguje max 1024x768 i 60hz..

probowalem zmieniac mimo latajacego ekranu.. ale poprostu jest to nie mozliwe.. da sie jakos inaczej zmienic (nie z menu gry?)

bo inaczej to chyba nie pogram ;)

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem misje treningowe. Ale w żadnej z nich nie dowiedziałem się jak przyspieszyć czas w trakcje gry ?

Strasznie wolna rozgrywka , ludziki cos długo zbierają i zbierają a sórowce szybko się zużywa .

W mapie losowej wybieram swoją cywilizacje , przyznaje punkty klikam ok i pojawia się info że " Wybrana cywilizacja nie jest zgodna z serwerem NazwaGracza" >> mniej więcej sens zachowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem i z podstawką, i z dodatkiem... otóż gdy włączam grę (próbowałem 2xklik, przez menu start, i przez mój komputer... tryby zgodności też), to pokazuje się prostokąt oznaczający ładowanie, i... nic. Komputer staje całkowicie, tylko myszką da się poruszać. Moja konfiguracja:

Procesor: AMD Duron 1300GhZ (100x1,3)

Karta graficzna: Nvidia GeForce 4 MX 4000 (256mb)

256MB ram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff miałem napisać, że mam problem, ale sam go rozwiązałem :D .

A więc tak: jeśli komuś nie chcę się włączyć dodatek i wyskakuje taki błąd:

b322ad1il9.jpg po którym zawiesza się i nie chce włączyć również podstawka trzeba zrobić reinstallke, ale z tą różnicą, że podstawkę i dodatek zainstallować w innym katalogu. Np.C:Documents and SettingsEmpire Earth i dodatek zainstalować w C:Documents and SettingsEmpire Earth Sztuka podboju.

Mam jeszcze jedno pytanko: co zrobić, żebym nie musiał wpisywać nazwy gracza po każdym wyjściu z gry czy wyjściu z menu wyboru scenariusza???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co należy zrobić, aby przejść do następnej epoki w swobodnej grze (losowa mapa)? Nie chodzi mi o to, że trzeba kliknąć w ikonkę w Ratuszu, lecz o to, kiedy ta ikonka się pojawia.

1. Wybuduj wszystkie budynki z danej epoki.

2. Jeżeli spełniłeś/aś (w zależności kto czyta) punkt 1 to po wybudowaniu kolejnego ratusza ( zazwyczaj robi sie to przy złożach) wyślij 5 parobków.

3. Jeżeli 5 parobków nie wystarcza to dołóż jeszcze 10 i po kłopocie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co należy zrobić, aby przejść do następnej epoki w swobodnej grze (losowa mapa)? Nie chodzi mi o to, że trzeba kliknąć w ikonkę w Ratuszu, lecz o to, kiedy ta ikonka się pojawia.

1. Wybuduj wszystkie budynki z danej epoki.

2. Jeżeli spełniłeś/aś (w zależności kto czyta) punkt 1 to po wybudowaniu kolejnego ratusza ( zazwyczaj robi sie to przy złożach) wyślij 5 parobków.

3. Jeżeli 5 parobków nie wystarcza to dołóż jeszcze 10 i po kłopocie.

Co to za brednie powyżej ???!!! :x

Czytajcie:

Jeśli zgromadziłeś już odpowiednią ilość

zasobów i wybudowałeś przynajmniej dwa budynki (wyłączając z tego Domy, Mury,

Wieże i Spichlerze), jesteś gotowy, by przejść do następnej epoki.

By przyjść do następnej epoki, musisz najpierw

wypełnić dwa warunki: postawić dwa budynki inne niż Domy, Spichlerze, Wieże i Mury – i zebrać

odpowiednią ilość zasobów. Następnie kliknij na Ratusz lub Kapitol, potem kliknij na

przycisk Epoki (rzymska numeracja wskaże, do której epoki przejdziesz). Możesz

odwołać przejście do następnej epoki, klikając prawym lub lewym przyciskiem myszy

na pasek stanu, tak jak przy poznawaniu technologii. Kiedy przejście do epoki dodasz

do kolejki, staje się ono priorytetem i rozpocznie się, gdy tylko przebiegające w danym

momencie szkolenie lub poznawanie dobiegnie końca.

Nie wiem skąd wymyśliłeś tamtą tezę, ale nieźle może innym namotać. Ludzie czytajcie manuala :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "lekkie" streszczenie tego co ty.

O wybudowaniu budynków czyli tak jak u ciebie stajnie, baraki, doki, wieże etc. Nie chce mi się za bardzo rozpisywać bo jak sam powiedziałeś jest od tego manual. Ale nie zapominaj, że mimo, iż wybudujesz wszystkie te budynki ( nie licząc cudów) to i tak niekiedy nie pojawi Ci się ikonka ery ( i nie chodzi mi tu o żadne telefony). Jak budujesz kolejny ten ratusz czy jak to to się nazywa w pierwszej fazie to zauważyłeś, że nie można tam tworzyć osadników. Więc każesz 5 robolom wejść do środka tego budynku, aby się rozrósł (ikonka podajże "zaludnianie") i pojawi ci się w tedy (po kliknięci na ten budynek) 5/15 oznacza to, że jest tam 5 ludzi i możesz jeszcze wsadzić 10 to chyba logiczne? I w ten sposób otrzymujesz ostatnia fazę tego ratusza dalej on się nie rozrasta a jak to jeszcze nie jest zrozumiałe to idę pracować w Microsofcie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa ulepszanie budynków.

Mam jedno zasadnicze pytanie po co są domy ?

U mnie nie mają nic wspólnego z limitem populacji , nie ważne ile ich wybuduję maks liczba ludzi się nie zwiększa (chyba ze zależy to od epoki).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa ulepszanie budynków.

Mam jedno zasadnicze pytanie po co są domy ?

U mnie nie mają nic wspólnego z limitem populacji , nie ważne ile ich wybuduję maks liczba ludzi się nie zwiększa (chyba ze zależy to od epoki).

Chyba tylko po to, żeby zwiększały morale wojsk(przy obronie). IMO gra zyskałaby więcej gdyby domy "niwelowały" limit populacji :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa ulepszanie budynków.

Mam jedno zasadnicze pytanie po co są domy ?

U mnie nie mają nic wspólnego z limitem populacji , nie ważne ile ich wybuduję maks liczba ludzi się nie zwiększa (chyba ze zależy to od epoki).

Domy w Empire Earth nie mają wpływu na twój limit populacji, ale współpracują

z Ratuszem i Kapitolem, dostarczając morale twoim ludziom. Im więcej domów bronią

twoje jednostki, tym większe czują morale i tym dłużej trwają w walce. Każdy

Dom zbudowany w miejscu efektu Ratusza lub Kapitolu zwiększa morale o 1, aż

do maksymalnego poziomu. Maksymalny poziom morale jest wyższy w wypadku

Kapitolu niż Ratusza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako ze gra zostala wydana przez czasospismo cd-action to licze ze znajde tutaj odpowiedz na moj problem. Mamy zamiar grac z kumplem w ee przez internet, niestety nie za bardzo mozemy sie połapac jak prawidłowo uruchomic gre przez neta. Wzialem juz serial, ale gdzie mam go wpisac? podczas tworzenia nowego gracza nie podswietla mi sie okienko "stwórz" mimo ze wszystkie tabelki zostaly przeze mnie poprawnie wypelnione. Inna sprawa dotyczy internetu, ja posiadam siec lan a kolega neostrade, czy jest mozliwosc zeby mogl sie dolaczcyc do mnie poprzez mojego hosta? Prubowalismy tez laczyc sie przez hamaszi jednak nie bylo to mozliwe (czy jak chcemy sie polaczyc przez hamaszi to w opcjach jako karte sieciowa trzeba wybrac ten wlasnie program?), licze(ymy) na konkretna pomoc (rejestracja, odpalenie gry przez neta). pozdrawiam beleaked Wink

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serial masz wpisać podczas instalacji gry, są podane 2 seriale, jeden do gry tylko do singla a drugi do gry do singla i internet. Jeżeli wpisałeś ten pierwszy to zrób reinstalke i wpisz ten drugi serial.

Jeśli chodzi o hamachi to już udało wam się go uruchomić i wejść na serwer programu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam inny problem

Do czego są domy??

W samouczku nic nie pisze o nich oraz nic nie dają w grze

max ilość ludzi w wiosce jest taka sama bez wzgledu na ilosc domów

"Domy w Empire Earth nie mają wpływu na twój limit populacji, ale współpracują

z Ratuszem i Kapitolem, dostarczając morale twoim ludziom. Im więcej domów bronią

twoje jednostki, tym większe czują morale i tym dłużej trwają w walce. Każdy

Dom zbudowany w miejscu efektu Ratusza lub Kapitolu zwiększa morale o 1, aż

do maksymalnego poziomu. Maksymalny poziom morale jest wyższy w wypadku

Kapitolu niż Ratusza."

Wystarczyło tylko przeczytać kilka postów wcześniej albo manual.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam inny problem

Do czego są domy??

W samouczku nic nie pisze o nich oraz nic nie dają w grze

max ilość ludzi w wiosce jest taka sama bez wzgledu na ilosc domów

Albo można je wykorzystać jako tani mur:P (lepszy od palisad ale gorszy od zwykłego muru) Ale tak po za tym domy chyba nie wpływają na nic, ale zawsze lepiej wygląda królestwo z domkami...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...