Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ziomek123321

Empire earth + dodatek

Polecane posty

Jak produkować (w dodatku - w potyczce) statki kosmiczne??

W potyczce nie ma nowe (kosmicznej epoki) są tylko dwie "epoki losowe"

zaznaczam tą wyżej i w grze dodaje mi parę nowych jednostek (np. Planetarny wojownik na lotnisku) ale nigdzie nie widać statków kosmicznych :(

HELP

Przy okazji - POLSKIE PODKŁADY GŁOSOWE SĄ INFANTYLNE :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem z tą grą. Gdy próbuje ją zainstalować przez wasze cover menu komputer się zawiesza. Gdy poleceniem otwórz w płytę i próbuje ją(grę) zainstalować przez plik setup.exe wyskakuje mi błąd:

setup.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.

Proszę o pomoc. Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

P.S Mam taki sam problem też z grą:Seal of Evil oraz Another World(ze starszego numeru). Pozostałe gry z CDA zawsze mi działały więc raczej nie jest to wina odtwarzacza DVD(DVD LG GSA 4163B).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Niedawno kupiłem nowego CDA, zainstalowałem tytułową gierkę, ale jak ma mi się pojawić Intro to wyskakuje mi taki komunikat: "Instrukcja spod "0x0c7e19d6" odwołuje się do pamięci pod adresem "0x0cd16278". Pamięć nie może być "read"". Ten komunikat pojawił się nawet gdy zainstalowałem grę na kompie mojego kuzyna. O co więc chodzi i jak mam to naprawić? Proszę o szczegółową instrukcję. Z góry dzięki.

Miałem ten sam problem prawdopodobnie zainstalowałeś sam dodatek bez podstawki lecz ten dodatek nie jest samodzielny i wymaga podstawki wiec do instaluj podstawkę i wszystko powinno chodzić jak należy

Chodzi o to że ten komunikat dotyczy właśnie podstawki. Dodatek instalowałem później, ale jak próbowałem go uruchomic to mnie wywalało z gry (i to zanim pojawiło się Intro).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, no przegięcie, cdkey do dodatku działa, a do podstawki nie! oba mam wysłane mailem z cda, no i nowego już nie wygeneruję, bo ten przypisany do maila. KURDE! po co mi taki oryginał, jak nie działA? a poza tym w exp secie moge i tak tylko się zalogować, bo polska wersja niezgodna z serwerem... przecież sens tej gry to multi!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać co trzeba zrobić/wybudować/ulepszyć, żeby awansować do kolejnych epok?

Wiem czym się awansuje, ale co trzeba zrobić żeby odblokować ikonkę?

Ja zaludniłem Kapitol do max(50 luda) i trzeba poczekać kilka minut ikona sie pokarze

u mnie tak było.

____________________________________________

Jeszcze jedno czytam, że wersja gry nie pasuje do wersji hostującego chce sobie ściągnąć patch wersję przez sierra update ale [beeep] nie działa!

eegw0.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać co trzeba zrobić/wybudować/ulepszyć, żeby awansować do kolejnych epok?

Wiem czym się awansuje, ale co trzeba zrobić żeby odblokować ikonkę?

Ja zaludniłem Kapitol do max(50 luda) i trzeba poczekać kilka minut ikona sie pokarze

u mnie tak było.

Nie trzeba akurat do 50 zaludniać, wystarczy że zbudujesz osade [kapitol/ratusz jeśli go niemasz] i ulepszysz ją do kapitolu - 15 ludu, pomagają także budowy cudów, pozatym że dają różne korzyści to też często po nich można przejść do następnej epoki ;)

Ja mam inny problem, niemoge zainstalować dodatku [ledwo udało mi się zwykłe EE o_O]. Pokazuje mi że:

"setup.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32. "

Lub:

"coś tam coś tam

j.w.

Został tylko początek uruchamiania LowProcess, i coś tam dalej" niemoge napisać bo akurat teraz pokazuje mi się to co wyżej..

Najdziwniejsze jest to że wcześniej z EE też tak było, ale jakoś pomógł wyciągnąć/włożyć płyte, restart kompa - właśnie po tych czynnościach zmienia mi się wyświetlany komunikat, próbuje z dysku, bo w CD-A MENU czy jak to się nazywa :P po wciśnięciu na "instaluj" nic się nie dzieje albo wyskakuje kolejny błąd.. wcześniej nawet niemogłem w tym menu wybrać "EE - Sztuka podboju" bo od razu komp mi się zawieszał po kliknięciu..

Wogle to z całą płytką jest coś nie tak, instrukcje się nie skopiowały - błąd, niemogą sie otworzyć z DVD - błąd

Przy zachciance na instalacje Seal of Evil - błąd podany wyżej, w Menu po wybraniu jakiejś gry - albo chodzi normalnie albo błąd..

Z góry thx za pomoc, której i tak pewnie nie otrzymam -,- zawsze tak mam bo mam najdziewniejsze problemy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam coś powiem: Empire Earth + dodatek kupiłem trochę temu w Nowej Exstra Klasyce. I mam ten sam problem z wejściem na server "Twoja wersja gry jest inna niż hosta" i kaplica. Co prawda cd-kaye są ok(chodzi o te przy instalacji?) ale co z tego jak nie można pograć na żadnym serwerze? Moja wersja gry to 2.0 - najnowsza...

Próbowałem wyłączyć wszystkie firewalle i nic. Nie mam pojęcia co jest przyczyną tego błędu, ale możliwe że cos polscy dystrybutorzy(CD-Projekt) zwalili skoro wy też nie możecie pograć. Jestem otwarty na wszelkie propozycje pomocy, ale pewnie nikt nie pomoże ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam juz dość użerania się z tą beznadziejną grą. JEST W NIEJ ZWALONE WSZYSTKO!!! Primo: ściągnąłem na trzy różne emaile trzy cdkeye - efekt? każdy nieprawidłowy. BRAK MOŻLIWOŚCI GRY SIECIOWEJ.

Secundo: lepiej nie używać żadnych polskich czcionek w grze, bo po wklepaniu np nazwy sejwa z polską literką cała klawiatura odmawia posłuszeństwa i reaguje juz tylko na "ogonki" ostatni mój zapis gr nazwałem więc "żżźźżż", bo inne litery nie wchodziły. co to wszystko ma znaczyć??? gdzie jest jakiś patch?? co z kluczami??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, mam juz dość użerania się z tą beznadziejną grą. JEST W NIEJ ZWALONE WSZYSTKO!!! Primo: ściągnąłem na trzy różne emaile trzy cdkeye - efekt? każdy nieprawidłowy. BRAK MOŻLIWOŚCI GRY SIECIOWEJ.

Secundo: lepiej nie używać żadnych polskich czcionek w grze, bo po wklepaniu np nazwy sejwa z polską literką cała klawiatura odmawia posłuszeństwa i reaguje juz tylko na "ogonki" ostatni mój zapis gr nazwałem więc "żżźźżż", bo inne litery nie wchodziły. co to wszystko ma znaczyć??? gdzie jest jakiś patch?? co z kluczami??

Problem z klawiaturom można rozwiązać w taki sposób, że wciskamy ctrl+shift (włącza się stare ustawienie klawiatury, czyli "z" zamienione z "y", przecinki itp. rzeczy w innych miejscach), a następnie ponownie ctrl+shift, co powraca do normalnego ustawienia :wink:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam coś powiem: Empire Earth + dodatek kupiłem trochę temu w Nowej Exstra Klasyce. I mam ten sam problem z wejściem na server "Twoja wersja gry jest inna niż hosta" i kaplica. Co prawda cd-kaye są ok(chodzi o te przy instalacji?) ale co z tego jak nie można pograć na żadnym serwerze? Moja wersja gry to 2.0 - najnowsza...

(...)

Ja grałem przez neta jak trafiłem na kolesia co też miał grę z CDA

ale to tylko raz mi sie udało ...

jeszcze te SierraUpdate niedziała ;/

to by naprawiło (może) problem wersji gry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam problem co inni z cd-keyami , gdy chcę wejśc w tryb multiplayer .

_____________________________________________________________

i kolejny problem , gram sobie jakby nigdy nic w mapę losową wszystko fajnie mam 4 cudy , i rozpoczynam budowę piątego cudu , gdy ten zostaje wybudowany wywala mnie do pulpitu ?? <helP> sprawdzałem kilka razy czy nie jest to jednorazowy błąd zawsze po budowie 5 cudu wywala mnie...

i wyskakuje :

błąd.. z aplikacją , która zostanie teraz zamknięta... czy jakoś tak ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam problem co inni z cd-keyami , gdy chcę wejśc w tryb multiplayer .

_____________________________________________________________

i kolejny problem , gram sobie jakby nigdy nic w mapę losową wszystko fajnie mam 4 cudy , i rozpoczynam budowę piątego cudu , gdy ten zostaje wybudowany wywala mnie do pulpitu ?? <helP> sprawdzałem kilka razy czy nie jest to jednorazowy błąd zawsze po budowie 5 cudu wywala mnie...

i wyskakuje :

błąd.. z aplikacją , która zostanie teraz zamknięta... czy jakoś tak ..

Rozwiązanie = nie buduj go ;] a tak serio to ja też tak raz miałem i pomógł reinstal EE -,- spróbój, ale jak Ci zależy to skopiuj save's czy coś :P

A tak wogle to nikt niemoze rozwiązać mojego problemu ? o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać o dodatek do Empire Earth, Sztuka Podboju który planuje sobie kupić.Czy jest on w ogóle wart by go instalować? Czy sprawia że gra staje się lepsza i bogatsza czy może tylko psuje podstawową wersję i wprowadza zamieszanie.Jaki to jest w ogóle rodzaj dodatku :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na pozbycie się błędów w grze? Bo nie mogę zagrać w kampanię (obojętnie jaką)' date=' ponieważ wywala mnie z komunikatem o błędzie ( to samo dzieje się przy próbie tworzenia map). Błędy wyskakują w podstawce i dodatku.[/quote']

Problem jest prosty macie złe sterowniki do karty graficznej lub w ogóle ich nie macie radze postępować według tych instrukcji (Jeżeli nie macie sterowników):

1.Wejść w menadżer urządzeń i spr. jaką kartę graficzną posiadamy.

2. Włączyć przeglądarkę internetową wejść na www.google.pl i wpisać " (nazwa karty) sterowniki"

3. Zainstalować sterowniki i powinno wszystko chodzić.

Jeśli masz sterowniki, a gra mimo to nie chodzi postępuj według dwóch punktów powyżej, następnie odinstaluj stare według tej instrukcji

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76390

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry thx za pomoc, której i tak pewnie nie otrzymam

To po co w ogóle piszesz, skoro wiesz, że nie otrzymasz pomocy?

"coś tam coś tam

j.w.

Został tylko początek uruchamiania LowProcess, i coś tam dalej"

Skoro tak szczegółowo opisujesz problem, to jedyna odpowiedź brzmi "masz jakiś problem". Bez jaj, z pustego stosu nawet salomon nie zdejmie.

Firmware napędu aktualizowałeś? Bardzo często pomaga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam swoje pytanie bo wydaje mi się że zostało niezauważone :)

Chciałem zapytać o dodatek do Empire Earth, Sztuka Podboju który planuje sobie kupić.Czy jest on w ogóle wart by go instalować? Czy sprawia że gra staje się lepsza i bogatsza czy może tylko psuje podstawową wersję i wprowadza zamieszanie.Jaki to jest w ogóle rodzaj dodatku Question

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzoGun7 zamierzasz kupić EE+ Sztuka Podboju z Extra Klasyki? Wiec że istnieje problem i również nie da się grać w nią w necie nawet z posiadaczem wersji z Extra Klasyki. Jednak niema żadnego problemu z uruchomieniem gry w singlu. W sam dodatek jeszcze nie grałem, zawiera on 3 nowe kampanie (Rzymską, Amerykańską i Chińską?), nową erę (choć jeszcze nie widziałem), i parę nowych jednostek z czego może większość to zupełnie nowe modele. Cóż co do kampanii współczesnych i science fiction jak pewno może wiesz z EE klimat trochę kuleje.

Ale jako tako dodatek jest grywalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten sam problem co inni z cd-keyami , gdy chcę wejśc w tryb multiplayer .

_____________________________________________________________

i kolejny problem , gram sobie jakby nigdy nic w mapę losową wszystko fajnie mam 4 cudy , i rozpoczynam budowę piątego cudu , gdy ten zostaje wybudowany wywala mnie do pulpitu ?? <helP> sprawdzałem kilka razy czy nie jest to jednorazowy błąd zawsze po budowie 5 cudu wywala mnie...

i wyskakuje :

błąd.. z aplikacją , która zostanie teraz zamknięta... czy jakoś tak ..

Rozwiązanie = nie buduj go ;] a tak serio to ja też tak raz miałem i pomógł reinstal EE -,- spróbój, ale jak Ci zależy to skopiuj save's czy coś :P

A tak wogle to nikt niemoze rozwiązać mojego problemu ? o_O

No na razie trzymam sie tego rozwiązania i 5 cudu nie buduje... a przeinstalowywałem kilka razy , nic nie pomogło... trudno sie mówi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...