Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rafael7777

Problem z instalacją Wiedźmina 2

Polecane posty

Witam...

Właśnie zakupilem grę Wiedźmin 2 no i mam dosc duzo problemów z instalacja i uruchomieniem...

1.Pierwszy problem występuje po wlasciwej instalacji tuz przed wpisaniem klucza...Wyskakuje kumunikat o takiej mniej wiecej tresci "Configuration summary..." Totalnie nie wiem o co z tym chodzi?

2.Po wpisaniu klucza (nie wiem czy własciwie go wpisałem poniewaz ciezko jest powiedziec czy litera 0 to czasem nie O lub nie Q) ale jak zauważyłem klucz nie ma znaczenia jakkolwiek bym go wpisal...No i przeskakuje do aktualizacji...No i tu kolejny problem zaczyna się sciagac aktualizacja ktora wazy ponad 10 Gb... no i nie wiem czy ona jest potrzebna do uruchomienia...Ale nie moglem jej i tak uruchomić podczas sciagania aktualizacji...Anulowalem sciaganie aktualizacji i uruchamiam launcher ale pomimo to że uruchamiam jako administrator dalej wyskakuje okienko z tekstem "configuration summary..."

Prosze o jakies porady...Czy trzeba scigac ta 10GB aktualizacje? Jak uruchmic gre bez przeszkod?

Tak dodam jakby to mialo pomóc że mój sprzet to:

Intel i5 2500

Gigabyte GTX560

8GB Ram

Win 7 64bit

Prosze o pomoc w tej sprawie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha...Szkoda...10Gb przy mmoim necie to jakies 2-3 dni sciagania...;/

Screena nie posiadam bo to intaluje na innym kompie niz teraz jestem...Ale mozna to krotko opisac wyskakuja takie informacje:

Configuration summary:

Number of cores: 4,

System memory: (cos ponad 4000MB , dokladnie nie pamiętam),

Video memory (cos ponad 4000MB , dokladnie nie pamiętam) ,

Mobile: 0 (Tu tez nie jestem pewien ale najparwdopodbniej tyle)

Your configuration capabilities: PC_High

Ale mi sie wydaje że to tylko podsumowanie kompa i ostatnie zdanie to na jakich ustawieniach powinna gra chodzić...Ale jak klikam launcher przed pobraniem aktualizacji to wlasnie to wyskakuje i dalej gra sie nie odpala...Czy po sciagnieciu do konca tej aktualizacji gra bedzie chodzic a bez jej sciagniecie nie ruszy? Bo mysle że chodzi jedynie o ta aktualizacje bo zadnych bledow podczas instalacji nie ma nawet po wpisaniu klucza przechodzi do nowego okna i do pobierania 10Gb...A i czy czasem klucz secuROM nie jest juz potrzebny do gry? Bo cokolwiek wpisze i tak przechodzi to sciagania aktualizacji...

Podejrzeeam tez że z windowsem moze byc cos nietak...Na xp jakos tak latwiej jest intalowac niz na 7...;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek na Win 7 ogólnie chodzi dość dziwnie mi naprzykład przy widomym sprzęcie w sygnie ustawił detale na PC_LOW.

Polecam przeczytanie FAQ na stronce wiedźmina tam jest coś o złośliwym kluczu securom. A co do tego że nie jestes pewny czy opdowiednio przepisujesz cd key to jest rozwiązanie. Wejdź na kopię zapasową goga i tam musisz wpisac klucz próbuj tam i sie dowiesz które twoje odczytanie jest prawidłowe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiazany...Zamiast pobrac aktualizacje 10Gb wystarczyło ściagnąc patch 0-1.35 ze strony thewitcher.com waży on jakies 100MB i gra śmiga na najwyższych detalach az milo...

Instrukcja:

1.Ściagnac patch z tej strony : http://pl.thewitcher.com/patch1-35/

2.Włożyć plyte zainstalować.

3.Po wyskoczeniu okna z kluczem wpisac klucz...

4.Anulowac ściaganie aktualizacji...

5.Odpalic ściagnietego patcha...

6.Włączyc ikone gry...Ustawic opcje...I Gramy...

W moim przypadku udalo sie zainstalowac gre nawet bez dostepu do internetu... Wcześniej ściagnełem powyższego patcha 0-1.35 no i wszystko działa ok...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję ci jednak pomału sobie pobierać aktualizację do wersji rozszerzonej (na stronie cdprojektu jest dostępna w partach po około 300MB), daje ona nowe lokacje jak i kilka nowych misji, wydłużając czas gry.

Tylko mała uwaga, save`y ze starszej wersji gry mogą potem nie działać gdy zaaktualizujesz grę do edycji rozszerzonej; ale że gra nie jest na jeden raz (sam w nią grałem 4 razy i zaniedługo chyba znowu zaczne :)) to następnym razem możesz zagrać na edycji rozszerzonej, polecamok.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...