Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Recommended Posts

Jak dla mnie, całkiem fajny początek z tym klientem oraz arcadową strzelanką w powietrzu, którą pewnie w sklepie bym nie ruszył a, że jest dodana tutaj to... kto wie. Tak czy inaczej, z cierpliwością czekam na dalsze pełniaki :D

Sprawdziłem wymagania sprzętowe - gra zajmuje 9 GB, czyli pewnie będzie jedyną grą z płytki na której się znajdzie. Czyli co, następne pełniaki będą mniejsze? A gdy dodamy te pięć dem... no, ciekawe co dalej dadzą.

Edited by handwalker

@up To ty jeszcze nie wiesz, jakim specem od upychania contentu na płycie jest Ghost. Na jednym DVD9 z Heroes over Europe mógłby jeszcze zmieścić L.A. Noire. Serio ;)

@up

Ghost podobno na CD-R 700Mb upycha L.A. Noire i Max Payne'a 3 :P i jeszcze mu trochę wolnego miejsca zostaje P

@up Chociaż skoro na DVD,,9" w jednym z numerów zmieścił się np. zajmujący 12 GB Saints Row 2 i jeszcze zmieściło się malutkie Machinarium i antywirus, to pewnie jakaś dobra gra na pewno się zmieści. A pamiętacie nr. 08/2010 ? Tam to na jednym krążku zmieściło się 14 GB wink_prosty.gif. Jeśli tak, to taki Oblivion by się zmieściłsmile_prosty.gif

Edited by handwalker

Ciekaw jestem gadżetu, czy maszynka do golenia? Przyda się xD

Brick Force, w sumie i tak chciałem sprawdzić więc nadarza się okazja.

Dem raczej nie ruszę, E-book może sprawdzę jak coś ciekawego będzie.

A samo Heroes Over Europe jakoś mnie nie jara. Nie przepadam za zręcznościowymi "symulatorami" lotu.

Osobiscie nie przepadam za zrecznosciowymi latajkami ale mimo to sobie HoE sprawdze. I ciekawe o czym bedzie Tipsomaniak.

Heroes Over Europe trzecim pełniakiem - całkiem nieźle. Choć najbardziej interesuje mnie zawartość tegorocznego Tipsomaniaka.

Jak na pełniak nr 3, to zacnie :) Mam nadzieję że reszta też będzie na poziomie. Ale bardziej ciekawi mnie:

Co będzie w tipsomaniaku ? :)

Oblivion zajmuje po instalacji bodajże 5,5GB, więc spokojnie by się zmieścił. Do tego dodatki i kilka modów. Drugim pełniakiem mogłaby być jakaś przygodówka albo strzelanka... Kurczę, chciałbym się włamać do redakcji i zobaczyć okładkę najnowszego numeru smile_prosty2.gif

Akurat niedawno pobrałem Brick Force ;) Wy to macie poczucie czasu.. Pełna wersja całkiem niezła , oby główny pełniak był NAPRAWDĘ dobry , bo ostatnio wieje kaszanką.

O gustach się nie dyskutuję. Za to widać, że wszyscy mają "chrapkę" na Obliviona smile_prosty2.gif

Nie narzekałbym w sumie. Ale pozostanę wierny mojej myśli: gry jako miły dodatek do świetnego magazynu wink_prosty2.gif

Czekamy na dalsze przecieki cool_prosty.gif

Nie, to nie bedzie plakat - za 1 zl dodatkowo nie oczekujcie cudow.

Hmm... za 1 zł dodatkowo. Podwyżka jednorazowa czy stała Smuggler?

• Upvote 4

Pisałem to już na głównej, ale uważam, że dadzą Mini Ninjas (jako drugi) i Obliviona jako głównego. Obie zajmują 5.5 GB, więc spokojnie się zmieszczą na jednej płytce.

• Upvote 1

ciekawe co to za gadżet będzie, tipsomaniak jest mi zbędny ale zawsze jakaś dodatkowa literatura do czytania xD mam nadzieje że kolejne pełne wersję będą równie jeśli nie bardziej ciekawe :)

Tipsomaniak = numer na bank będzie kupiony :)

Heroes over Europe - jak na trzeci pełniak w porządku, ale wątpię, czy poświęcę mu czas

Mmm... Tipsomaniak ok.gif Swoją droga nie rozumiem, czy 1zł więcej to naprawdę tak dużo? Nawet, jeśli byłaby to stała podwyżka, wychodzi 12zł rocznie... 6 bochenków chleba, 2 litry benzyny, kilka biletów autobusowych. Można mniej jeść albo chodzić na piechotę, i róznica w cenie akurat się wyrówna ;)

• Upvote 1

co wy wszyscy z tym całym Oblivionem?! lepiej gdyby dali jakiegoś FPS'a (ale normalnego, a nie taktycznego jak BiA:HH czy GR:AW2) albo jakąś dobrą grę akcji, ale taką gdzie nie ma tych przeklętych elementów RPG

• Upvote 2

nie no naprawdę by było fajnie jak by dali Oblivion ale jako na 3 pełniak Heroes over Europe to niezły strzał, lubię takie gry tego typu i tipsomaniak który nie wiem o czym będzie, tylko ciekawią mnie 2 ostatnie pełniaki i oczywiście ten tajemniczy gadżet ale coś mi mówi że dadzą Plan lekcji przecież to będzie wrześniowy numer ale jak by dali podkładkę pod myszkę to by było super ale lepiej żebym zapomniał o tym bo i tak nie dodadzą.

W Heroes over Europe zagram. Jednak w porównaniu do reszty na obliviona nie liczę, bo kupiłem go nie tak dawno, odbiłem się i odsprzedałem, więc: RPG? Tak. Oblivion? Nie.

• Upvote 2

Tak, TES IV: Oblivion to byłby dobry pomysł na pełniaka. Z tipsomaniaka, o czymkolwiek będzie, będę zadowolony. Jeśli chodzi o trzecią pełną wersję dołączoną do pisma, jestem z niej rad, ale zapewne będzie musiała odczekać na półce trochę czasu, do momentu gdy pierwszy raz ją odpalę. Czekam na dalsze przecieki.

Nie, to nie bedzie plakat - za 1 zl dodatkowo nie oczekujcie cudow.

Hmm... za 1 zł dodatkowo. Podwyżka jednorazowa czy stała Smuggler?

To chyba jasne, że jednorazowa, bo by nas o tym poinformowano. Poza tym podwyżka ma związek z dodatkową zawartością (Tipsomaniakiem).