Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Polecane posty

No niestety muszę się zgodzić z krytyką Drivera :D 4+/10 Byłem cierpliwy, naprawdę.. I to bardzo! Ba, nawet doszedłem już do 2006 roku, ale mam dość -.- Model jazdy jest dla mnie kompletnie niezrozumiały, a na motocykl to już w ogóle nie wsiadałem, jak nie musiałem. Bieganie bohatera też jest jakieś dziwne, a sposób w jaki rozwiązano etapy strzelane pozostawię bez komentarza. Nowy Jork jest całkiem spory i to w sumie mogłoby być nawet na plus, gdyby nie to, że nie ma tam co robić.. Cóż mi po widokach, jak nic poza tym miasto samo w sobie poza misjami nic nie oferuje? Do tego taka sobie grafika (nawet jak na 2007 rok). Muzyka jedynie fajna i pomysł na fabułę też całkiem dobry, ale niestety to mnie nie powstrzyma przed wywaleniem tego z dysku i zastąpieniem czymś ciekawszym. Pora na Splinter Cella :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z grą Driver: Parallel Lines PL. Podczas instalowania gry wyskakuje okienko Że jest błąd w plikach instalacyjnych. To nie jest pierwszy raz więc mam pytanie : Czy inni czytelnicy też mają takie problemy, czy ja mam pecha, czy to wina kompa w co raczej wątpię. Z góry dziękuję za udzielone odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta kurtka do Brick Force od CDA jest na ograniczony czas? Proszę o odpowiedz.

Na miesiąc jest chyba za free, ale jednocześnie odblokowuje się w sklepiku, więc jak się skończy czas wykupu, to można ją kupić ponownie za punkty, które dostaje się za rozgrywane mecze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak innym jedynie Splinter Cell mi przypadł do gustu. Samolotów po prostu nie lubię(chyba, że H.A.W.X), a Driver...w grze w której głównie się jeździ i jest to głównym "zadaniem" gry model jazdy jest beznadziejny(bynajmniej dla mnie). O jeździe motorem nie będę nawet wspominał. Usunięta tak szybko jak zainstalowana.

Bynajmniej NIE oznacza PRZYNAJMNIEJ! Nauczcie sie w koncu... [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem co mewho z Heroes over Europe, czy ktoś zna jakieś rozwiązanie?

dodam, iż ja mam zaktualizowane WMP11, więc to nie to.

okazuje się, iż chodzi o kodeki ffdshow video decoder. Trzeba w zakładce DirectShow control zmienić "fajkę" z "don't use ffdshow in:" na "Use ffdshow only in:", lub szukać odpowiedniego programu na pierwszej liście i go stamtąd usunąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heroes Over Europe w ogóle mnie nie interesuje, tym bardziej, że nie mam możliwości grania na czymś innym niż klawiatura, a poza tym gierka ponoć mocno średniawa. W Splinter Cella zagram na pewno, bo lubię hitmanopodobne produkcje, poza tym to klasyka, której wstyd nie znać. W Drivera pograłem kilka godzin i na początku urzekł mnie niesamowitym klimatem, tak podobnym do serii Grand Theft Auto. Szybko jednak okazało się, że w tym fajnym świecie nie ma nic ciekawego do roboty - fabuła jest jak na razie do bani, postacie sztampowe do bólu, a misje powtarzalne i nieciekawe. Na dodatek to beznadziejne (momentami prawie nieistniejące) AI... Szybko raczej nie powrócę do gry, bo na takie produkcje zwyczajnie szkoda czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę muszę włączyć się do dyskusji apropo pełniaków. Ludzie jak można nażekać na full gry z CDA? Znajdźcie proszę lepsze na rynku, bo ja do tej pory nie znalazłem owego. Tak naprawdę ta właśnie gazeta od zawsze daje nam jedne z lepszych gier i to za darmo, bo wiadomo, że załączane płyty do pisma tak trzeba traktować. Teraz w każdym empiku, media markcie czy saturnie możecie za grosze kupić sobie orginały.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Czasopismo. Nie gazeta trollface.gif

No wiesz, ja tam cieszę się z pełniaków CDA nawet wtedy, kiedy nie przypadną mi do gustu. Przykładowo: narzekam na Drivera albo Afterfalla z poprzedniego numeru, ale i tak fajnie, że mam te gry z covera, bo w przeciwnym razie mógłbym je nawet kiedyś kupić na jakiejś wyprzedaży. A tak przynajmniej nie czuję się zrobiony w bambuko, zwłaszcza, że kupuję CDA głównie dla tekstów. Ponarzekać zawsze można, bo po to chyba jest ten temat, żeby wyrazić swoje opinie o grach na coverze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam zawsze mowie - jak sie pelniaki w CDA nie podobaja, to prosze bardzo, za te 16 zl kupcie sobie 3 takie, ktore was zadowola i bedziecie szczesliwi.

Oj tam, już takie gadanie, jakbyśmy wam mieli zawsze dziękować i bić pokłony przed wami za pełniaki, niezależnie od tego, co nam dacie. Nie spodobają się - trudno, może za jakiś czas będzie coś lepszego i pasującego do naszych gustów, nie trzeba "rage'ować" jak Ghost w odpowiednim wpisie na blogu :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam zawsze mowie - jak sie pelniaki w CDA nie podobaja, to prosze bardzo, za te 16 zl kupcie sobie 3 takie, ktore was zadowola i bedziecie szczesliwi.

Mi osobiście podobają się pełniaki w CDA - za te 16 zł masz fajne gierki na długie godziny jak np. just cause, mass effect oj długo by wymieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...