Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2012

Recommended Posts

Pełniaki jak na razie dość dobre.

Heroes over europe - w to nie zagram jakoś nie kręcą mnie takie gry

SC - tą gierkę chętnie sprawdzę

Guest LukeS

Heh ja jeszcze do końca tego numeru nie przeczytałem,a inni już narzekają na nowy nr.

Pewne jest że coś będzie,dopóki nie ujawni sie ostatni przeciek,możecie się bawić w "Zagduj Zgadula a może ci się uda,chyba że cie smg kopnie w uda'' ;) wiem wiem żarty....

Jestem natomiast ciekaw czy Splinter uruchomi mi się na 64 bitowym Windows 7,to naprawdę dobra gierka

Splinter Cella CT Przeszedłem 2-3 razy. I z chęcią przejdę go jeszcze raz biggrin_prosty.gif

Dzięki wielkie CD-Action! Czekam na dalsze przecieki wink_prosty2.gif

LukeS: Raczej pójdzie, skoro Double Agent chodził spokojnie, przynajmniej u mnie. Win 7 Ultimate 64 bit

Guest LukeS

Daj mi nogę daj mi noge,ja ci nogi dać nie mogę...z tym dali to już lekka przesada,nic czekam niecierpliwie na przeciek,ale nie z dachu ;)

by Ghost: "Ostatni przeciek ruszy o 12 albo trochę później. Szykujcie się."

i SKOŃCZCIE już o przeciekach, to temat od KOMENTOWANIA GIER DODANYCH NA COVER, a nie od spekulacji, jęczenia "kiedy przecieki, nie chce mi się zyć, nooo kieedyyy ;(;( nie mogę się doczekać;(". Wpadnie mod i powarnuje, pobanuje, będzie spokój. Na jakiś czas.

Edited by metalfan
  • Upvote 1

Jestem natomiast ciekaw czy Splinter uruchomi mi się na 64 bitowym Windows 7,to naprawdę dobra gierka

Tak

Kolejny, co g.... wie, a się wymądrza. Zarówno Morrowind, jak Jade Empire były już w cda, więc "raczej" ich już nie dadzą

Za to ty to kolejny który nie czyta postów zanim coś napisze ewentualnie nie czyta ze zrozumieniem. Chciałem dosadnie wyrazić, że Morrowinda nie będzie a Jade Empire chciałbym pomimo, że było. Nie każdy jak ty siedzi pod kioskiem i kupuje CDA miesiąc w miesiąc i pamięta wszystkie płytki co na nich było a czego nie.

Szybko to odgadliśmy cheesy.gif, ale za ścigałkami nie przepadam sad_prosty.gif(chyba, że za arcade'owymi biggrin_prosty.gif)

EDIT Przepraszam za ignorancję, tytuł wskazywał że to zwykła ścigałka, moja wina :/

Edited by darthmetalus

Zablokowany, zagadka odgadnięta.

Ale daveNWN ostatnio nieźle przecieki zgaduje. :D

Edited by Callin

Hej o co chodzi 8 strona z przeciekami pokazuje bład . sad_prosty.gif

Dobra nie ważne :D wiem jaka gra xD

Edited by stach122

Driver: Parallel Lines - coś w stylu GTA, otwarty świat, mnóstwo samochodów itp. itd. ale zero w tym klimatu. Miałem jeszcze na starym Xboksie, ale pozbyłem się wraz z nim jakiś roku. Pełniak nie dla mnie - wolę już SR2. Natomiast brat się ucieszy, bo psioczył żeśmy sprzedali tego Drivera.

Do poczytania we wtorek, ahoj! :)

@Ghost - ban na przecieki :( Szkoda, hehe. Zagadka była banalna.

• Upvote 1

Driver: Parallel Lines - dla mnie średnio, pełniakiem numeru pozostaje SC:CT, ale jego już mam (Drivera zresztą też). tyle dobrze, że Tipsomaniak będzie, bo inaczej poważnie zastanowiłbym się nad kupnem