Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego Teraz Słuchacie IV-2

Polecane posty

Smashing Pumpkins - Disarm

Zabawne, że ten umęczony głos w końcu do mnie dotarł.

Kumpel wciskał mi ich dopóki się nie osłuchałem, a teraz na stałe znaleźli się na mojej liście :)

Z namiętnością oczekuje też na nową płytkę dżemu, może w te wakacje się doczekam.

"zawsze do przodu" zapowiada się na hit. Pozdrowienia dla wszystkich bywalców Festiwalu ku pamięci Ryśka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TeBeG

Alice in Chains - Them Bones

Alice in Chains - Anry Chair

Slayer - South of Heaven

Black Sabbath - After All (The Dead)

Kto wie, co łączy te utwory? :) Ostatni jest szczególnie mocną podpowiedzią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Over Kill - "The green and black"

Dzisiaj poznaję Over Kill, ale muszę przyznać, że już mnie do siebie (powoli) przekonuje. Nie jest to może Iron Maiden, ale i tak grają ciekawie. Niewykluczone, że nawet wzbogacę się o ich nowy album...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluveitie - Everything Remains (As It Never Was)

Rzadko korzystam z opcji kupowania "pre-orderów", ale w tym wypadku nie mogłem się powstrzymać. I w ten oto sposób nowy album Szwajcarskich wymiataczy trzeszczy i grzmi z moich głośników praktycznie od rana. Po świetnych albumach "Slania" i "Spirit" spodziewałem się czegoś wgniatającego w fotel, i się nie zawiodłem. Album jest rewelacyjne wyprodukowany. Muzycy widocznie pocisnęli bardziej na metal, nie zapominając jednocześnie o folkowych korzeniach. Dla mnie pierwszy (i jak na razie jedyny) kandydat do albumu roku. A ten się dopiero zaczął. Miejmy nadzieję że cały rok będzie tak dobry jak ta płytka.

A teraz wybaczcie, ale czeka mnie oglądanie DVD "Making of... " :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz leci Amon Amarth - Under The Northern Star

Rewelacyjny kawałek. Ma w sobie to coś co sprawia, że mógłbym go słuchać w nieskończoność. Dzisiaj cały dzień wałkowałem Bathory, żeby wybadać z czym się to je. Wrażenie jak najbardziej pozytywne. Fajne połączenie ciężkiego brzmienia z delikatnym wokalem.

No to jeszcze raz Amon Amarth - Under The Northern Star :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu wpadłem... Puściłem sobie album "All That You Fear" znakomitej kapeli Impaled Nazarene i znów inna muzyka dla mnie nie istnieje :). Uwielbiam to połączenie szwedzkiego black metalu z thrashem i odrobiną r'n'r. Co drugi utwór na tym albumie, to nieco inny gatunek muzyki, a jednak wszystko do siebie pasuje. Pychości :D.

Impaled Nazarene - Armageddon Death Squad

- to akurat bardziej thrashowe oblicze kapeli. Niemniej aura blacku jest wyraźnie wyczuwalna.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Khubas

Blaze Bayley - Promise And Terror

Nowa płyta! Za pierwszym razem jakoś specjalnie mnie nie zorało (po The Man Who Would Not Die zbierałem szczękę z podłogi), ale krążek zyskuje z każdym odsłuchaniem. Rewelacyjny album. Już nastawiam się na koncert, który Blaze wraz z Sabatonem zagra w moim rodzinnym mieście! ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie z głośników leci Kamelot ze swoim koncertem One Cold Winter Night

Uwielbiam głos Khana. I tą energię i pasję z jaką występuje na scenie.

Zaraz potem Dream Theater - Black Clouds & Silver Linings, czyli jedna z najlepszych metalowych płyt 2009r. Są niezawodni!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kylesa - Static Tension - Unknown Awareness Nastawiam się powoli do kwietniowego koncertu kylesy we Wrocku. Ta muzyka ma takiego kopa, że boję się, co będę wyczyniał na gigu. :tongue:

Do tego dochodzi

Year Of No Light - Nord I wiem, że będzie naprawdę ciekawe granie tego dnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany obejrzeniem "Metalocalypse":

Dethklok - Awaken

oraz

Dethklok - Go forth and Die

Dwa, z wielu, kawałki pojawiające się podczas z serialu animowanego "Metalocalypse". Zespolik kopa i odpowiedni klimat. Warte posłuchania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Necrophagist - Stabwound

Te solóweczki, ten wokal <3 Zaliczam sporo tech/brutal defa, ale Necrophagist to absolutna perełka.

blastyblastyblasty riiiiif STAAAAAAAAAAABWOOOOOOOOOOOOOOUUUUUUUUUUUUND blastyblastyblasty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dream Evil - Gold Metal in Metal

Ach, świetnie się słucha :D Gdyby nie pewien przeciwnik na poligonie nie widziałbym, że tak świetny kawałek jak The Chosen Ones brzmi genialnie nawet na żywo :P Ale ogólnie zarówno krążek pierwszy - live z któregoś koncertu jak i drugi mają w sobie pokaźną dawkę powera :-) Złoty metal w metalu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie, zupełnie niespodziewanie (dla siebie) odkryłem Bloodbath. Właśnie obsłuchuję Resurrection Through Carnage, wcześniej leciały kawałki z The Fathomless Mastery... ?kerfeldta znałem dotąd tylko z Opeth, ale widzę, że sporo traciłem nie wiedząc co robi w Bloodbath. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...