Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Czego Teraz Słuchacie IV-2

Polecane posty

Jak mówimy o Czarnym Albumie to nie zapominajmy o Wherever I May Roam :) Świetny kawałek.

Mecyful Fate - The Oath

Liczne zmiany motywów, tempa, tonacji. O tak! No i fajnie jest posłuchać jednego z zespołów, na którym Meta się wychowywała :-D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne jest też Holier than Thou i Of Wolf and Man. Black album to ich najlepsza płyta. Nawet (również genialna) płyta Death Magnetic nie ma tu nic do gadania.

Rozumiem, że tylko ja jestem tu na tyle dziwny, że uważam Czarny Album za jedną z ich gorszych płyt? ;) Oczywiście nie za złą. Jak dla mnie, tylko St. Angerowi nie można przykleić łatki "świetny".

Ride The Lightning FTW! ^^

Machinae Supermacy - Sidstyler

Całkiem sympatyczna przeróbka. Miło, że zepół dał ją do ściągnięcia na swojej stronie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amour Rammsteina FTW!

Od tygodnia słucham TYLKO tego, i dalej nie mogę przestać. Po prostu nie rozumiem czemu kiedyś nie przepadałem za Reise, Reise... Obecnie to wg mnie numer 1 wśród płyt R+.

Ponadto nadrabiam zaległości, i zapoznaję się z twórczością Mottley Crue. Fajnie grają ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem wzięło mnie na pojedyncze kawałki:

Iron Maiden - "For the greater good of god" i "Dance of death"

Slayer - "Cult" i "Disciple"

Metallica - "One"

KoRn - "Freak on a leash", "Coming undone" i "Y'all want a single"

Komentarz - wszystkie są świetne i często do nich wracam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio slucham genialnego zespołu Mastodon, naprawde wielkie muzyczne odkrycie, polecam wszystkim, nieważne jakiego metalu słuchają :biggrin:

Muszę się zakręcić koło tego całego Mastodona. W końcu będą grali przed Metą w czerwcu. Możesz polecić jakąś płytę?

Deep Purple - Pictures of Home - tata zaszczepił we mnie ten zespół ostatnio i się dziwię czemu ich muzyka spodobała mi się dopiero teraz, a wcześniej uznawałem to za nic nie warte nuty. Tak samo zresztą miałem z Pink Floyd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...