Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bober78

Return to Mysterious Island 1 - reset komputera przy próbie uruchomienia

Polecane posty

Problem dotyczy wersji gry z CDA (numer 05/2012) - tak jak w tytule tematu, przy próbie uruchomienia gry najpierw wyświetla się czarny ekran, a po parunastu sekundach samoczynny reset komputera. Z innymi grami (także tymi o wyższych wymaganiach) nie było podobnych problemów. Problem powtórzył się kilka razy, niezależnie od tego czy płyta była w napędzie czy nie.

Konfiguracja komputera: AMD Athlon II X2 255 (3,12 GHz); 4 GB RAM; ATI Radeon Sapphire HD 5600 (1 GB RAM-u); Windows XP 32-bitowy.

Reinstalacji jeszcze nie próbowałem. Jedyne co zauważyłem dziwnego przy instalacji (choć wątpię by miało to cokolwiek do rzeczy) to dość długi czas trwania etapu "Sprawdzam poprawność instalatora" - trwało to ok. 15 minut. edit: reinstalacja nic nie dała.

Ktoś będzie w stanie mi pomóc?

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizowałem sterowniki, ale problem pozostaje.

edit: ustaliłem, że tuż przed restartem, na chwilę pojawia się blue screen. Jest na nim kilka komunikatów typu: "sprawdź czy masz dość dużo wolnego miejsca na dysku, czy masz aktualne sterowniki" itd. Jeden komunikat wydaje się trochę konkretniejszy:

STOP: 0x0000008E ( 0xC0000005, 0xBF0863A8, 0xA5002A04, 0x00000000 )

ati 2qag.dll - Adress

BF0853A8 base at BF060000, Date stamp 4bbbdca9

To pomoże w zdiagnozowaniu problemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle nic. Zainstalowałem chyba najstarsze możliwe sterowniki - te które były na płycie dołączonej do karty - a problem ciągle pozostaje, nawet komunikat na blue screenie identyczny co do litery.

Jakieś inne pomysły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...