Jump to content
k0mp0t

[K] Gry PC/NDS/GBA oraz gry planszowe dla 2 osób

Recommended Posts

Poniżej publikuję listę gier, o które chętnie uzupełniłbym swoją kolekcję. W grę wchodzi zarówno zakup za gotówkę, jak i wymiana za przedmioty z mojego tematu.

Poszukiwane:

• Anno 1701: Złota Edycja (Premiera)
  • Baldur’s Gate: Enhanced Edition (Premiera/PKK)
  • Baldur’s Gate II: Enhanced Edition (Premiera/PKK)
  • Icewind Dale Enhanced Edition (Premiera/PKK)

Jestem również zainteresowany grami na Nintendo DS i Game Boy Advence, a także grami planszowymi dla dwóch osób.

Przy składaniu ofert proszę pamiętać o podaniu ceny!

Edited by k0mp0t

@UP

Nie dzięki, za 30 zł często można dostać nówkę, poza tym szukam Edycji Rozszerzonej, a nie premiery.

Cześć, mam grę Small World (PL) w bardzo dobrym stanie (sklepowym). Niestety małżonka nie chce ze mną w nią grać, stąd po dwóch partiach została schowana. :( Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam na PW. Pozdrawiam.

Siemka mam Harry Pottera i Komnatę Tajemnic Premierową na PC, jednak mam rezerwacje u jednej osoby gdybyś jednak zaproponował więcej lub tamta osoba by nie wzięła no to jestem chętny. Proponuję w takim razie 70 zł + wysyłka za Komnatę Tajemnic jeśli dasz tyle to mogę wysyłać od ręki. Nad 60 zł + wysyłka mogę się zastanowić. Wysyłam tylko listem poleconym ekonomicznym.

Napisz w takim razie ile proponujesz za komnatę tajemnic(wersję premierową)????

• Upvote 1

http://olx.pl/oferta/harry-potter-i-komnata-tajemnic-gra-pc-CID99-IDewAKL.html#b17994b361 - tutaj masz pudełko uwalone czerwonym mazakiem :),

http://allegro.pl/harry-potter-i-komnata-tajemnic-pc-gra-akcji-i6239728921.html - tutaj cena z allegro za grę - czyli 30 zł + wysyłka.

Stąd po analizie mogę sprzedać grę najtaniej w stanie dobrym za 25 zł + wysyłka.

Przykro mi, ale nie dam za tę grę więcej niż zaoferowałem w poprzednim poście, mimo to dzięki za ofertę.