Jump to content
adriano2333

Rozwiązany: Problem z GF 8400GS

Recommended Posts

Witam to pierwsza wypowiedz moja..Mam problem z kompem a dokładnie z kartą grafiki GF 8400gs.

Płyta głowna GA-M68M-S2P

Procesor athlon II X2 270 3415Mhz

pamięć 3gb ddr2

zasilacz Codegen 350W

KARTA GRAFICZNA GF 8400GS

Z tego co widzialem w necie niektórzy graja na tej grafice w gry ale jak u siebie odpaliłem np.Sniper Ghost Warrior to jak zmniejszyłem wszystkie detale na max w dół to nawet sie zacinało.

Nie wiem o co chodzi,wiec w zwiazku z tym chce kupic nowa karte.

Mam dwie opcje narazie prosze o opinie i podpowiedzi o ewentualnych zmianach czy kupic nowa czy stara ale zmienic cos

GF GT520 1GB DDR3

RADEON HD4850 512MB DDR5

CHODZI MI O TO ZEBY KARTA BYŁA KOMPATYBILNA Z KOMPEM MOIM BO TO JEST PROBLEM DLA MNIE PONIEWAZ NIE ZNAM SIE ZA BARDZO NA TYM A NIE CHCE KUPIC CZEGOS CO NIE BEDZIE MOGŁO CHODZIC. DODAJE RAPORTY NA EVERESCIE

Report 1.htm

Report 2.htm

Do wymiany jest również zasilacz, bo Codegen jest bardzo niebezpieczny i może doprowadzić do uszkodzenia podzespołów. Ile masz kasy?

Co do kart, to HD4850 jest nieporównywalnie lepszy od GT520.

8400GS to bardzo słaba karta. Już w momencie premiery w 2007 roku była słaba i przeznaczona głównie do biurowych pecetów, a co dopiero dzisiaj.

Z najtańszych i dobrych zasilaczy ten będzie ok - http://allegro.pl/profesjonalny-fortron-350-w-hln-24pin-p4-pci-e-i2439103990.html

Edited by Dirian

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...