Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mikis1993

Rozwiązany: Niska wydajność

Polecane posty

Witam

Mam pewien problem z laptopem hp pavilion dv6-6b66ew. Chciałem odpalić Wiedźmina 2 i o ile na starcie ustawił mi grafikę na najwyższą to w samej grze okazało się, że przy maksymalnych ustawieniach mam koło 5-10 fps. Dopiero na najniższych ustawieniach da się coś grać. W Skyrimie podobnie- da się w miarę grać dopiero na ustawieniach pomiędzy średnie/minimalne mimo ustawionych na początku maksymalnych detalach.

  • Czy tylko na tyle stać ten komputer czy jest to spowodowane jakimś błędem/ nie zainstalowaniem czegoś, który da się naprawić bez odesłania lapka do serwisu?

  • Czy w serwisie naprawią to?

  • I czy ktoś miał podobny problem do mojego z tym sprzętem?

Parametry techniczne

Procesor: Intel Core i7-2670QM 2.2 GHZ

Pamięć ram: 8 GB DDR3

Karta graficzna: AMD Radeon HD 6770M 2 GB

System: Windows 7 Home Premium

Za pomoc dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w końcu udało mi się rozwiązać.

Otóż każdą grę komputer uruchamiał mi na grafice zintegrowanej. Dla każdego, kto ma podobny problem do mojego, trzeba najpierw wyłączyć kartę zintegrowaną w Biosie, a następnie prawy przycisk myszy na pulpicie, klikacie "konfiguruj przełączanie grafiki" i tam na program/aplikację, która was interesuje klikacie "wysoka wydajność". Gdzieś czytałem, że nie trzeba nawet w Biosie nic wyłączać tylko od razu prawy przycisk myszy na pulpicie. Niestety każdą grę trzeba osobno przełączać, a przynajmniej j nie znalazłem sposobu na wyłączenie grafiki zintegrowanej na stałe.

Po przełączeniu, gry zaczęły chodzić płynnie przy najwyższych ustawieniach z modami graficznymi (skyrim) i przy ustawieniach wysokich (witcher 2)

Proszę o zamknięcie tematu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...