Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GooralPC

Rozwiązany: Zasilacz || nowy/uzywany || 150zł

Polecane posty

Witam mam zamiar zakupic wzmacniacz. Obecnie mam problemy z swoim komputerem zawiesza sie raz na jakis czas i to bez zadnej przyczyny, stwierdzilem ze winowajca moze byc zasilacz. Ogolnie zalezy mi na stabilnosci zasilacza i mocy poniewaz w niedlugim czasie bede skladal nowego kompa i chcialbym zeby dany zasilacz poradzil sobie z konfiguacja do 150zl

Podam jeszcze podzespoly obecnego komputera smile_prosty.gif

Plyta głowna: Gigabyte GA-7VT600-RZ? (5 PCI, 1 AGP, 3 DDR DIMM, Audio)

Procesor: AMD Athlon XP, 1833 MHz (11 x 167) 2500+

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 6600 GT (128 MB)

Pamiec: 1,00 GB RAM

Z gory dziekuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze zasilacz smile_prosty.gif

na was zawsze mozna liczyc dzialacie natychmiastowo smile_prosty.gif

tylko panowie martwi mnie jedno:

"Marka ta należy do Maxpoint która firmuje między innymi zasilacze Tagan." ale zaraz jest nastepne zdanie "Zasilacz ten robiony jest dla Silverpower przez Seasonic który jest jednym z najlepszych producentów zasilaczy na świecie."

Jednak skoro wy tak doswiadczeni uzytkownicy polecacie mi ten wzmacniacze to pewnie nie potrzebnie szukam dziury w calym. Jeszcze mam troche pytan, orientujecie sie panowie czy dlugosc kabli w tych zasilaczach jest odpowiednio dluga to znaczy czy bedzie odpowiednia do budy silentium pc brutus 410 smile_prosty.gif i takze jeszcze pozwole sie was zapytac czy sa to znosne zasilacze co do glosnosci smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co w tamtym zdaniu Cię niepokoi? Maxpoint jest właścicielem Tagana (który właściwie już nie istnieje) i Silverpowera. Te konkretne modele Silverpowera zostały wyprodukowane przez firmę Seasonic (który jest zresztą jedną z lepszych firm robiących zasilacze); dokładniej mówiąc Silverpower SP-SS500 to Seasonic SS-500ET, a Silverpower SP-SS620M to Seasonic M12II-620. obydwie konstrukcje są niezłe, ale SP-SS620M stoi o klasę wyżej, ma też dłuższe kable i jest modularny ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martwi mnie jeszcze jedna rzecz otoz to co zostalo zawarte w opisie na aukcji dotyczy to modelu 500W

"Zasilacze wysyłamy według wyglądu i stanu zewnętrznego. Chesz zasilacz praktycznie idealny kup pierwszy." czyli kupno tego zasilacza odpada bo juz 10 osob kupilo, pol biedy jesli by chodzilo o sam stan zewnetrzny ale jesli juz mowa o wnetrzu zasilacza to zaczynam sie powaznie zastanawiac czy jednak nie lepiej jak zrezygnuje z tego konkretnego modelu sad_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...