Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Tym, którzy jadą pierwszy raz, przypominam - w pobliżu hotelu są sklepy. Jeden z nich jednak to żabka, jeden jest też trochę dalej - i nie wiem, czy ma lepsze, czy gorsze ceny. Mimo tego, że usunęli też z dworca wszystkie Fas Foody, a nawet budkę z zapiekankami, to wydaje mi się, że w odpowiednim korytarzu dworca tymczasowego znajdzie się jakaś budka z jedzeniem na ciepło. Poza tym - jak już wyjdziemy pierwszego dnia na miasto, jestem gotowa pokazać 2 nowe miejsca ze smacznym, tanim jedzeniem wink_prosty.gif

Są, są. Trzeba przyznać, że lokalizacja jest naprawdę dobra. I tak jak wspominała Niziołka, fast Foodów już nie ma, ale spod Piasta są tramwaje, które do Galerii Dominikańskiej jadą jakieś 3-4 minuty. A tam jest KFC, MC i Carrefour.

Z głodu nie zemrzecie ;)

Ew. Zapraszam do siebie na obiad =D

Co do muzyki, mogę wziąć płytę Pana Yapy

http://www.youtube.com/watch?v=GrprobgD7rQ xD

Edytowano przez Nicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicek - wystarczy, że dookoła rynku jest pełno większych i mniejszych, tańszych i jeszcze tańszych miejsc zaopatrzenia w niezdrową żywność :D Ale jeśli w pobliżu (albo trochę dalej) jest jakiś tani market, możnaby się wybrać pierwszego albo drugiego dnia na wielkie, wspólne zakupy, żeby kupić sobie już na miejscu prowiant.

Zaś co do miejsca spotkania - proponuję Dworzec Tymczasowy. Co prawda idzie się w drugą stronę niż na rynek, ale dużo wygodniej się tam czeka (:P), i nie będziemy musieli zapychać sobą wąskiego przejścia Dworzec-Rynek. Spotkanie zaś na samej stacji ze względu na tłumy, hałas, chaos i zapach niespecjalnie mi się podoba ;P I tam może nie będzie meneli z anielskimi gadkami :P

EDIT:

Całkowicie zgadzam się z Holym. Im chłodniejsze będą dni, tym dłużej wieczorem będzie można mieć zamknięte okno, żeby potwory komary nie wlatywały. A jednak chłodne, świeże powietrze ma znaczenie, kiedy się w ~kilkanaście osób siedzi w lecie w jednym pokoju :P

EDIT2:

Bierze ktoś czajnik? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głośniki - jeśli znajdę torbę w którą się zmieszczą, razem z niezbędnymi do przetrwania rzeczami to wezmę, niech stracę (hmmm... Bob, głośniki, munchkin... gdzie ja zmieszczę ręcznik i zapasowe gacie???)

Heh... Munchkin ma, o ile dobrze pamiętam, wielkość talii do pokera. Ja muszę jakoś zapakować do plecaka i zabezpieczyć "Fury of Dracula" i "Grę o Tron". Pomyśl ile to zajmuje miejsca. Poza tym co to za narzekania na piekną pogodę, którą mieliśmy przez ostatnie kilka dni? Pochmurne i wietrzne dni są zdecydowanie najlepsze, a tu widzę, że komuś marzy się przejazd pociągiem w upalnym słońcu... Nie jesteście normalni. Przez was zauważyłem, że pierwszy raz od kilku dni wyszło słońce, strach się bać jutra - Holy zasłania szczelnie żaluzje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oraz Shadowcatem

Ja dawno Gosi nie widziałem, ale wciąż wydaje mi się, że była kobietą ;)

Jedyne co mnie martwi...to chyba taka pogoda nie utrzyma się przez cały zjazd? Czy tylko w Warszawie i w okolicach ostatnio tak leje?

Co za różnica, skoro i tak większość zjazdu siedzi się w pokoju? To ja już wolę taką pogodę, niż te 70 stopniowe upały dwa lata temu (bodajże), kiedy to pół zjazdu siedziałem z ręcznikiem na szyi, żeby wycierać wiecznie pocącą się mordę;)

Zazdroszczę, oj zazdroszczę... Za rok będę już na 100%. Pewnie całe wakacje będę siedział we Wrocławiu, bo od kilku dni jestem szczęśliwym studentem Uniwersytetu Ekonomicznego ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam płyt nie zabieram, bo w sumie nawet nie mam nic ciekawego do zabrania. Słyszałem jednak że będą jakieś kompiutery, więc mogę zabrać pada i jakieś gry na co-op'a (Street Fighter IV, Guilty Gear XX, siakiś Tony Hawk może). Oczywiście o ile są chętni żeby zagrać ;)

Aha, i czy jakiś nadszyszkownik drużyny Katowickiej mógłby mi wysłać na PW lub maila swój numer telefonu? Przyda się na miejscu, w celach kontaktowych. Jeśli pociąg się nie spóźni, to będę na miejscu o godzinie 9:30, więc jeśli ktoś też pojawi się w podobnym czasie, to można będzie się znaleźć. W kupie siła, jakkolwiek głupio to brzmi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę wam martwić, ale była mowa o jednym laptopie... :P Może się okazać, że wszelakich dobrodziejstw weźmiemy aż za dużo & chętni ustawiać się będą w kolejkach. Jednakże jeśli nie martwicie się iż wasze kopię mogą gdzieś zniknąć (nie, żeby miały :happy:) to feel free do brania wspomnianych gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wziąć Heroesów jakby coś. Mam wszystkie części, z tym, że nieszczególnie mam pomysł gdzie mogą być schowane części 1-4, ale mogę poszukać, ewentualnie mogę ściągnąć Battle for Westnoth (wersji pod Windowsa nie mam w domu). Tylko tu już by trzeba mieć więcej czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach, dzisiaj moment wyjścia z pracy był jedną z najpiękniejszych chwil w tym roku - ta świadomość, że ja sobie jadę do Wrocka trochę poszaleć a oni jutro, w sobotę, poniedziałek i wtorek będą zasuwać w pracy... bezcenna :D

pogoda - dzisiaj mnie starsza straszyła, że na weekend nadciągają na Dolny Śląsk upały :sick: ... ktoś wcześniej pisał, że będzie ciepło, ale nie gorąco. zobaczymy, co się sprawdzi

Edytowano przez poor_leno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Stefan mnie spytał czy przypadkiem nie mam pada i nie mógłbym wziąć na zjazd do tego pesa. W ogóle to może niech inni też wezmą jakieś pady i gniazdko USB to się pogra po 4-6 przy jednej grze, będzie więcej frajdy :smile: Tak, czy owak ja swój zabieram. Mam nadzieję, że się do czegoś przyda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no widzę, że za oknem bardzo ładnie się rozpogodziło w końcu, więc może pozostanie już tak przez cały zjazd hyhy. Kurde, chyba czas zaraz zacząć się iść pakować choć aparat i kable do niego już przygotowałem (narobię zdjęć i ten kto będzie chciał, na miejscu będzie mógł sobie zgrać, będzie łatwiej potem z dystrybucją ;p).

Wormsy? Kurde, uwielbiałem grać w tą gierkę, ale swego czasu zawsze jak wołałem kolegów na partyjkę to kończyło się kłótniami ;D, dlatego będę wolał popatrzeć i ewentualnie doradzić komuś, bo ja stary robakowy weteran jestem.

Jej, nie mogę się doczekać, to już jutro :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z prognozami bywa różnie, ale prześledziłem ostatnią i wieści optymistyczne. Ponoć ma być bez kropli deszczu co najmniej do niedzieli i z całkiem niezłą temperaturą nieprzekraczającą 30 stopni Celsjusza. Całkiem nieźle, bo mogliśmy trafić w taką pogodę jaka była od ostatniej soboty i cały zjazd przesiedzielibyśmy w hotelu. Uśmiech losu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie wreszcie narzekać :P Deszczowa pogoda jest dobra. Można i gdzieś wyjść i się nie roztopić po drodze, i siedzieć wspólnie w pokoju i się nie udusić.

Jeśli zaś chodzi o granie w Hirołsy i inne turówki (biorę Disciples III ze sobą, chociaż z zupełnie innych powodów), to kiedyś już to testowaliśmy (na 4 zjeździe?) w Heroesach IV. Najpierw okazało się, że wszyscy znają najfajniejsze mapki, a potem - nagle ktoś musiał iść do sklepu, druga osoba koniecznie musiała iść kogoś poszukać i z nim pogadać, innej włojono w grze i jej się odechciało... I tak stopniowo się wykruszyła gra :P

Jeśli zaś chodzi o Twistera - jak możecie to weźcie. Chętnie popatrzę :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem ze swej strony netbooka przytargam (ino ze tam linux kroluje, ale jesliby bylo cisnienie na windowsa to przy odrobienie checi wieczorem moge wgrac), wiec zawsze mniej kolejek.

No przecież na Linuksa też jest trochę fajnych gierek, np. Wormux, Scorched 3D, Open Arena (ale tu by trzeba było zestawić sieć razem z innymi kompami, żeby to miało sens).

Z Twisterem może być problem. Jeszcze pokombinuję, ale nic nie gwarantuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi. Ja niestety pada nie mam nie mówiąc o innych kontrolerach na zbyciu :/ Co do pogody również popieram - nie narzekajmy dopóki nie przetestujemy jej na własnej skórze. Mnie nie uśmiechałoby się siedzenie przez cały zjazd w hotelu z racji tego, że Wrocek ładnym miastem jest :happy: Rzekłem.

A tak w ogóle to chyba zacznę się szykować... ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ekipy ruszającej z Dworca Wawa-Centralna pociągiem o godzinie 8:50.

1. Zbieracie się w punkcie zbornym koło informacji o godzinie 8:20. Informacja jest w budce po prawo, gdy stoimy ustawieni przodem do zejść na perony.

2. O 8:30 udajecie się na właściwy peron i tam czekacie na pociąg.

3. Ja będę o 8:30(wcześniej się nie da) i pójdę od razu do Was, na właściwy peron. Jak ktoś będzie mógł, to niech podeślę mi smsem, który to jest. Informacja na ten temat będzie wyświetlona nad zejściami na perony oraz oznajmiona przez "uroczy" głos pani pracującej w PKP.

4. Jak się pociąg podstawi, to próbujemy wbić się do pociągu przy okazji unikając zmiażdżenia przez ludzi. Pamiętajcie by znaleźć przedział w II klasie, bo inaczej będziecie podróżować w korytarzu :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black --> Padów ci u nas dostatek, jednak i te dwa przyjmiemy jako wróżbę zwycięstwa :tongue: Z tego, co wiem to P_aul wziął dwa, doliczając mój i Hrabuli to mamy już cztery, więc do gry zasiądzie pewnie mnóstwo osób. Aż się nie mogę doczekać tego chaosu na boisku :smile:

Poza tym po co narzekać na pogodę, skoro ma być ładna? Też nie lubię duchoty, ale nie będzie najgorzej pod tym względem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...