Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Lord Hrabula-> Jeśli dalej jedziesz tym pociągiem co podałeś wcześniej to ja z poor_leno kupiliśmy już bilety.

mateusz(stefan)-> z tego co sprawdziłem będziemy jechać tym samym pociągiem, więc jak coś to podam Ci komórkę żebyśmy mogli się odnaleźć :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie podesłać PWkiem namiary na siebie, to będziemy mogli się odnaleźć. My pewnie zbierzemy się koło godziny, 8:20 na dworcu Wawa Centralna i o 8:30 wyruszymy na peron w oczekiwaniu na pociąg. W Częstochowie z tego co pamiętam, to z 10 minut on stoi, więc nawet powinien być czas na odnalezienie się. My pewnie się rozsiądziemy na 2 przedziały (o ile będzie to możliwe to będą sąsiednie, ale z tym może być ciężko, gdyż ludzie wsiadają już do pociągu na dworcu Wawa Wschodnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas ogłosić kilka dobrych wieści. Dwa dni temu zakończyłem negocjacje z Piastem i udało mi się zarezerwować 30 łóżek, zniżkę grupową, oraz wygodną zaliczkę (już opłacona i nie macie się nią przejmować ;] ). Co to oznacza dla przeciętnego zjadacza supermoderatorskich zapiekanek? Ano tyle:

- W PW podaliśmy cenę noclegu 140 zł. Jeśli nie wydarzy się coś nieprzewidzianego wyniesie ona 112 zł.

- "Niespodziewane" to pojawienie się zbyt małej liczby osób (bo ktoś odpadnie w ostatniej chwili), lub czyjś wcześniejszy wyjazd. W pierwszym przypadku trzeba będzie zrobić ściepę narodową, żeby jedna osoba nie musiała za puste łóżko płacić, w drugim ta osoba i tak będzie musiała zapłacić pełne koszty (chyba, że przekona pozostałych do ściepy narodowej =) ) Tak niestety działa rezerwacja.

- Jeśli nawet pojawi się konieczność zrzutki awaryjnej to i tak cena nie przekroczy 120 zł, czyli w najlepszym wypadku impreza kosztuje 30, a w najgorszym 20 zł. mniej na osobę niż przewidywaliśmy. Stąd zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie i chyba nikt nie ma nam za złe? :D

Ponadto jak już wspomniał Stefan, ja i Dracia pojawimy się we Wrocku 29, natomiast niziołka zapewne będzie jakoś rano 30, więc o której byście nie dotarli ktoś będzie na miejscu by zgarnąć was z dworca =)

Ja też będe 30, największej elity nie może przecież zabraknąć :D - opti

I na koniec pytanie do posiadających bazę wypadową we Wrocławiu (vide Nicek ;) ) - chce się ktoś spotkać tego 29 wieczorem z elitą elit (UWAGA, nie mylić ze Stefanem...)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul

Spoko. Myślę, że dam radę dotrzeć 29 wieczorkiem w podane przez was miejsce ;) O ile to nie będą góry Atlas...:]

Można pójść do Starbucksa na małą kawę :D...wróć, ja kawy nie piję :P

Edytowano przez Nicek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że czas sądu ostatecznego nieubłaganie się zbliża, to mam jedno pytanko. Podczas zgarniania na dworcu wesołych gromadek będziecie mieli jakiś znak charakterystyczny żeby nie latać po całym dworcu i Was szukać? Czy będziecie ludzi kierować telefonicznie w stylu "Idź tam" "Widzisz mnie?"? :)

EDIT:@DOWN -

1. Scenka równie epicka co klasyczna :D

2. Nie znasz moich możliwości ;) Ale cóż, jak żadnej takiej grupy nie zauważę to będę dzwonić ;)

Edytowano przez JamesVoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Będziemy inscenizować jeden z najbardziej "kultowych" fragmentów Strasznego filmu:

WAAAZAAAA! :laugh: Na serio jednakże obstawiam, że po prostu przez komórki będziemy się naprowadzać. Albo licz na to, że jak przybędziesz to na dworcu będzie czekać bardzo wybijająca się i głośna grupa nieznanych ci ludzi. To zapewne będziemy my :happy: Poza tym, Nicek dał elegancko rozrysowane mapki dworca więc nie wyobrażam sobie jak można się zgubić w terenie... jeszcze gdy "Piast" znajduje się prawie, że naprzeciw dworca centralnego PKP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że czas sądu ostatecznego nieubłaganie się zbliża, to mam jedno pytanko. Podczas zgarniania na dworcu wesołych gromadek będziecie mieli jakiś znak charakterystyczny żeby nie latać po całym dworcu i Was szukać? Czy będziecie ludzi kierować telefonicznie w stylu "Idź tam" "Widzisz mnie?"? :)

Aktualny dworzec główny we Wrocławiu ma wymiary tylko nieco większe od mojego dużego pokoju, więc nie sposób się tak nie odnaleźć :)

Przy okazji mała rada do wszystkich będących na zlocie pierwszy raz. Po wyjściu z pociągu i zejściu do tunelu podziemnego kierujcie się w prawo, a po wyjściu z tunelu w lewo. Wtedy po lewej stronie zobaczycie budynek dworca. Aż dziwne, że nikt wcześniej nie pomyślał, że samo dotarcie na dworzec, biorąc pod uwagę remont, może być problemem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wtorek, więc odważę się zapytać. O której wyrusza grupa Katowicka? Chciałbym się już m/w dowiedzieć, bo najprawdopodobniej jutro będę musiał kupić bilety, i chciałbym wiedzieć o której jechać. Nie uśmiecha mi się czekanie na innych od samego rana, bądź też spóźnianie się i jazda samemu :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi b-cyferka-rcie jak zwykle OŚ ZŁA nie ma jeszcze niczego sprecyzowanego, jak zuważyłeś jest DOPIERO wtorek ;).

Zgadamy się pewnie coś koło czwartku wieczorem. Pewne jest natomisat to że jedziemy w piątek w godzinnach ranncyh <9-11>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy niepewni czy się znajdziemy - postaram się być w widocznym miejscu i będę miał znak rozpoznawczy. Znakiem tym będzie koszulka, a na niej niezwykle charakterystyczny grzybek (nie, nie atomowy :D). Otaczać mnie będzie zielonkawa aura spowodowana moimi mocami moderatorskimi. Niewykluczone też, że będę otoczony wianuszkiem fanek, które będą zbierały autografy na piersiach. Innymi słowy, nie sposób będzie mnie przegapić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znakiem tym będzie koszulka, a na niej niezwykle charakterystyczny grzybek (nie, nie atomowy :D).

Czyżby ten słynny Lencowy grzybek znamionujący, że jesteś dziełem naszego przesławnego Rysownika? Poza tym na miejscu innych nie wierzyłbym w te fanki etc. Jak zobaczycie zarośniętego typa w wyświechtanej flaneli, podłączonego na stałe do kompa jak do kroplówki to będzie on, P_aul ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czas najwyższy rozpisać, jak kto przyjeżdża ;] Póki co wygląda mi to tak, jakby kolejne grupy jechały wspólnie pociągami:

Informacje tutaj podane będą edytowane wraz z tym, co mi podacie

Grupa Oś Zła- 9.35-14.23 (~Katowice) - Feo, Cardi, DION(?), Manieq, b3rt, Kathai, Wiesiu(?). Dajcie jeszcze dokładnie znać, jak się umówicie, bo Mafcio nie ma dostępu do internetu, a trzeba mu przekazać

Grupa W-Wa - Stefan, Cragir, poor_leeno, opti, Meth, Arnie, Osioł, Face, Holy, Hrabula(P_aul i Dracia przyjeżdżają dzień wcześniej)

Grupa Toruń(10.17.15.03) - behemort, Sevard

Grupa Szczecin(6.55-12.03) - Aiden + Sedinus

Soutys - przyjeżdża w sobotę.

James - osobno

ketsu - w piątek wieczorem

Nicek: miejscowy

Org - osobno, autobusem, ok. 12.00

BlackShadow - osobno autobusem, ok 12.00

Gofer

MJanek

Byłabym wdzięczna, gdyby osoby 'nieprzypasowane' albo przypasowane źle napisały tutaj, kiedy i z kim przyjeżdżają. Dodatkowo, wszystkie osoby z Wrocławia albo spoza grup W-wa i Oś Zła, niech przyślą mi na GG swoje numery komórki, żebym mogła się z wami skontaktować na stacji.

EDIT: osoby z pogrubionymi nickami to te, które już mi przekazały swój numer telefonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zgadzam się z Feanorem - dzisiaj mamy DOPIERO wtorek. Do piątku została cała masa czasu.

Co się zaś tyczy mojego pojawienia się we Wrocławiu będę celował w IR z Poznania o godzinie 16:35 (zdaje się, relacji Szczecin - Wrocław) więc na miejscu zjawię się koło godziny 19. Z doświadczenia wiem, że cholerstwo ma tendencję do spóźniania się 10-30 minut, ale może i nadrabia to na trasie.

Tak więc jeżeli ktoś ma zamiar jechać tą samą baną gotów jestem rzucić numerem komórki i w Poznaniu szukać nie tylko wolnego miejsca, ale i takiego "ktosia" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gofer

MJanek

SR

Lord Hrabula (?)

Ja tu tak tylko dla porządku. ;] SR jakiś czas temu pisał w tym temacie, że jednak nie jedzie na zjazd (tuż przed postem P_aula z podanymi informacjami, jak udało się z rezerwacjami). Powiadamiam o tym, bo sam pewnie nie zajrzy. ;) A i jak patrzyłem ostatnio, to Gofer miał w opisie na GG, że też nie jedzie. Ale nie będę się za niego wypowiadał, to tylko obserwacja. ^_^ Mówię to wszystko, żeby uczulić i jednocześnie poprawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samodzielny Metal Bojowy pod patronem Ozzy'ego "@$@#%%^ Prince of Darkness" Osbourne'a, imć Black Shadow - potwierdzam swoje przybycie relacją autobusową 7:10-11:25 (Łódź DA Centralny - Wrocław DA Centralny) zakładając, że PKS się nie spóźni. Numer komórki podałem & vice versa. Chyba nie będzie żadnych kłopotów ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...