Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

A.L. - jestem pewna, żę wysyłałam ci zaproszenie, a ponieważ nie odpowiadałeś, prosiłam kilka innych osób o przekazanie ci go ;) (ostatnio osobiście cię pytałam o obecność na zjeździe w ubiegły wtorek, przez GG, które masz podane w profilu, wcześniej pytałam jeszcze raz, w czasie, gdy rozsyłałam wszystkim z listy).

Jeśli chodzi zaś o osoby odpowiedzialne za zaproszenia - za ich ostateczną wersję jestem odpowiedzialna ja i P_aul, czyli osoby zarejestrowane tutaj od 2003 roku, jeśli ma to jakieś znaczenie.

Włączyłem dopiero teraz GG, po kilkudniowej przerwie. Rzeczywiście, zwracam honor, jest wiadomość:) Przepraszam, że nie odpisałem, byłem odcięty od Internetu... A na forum, oprócz tematów komiksowych rzadko kiedy zaglądam, więc to właściwie tylko i wyłącznie moja wina:)

Nie ma żadnego znaczenia, kto ustalał listę zaproszonych (swoja drogą, to P_aul chyba 2 lata temu sie pierwszy raz pojawił ;)), ale raczej... sposób w jaki ta listę ustalono. Czy mi się tylko wydaje, czy zawsze obowiązywała zasada: "dostałeś raz zaproszenie, jesteś zaproszony"? To nie jest oficjalny zjazd organizowany przez CDA, tylko zepranie grupki znajomych, którzy chcą się zobaczyć i pogadać, pograć czy coś wypić w fajnym towarzystwie (nie ukrywajmy faktów:)). Pisanie o "niewłaściwym zachowaniu" jest więc jak najbardziej nie ma miejscu. Różne zachowania już na zlotach miały miejsce, ale wszystkie charakteryzowały się tym, że nie szkodziły osobom postronnym (jeśli się mylę, proszę o przykłady). Jeśli ktoś chce się zachowywać jak idiota, niech się zachowuje. Mi nic do tego. Odpowiadam prawnie za ta osobę? Nie.

Zresztą, już jakiś czas temu wytworzyły się na zjazdach dwie grupy, starające się sobie nie wchodzić w paradę. Jakoś nikt się na ten stan rzeczy nie skarżył... A teraz się okazuje, że "nie chcemy się z tobą bawić, idź stąd". Róbcie jak uważacie, ja w tej niechcianej grupie nie jestem, i cieszy mnie to, że dalej jestem zapraszany. Ale nie będę ukrywał, że mi się to nie podoba...

Edytowano przez A.L.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wies.niak prosił o nieciągnięcie tematu, więc tylko napiszę, że z tego co widziałem to powody były dosyć ciężkiego kalibru. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to spytaj się prywatnymi kanałami niziołki. Ona najlepiej wyjaśni dokładnie co i jak, o ile uzna za stosowne wyjaśnianie czegokolwiek. Proszę o niedrążenie tematu na forum.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że sprawa tego zaproszenia dobrze się skończyła, szkoda tylko, że nie zmienia to faktu, że cię nie będzie :/

Nie ma żadnego znaczenia, kto ustalał listę zaproszonych (swoja drogą, to P_aul chyba 2 lata temu sie pierwszy raz pojawił wink_prosty.gif), ale raczej... sposób w jaki ta listę ustalono. Czy mi się tylko wydaje, czy zawsze obowiązywała zasada: "dostałeś raz zaproszenie, jesteś zaproszony"? To nie jest oficjalny zjazd organizowany przez CDA, tylko zepranie grupki znajomych, którzy chcą się zobaczyć i pogadać, pograć czy coś wypić w fajnym towarzystwie (nie ukrywajmy faktów:)).
Sam wiesz, A.L.u, że gdyby tylko najstarsi indianie - przynajmniej ci nieaktywni, bo aktywnych ze świecą szukać - układali listy, bardzo niesłusznie wielu nowych użytkowników nie dostałoby zaproszeń, bo byliby im po prostu za mało znani. Nie jest też prawdą, że do tej pory nie zdarzało się nikomu wycofywać zaproszeń, nawet, jeśli bywał na zjazdach do tej pory, że tak wspomnę nie pokazując palcami Sun_Tzu; inne, równie barwne przykłady przemilczę :]

Natomiast - jeśli znajdzie się ktoś, kto zostanie uznany przez większość dotychczasowych zjazdowiczów za lepszego organizatora, potrafiącego lepiej pogodzić dawnych i nowych (a także tych średnich, którzy są już np. od 3-4 zjazdów;] ), z przyjemnością oddam mu możliwość organizowania zjazdów. Nie twierdzę, że sama robię to dobrze - organizuję dopiero drugi, w wielu rzeczach napotykam trudności(przede wszystkim - w maju/czerwcu na brak czasu, gdyż organizacja zjazdu jest bardzo czasochłonna), ale staram się jak najlepiej, żeby wszyscy ostatecznie dobrze się bawili w towarzystwie, któremu mogą zaufać.

Jest to ostateczny koniec dyskusji w tym temacie. Jeśli ktoś będzie miał jakieś problemy z zaproszeniami - piszcie na PW.

Poza tym - z tego co widzę, większość z was planuje być ok 14-15. Mam więc prośbę, do spełnienia niekoniecznie w tej chwili - jeśli ktoś obawia się, że może być jakoś zdecydowanie przed czasem - niech da mi wcześniej znać, bo prawdopodobnie będę wcześniej na dworcu, żeby odbierać wszystkich.

Do tego, jeśli wiecie, że będziecie w jakichś grupach choćby 3 osobowych - wybierzcie sobie jakiegoś przedstawiciela; pod koniec lipca będę rozdawać numer komórki w awaryjnych sprawach, a dzwonienie do 15 osób brzmi fajniej, niż do 30 ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ostatniej prośby niziołki ja również się dołączam. Jestem gotów dać swój numer przedstawicielom grup bojowych, jak i osobom indywidualnym, liczę, że moja baza numerów też się poszerzy, abyśmy w razie trudności, wypadków losowych, i typowych opóźnień PKP mieli jakiś kontakt ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul - PW. Numer właśnie poleciał :) Generalnie mam nadzieję, że nie znaczna większość planuje być później, bo nie chciałbym kombinować z PKSem (dobra, kombinowania to żadnego nie będzie) i na razie plan jest iż na dworcu będę o 12:00 (nawet zakładając drobne opóźnienia) :happy: Hm, pamiętam, że było wspomniane o możliwości zrobienia zdjęć rally pointu przez Nicka bodajże... nadal aktualne? ([edit] jestem indywidualną osobą a nie grupą bojową jakby co... ;P)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy są chętni wyjazdu w grupie z dworca Warszawa Centralna proszeni są o niezwłoczny kontakt ze mną.

Centralny mam rzut beretem od pracy, więc zawsze się jakoś do was dostosuję.

Rzuciłem okiem na rozkład jazdy i mamy kilka pociągów do wyboru. Zakładam, że nie jesteśmy burżujami i jedziemy TLK albo pośpiechami. Pewnie chcemy być we Wrocławiu najpóźniej po 15. Zostają nam więc dwa pociągi do wyboru - albo wyjazd o 5.45 i przyjazd o 11.55, albo wyjazd o 8.50 i przyjazd o 14.46. Najsensowniej brzmi ten drugi - będziemy akurat koło 15, no i nie trzeba się zrywać o 4 rano. Co sądzicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin kupna biletów, zaproponowany przez Osła, wydaje mi się być odpowiedni. Także konkretna propozycja Arnie'ego też jest dobra, bo ja i Face mamy kawałek do Warszawy i dla nas wyjazd o szóstej byłby znacznie wcześniejszy i trudniejszy do przeprowadzenia (choć nie niemożliwy, bo standardowo przybywamy na Dworzec Gdański około siódmej czterdzieści) niż przybycie do Warszawy na dziewiątą. Jeśli Face'a nie będzie to ja będę z pieniędzmi za nas dwóch.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do wszystkich jadących - kupcie mi pocztówki (ze 2-3 sztuki) ze swoich miejscowości. Wiecie, że jestem kolekcjonerem, a takie pocztówki od Was (i jeszcze Wasze nicki z tyłu pocztówek) byłyby dla mnie świetną pamiątką z takiego wyjazdu.

Co do terminu - mi pasuje, 17 jadę, i spotykamy się razem w Warszawce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do warszawskiej ekipy -> Nie wiem czy uda mi się skołować kasę na 17 lipca i tutaj byłby drobny problem. Jeśli zaś chodzi o wyjazd do samego Wrocka, to jeśli większość ludzisk planuje stawić się koło 15 na miejscu, to nie widzę powodu byśmy my mieli się stawiać rano. :) Słowem - jestem za drugim terminem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12 pewnie będą tylko Ci którzy niemają innego połączenia, ludziska jak zawsze zaczną się zbierać 13-15 a potem pewnie koło 16-18 niedobitki. Przeważnie po zebraniu większości ekipy ładujemy się na hotel co by się rozpakować i bierezmy się za jedzenie, przy okazji wyczekując reszty robaczków ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadam, bo wyskoczył mi wyjazd, o którym zapomniałem i w dniach 17/18 będę poza domem. Jak się jednak zdecydujecie na termin, to dajcie tutaj znać. Najwyżej kogoś namówię, to kupi mi bilet, a kasę oddam później. Chyba, że nie macie nic przeciwko na zbiórkę 24.07 ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech. Tak to już jest z chęciami. Ja na tak, a okoliczności na swoje. Niestety nie dam rady pojawić się na tegorocznym zjeździe, mimo że starałem się wszystko sobie ustawić z pracą. Nie dało rady. Bardzo przepraszam, za brak słowności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro z Optim wybieramy się do Wawy po zakup biletów (mnie nie ma w weekend, więc kupie jutro, bo i tak muszę dokumenty na uczelnie dostarczyć. W planach mamy wizytę właśnie na owej uczelni, na dworcu Wa-wa Centralna, a także w Złotych Tarasach z obowiązkowym punktem wycieczki jakim jest Empik. Gdyby ktoś był chętny na jutrzejszą wyprawę, bo np. w sobotę nie ma zbytnio czasu to pisać tu, ewentualnie PW i gg.

PS. Bilety jak co roku, ze zniżkami około 35 złotych w 1 stronę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będę musiał sam pójść kupić : /. Powiedzcie chociaż, jeszcze jaka godzina, linia i w ogóle. Jeżeli jednak ktoś mógłby w sobotę w ta czy w następną lub w ogóle innym termin, prócz jutrzejszego, to niech napisze. Bo ja nawet nie wiem ile osób z Warszawy jedzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę w sobotę (17.07) w Warszawie, Ośle, żeby kupić bilety dla mnie i Face'a, więc jak chcesz to możemy się spotkać. Dzięki za namiary na bilet, bo do tej pory tego nie sprawdziłem, ale jeszcze w domu zobaczę dokładniej, żeby czegoś przypadkiem nie poplątać. Draciu, w której grupie będziesz? Bo w ostateczności mogę ci oddać ten kawałek plastiku w trakcie podróży do Wrocławia, jeśli akurat w sobotę nie będziesz kupowała biletu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wycieczka w składzie: ja, Opti, Meth, Dracia i P_aul zakupiła bilety. O ile organizatorzy stawią się dzień wcześniej na miejscu, to warszawska ekipa wyrusza pociągiem do Wrocka o 8:50 dnia dnia sądnego. Tak jak sprawdził Arnie, wszystko się zgadza. Przewoźnik PKP IC, kl2, cena dla ulgowego: 35,28 PLN. Warszawa Centr.->Wrocław Gł. Przez: Częstochowę. Z tego miejsca chciałbym pozdrowić bardzo "miłą" i "uprzejmą" panią, która obsługiwała kasę. Ja rozumiem, że ona ma zły dzień, ale nie rozumiem czemu inni nią mają mieć. PMS się udzielił.

Ps. P_aul przeszedł samego siebie. Są ludzie co wychodząc ze sklepu przez bramkę sprawiają, że piszczy, ale on robił to...wchodząc do sklepu :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to za Częstochową możecie liczyć, na małe powiększenie ekipy, bo jak już pisałem na poprzedniej stronie tym samym zugiem się wybieram. Jeszcze się przed sądnym dniem odezwę na PW może o jakiś telefon kontaktowy do kogoś Was coby się odnaleźć w razie czego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bilet na pociąg relacji Radomsko-Wrocław dziś zakupiony, ja i Cragir wyruszamy, jeśli nie będzie opóźnień, o 11:02, we Wrocławiu obecni około godziny 14:46 :)

co prawda potem dowiedziałem się, że dzień wyjazdu może kolidować (na pewno będzie, takie już moje wspaniałe szczęście) z superważnym wydarzeniem, jednakże to superważne wydarzenie można za opłatą przełożyć, a wyjazd nie bardzo :P tak więc - do zobaczyska w piątek 30-tego :diabelek:

PS tanio coś wyszło :D 31 pln, bo ktoś wymyślił sobie zniżkę dla osób poniżej 26 roku życia. żyć nie umierać :cool:

Edytowano przez poor_leno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...