Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Ja najprawdopodobniej będę cisnął tym pociagiem (z okolic Częstochowy jestem), jeśliby któryś z Was by reflektował (przez Piotrków przejezdza) to można sie razem kawałek przejechać :)

Też zastanawiałem się na tym pociągiem, teraz wystarczy przekonać tylko orga i pojechalibyśmy w czteroosobowym składzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, Achtung, ostatnia szansa! Wkradł mi się mały problem techniczny, dlatego jeśli kogoś nie ma na poniższej liście niech jeszcze krzyczy...

Mnie przeoczyłeś. Ostatnio mało się udzielam z racji dziecka a do tego w międzyczasie zmieniłem nick na forum :cool:

Edytowano przez Obeus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno, może wydawać się głupie, pytanie, ale wolę się zapytać teraz niż przeklinać potem :) Opłata za pobyt w hotelu zostanie dokonana przez każdego z zjazdowiczów z osobna na miejscu, tak? Nie trzeba robić internetowych przelewów ani innych takich?... :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie będzie wystarczyło (przynajmniej większości) zapłacenie po przyjeździe. Jednak jutro prawdopodobnie pojadę do Wrocławia się targować, żeby dowiedzieć się, ile przedpłaty trzeba będzie przysłać. A ponieważ to będzie pewnie kwota powyżej moich możliwości, to niektórzy dostaną luksusową możliwość dokonania przedpłaty przeze mnie jako pośrednika ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obeus - nie przeoczyłem. Mógłbym tak twierdzić, ale nie będę, zamiast tego powiem szczerze - Zapracowałeś sobie by być niemile widzianym gościem na zjazdach. Jeśli chcesz przyjechać, lub jeśli stara gwardia stwierdzi, że zjazd bez ciebie to nie zjazd to kombinuj sam z kwaterą, ani ja, ani pozostali "organizatorzy" nie pomogą. Liczę, że sam rozumiesz powody, dla których podjęliśmy taką decyzję i że nie będziesz miał mi tego za złe :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno małe zapytanie. Prócz tego czy ktoś jedzie z Katowic, bo na razie cisza w tej sprawie. Mianowicie czy ktoś ze zjazdowiczów ma Nintendo DS, i ewentualnie jakieś gry na wymianę? Chętnie pozbyłbym się kilku niegranych gier z półki, a nie chce mi się bawić w allegro i inne tego typu bzdety. A tak to można by było zabrać parę gierek do torby i wymienić się na miejscu. Tak, wiem, materialistyczny dziad ze mnie, wszędzie węszy okazję do interesów. Ale cóż, okazja nie może się zmarnować :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz tego czy ktoś jedzie z Katowic, bo na razie cisza w tej sprawie.
*podnosi rękę*

W zasadzie chciałam dziś o to samo zapytać, ale widzę, że mnie uprzedzono. ^^ w każdym razie planuję wyjechać z dworca w Katowicach. Co do pociągów - pewnie jeszcze dzisiaj przejrzę rozkłady (wcześniej mi się nie chciało :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dodam 12 groszy :) Z Katowic jedzie spora ekipa ze Mną i Dionem na czele, w pociągu już zapewne będą krakowianie - MNQ i Cardi, tak żę o brak towarzystwa się nie martwcie ;) Będzie się można zapoznać już podczas jazdy i wyrobić sobie jako-takie pojęcie o wesołości zlotowiczów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, Achtung, ostatnia szansa! Wkradł mi się mały problem techniczny, dlatego jeśli kogoś nie ma na poniższej liście niech jeszcze krzyczy...

Wysyłałem ci jakiś czas temu wiadomość na PW, ale najwyraźniej nie dotarła. Otóż wbrew temu co mówiłem wcześniej, niestety nie będę się mógł pojawić w tym roku we Wrocku. Mam nadzieje że nie pokrzyżuje wam to zbytnio planów odnośnie rezerwowania miejsc. Tak czy inaczej życzę wam wszystkim dobrej zabawy i jeśli przychylne wiatry pozwolą (i zostanę zaproszony :P) to mam nadzieje, że zobaczymy się w przyszłym roku :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Katowic jedzie spora ekipa ze Mną i Dionem na czele

Cieszę się z tego powodu. O której tak +\- planujecie jechać? Bo ja muszę się jeszcze dostać z Bielska do Katowic, więc chciałbym wiedzieć wcześniej, aby wszystko sobie rozplanować. Obecność jeszcze potwierdzę później, bo możliwe że będzie jechał bezpośredni do Wrocławia, i szczerze powiedziawszy wolałbym taki transport, ale w razie czego się do was przylepie. Bo oczywiście nie macie nic przeciwko żeby się przyssać do waszej grupy :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy są chętni wyjazdu w grupie z dworca Warszawa Centralna proszeni są o niezwłoczny kontakt ze mną. Chętnych do robienia paczki nie widzę, więcej piszę się na ewentualnego organizatora eventu jakim jest "Wyprawa po bilety". Owy event będzie miał miejsce, gdy grupa się zgada i określi termin, w którym każdemu pasuje. Wtedy niestety trzeba ruszyć 4 litery i pojawić się na dworcu w celu zakupienia biletów i zapoznania jakże uroczej asysty, z którą spędzi się podróż do Wrocławia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Katowic jedzie spora ekipa ze Mną i Dionem na czele

Cieszę się z tego powodu. O której tak +\- planujecie jechać? Bo ja muszę się jeszcze dostać z Bielska do Katowic, więc chciałbym wiedzieć wcześniej, aby wszystko sobie rozplanować. Obecność jeszcze potwierdzę później, bo możliwe że będzie jechał bezpośredni do Wrocławia, i szczerze powiedziawszy wolałbym taki transport, ale w razie czego się do was przylepie. Bo oczywiście nie macie nic przeciwko żeby się przyssać do waszej grupy :>

Najmniejszego problemu z podłączaniem się niema. Co do godziny wyjazdu czy pociągu... Zapewne będzie to ustalone 1-3 dni przed wyjazdem, naprawdę nie ma się z czym spieszyć, tak czy siak dojedziemy, zgubić się poprostu niemożna.

CIACH!

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blah, mateusz(stefan) zabrał moje krzesełko ; p. Może to i lepiej? Bo ja tam zwyczajnie jeszcze chciałem poczekać, do tego 10 czy 12 i wtedy zacząć krzyczeć, bo jak co roku to robiłem, to większość pytała:"a po co?", "kupimy bilety w dniu wyjazdu", ale w końcu udawało mi się wyciągnąć tą ferajnę na dworzec 2 czy tydzień przed zjazdem.

Lecz jeżeli mogę z góry zaproponować termin, to sądzę, że 17 lipca byłby najdoskonalszym dniem, aby pojechać do Warszawy i się spotkać i najlepiej tak w południe, albo popołudniu jakoś. A jeżeli nikt nic nie napisze, nie odpowie, to zacznę spamować prywatnymi wiadomościami do wszystkich (choć ja zakładam, że wszystkim zależy aby poznać nowych członków i zarazem spotkać się już ze starymi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmniejszego problemu z podłączaniem się niema. Co do godziny wyjazdu czy pociągu... Zapewne będzie to ustalone 1-3 dni przed wyjazdem, naprawdę nie ma się z czym spieszyć, tak czy siak dojedziemy, zgubić się poprostu niemożna.

Mnie również możecie się spodziewać. ^^

A co do pociągu, to chyba nie ma sensu zbyt wcześnie wyjeżdżać, bo widzę, że są zjazdowicze, którzy we Wro będą koło 15 lub jeszcze później. A Katowice mają o tyle dobrze, że można w ~2 godziny (w porywach do 4...) dojechać do Wrocławia. Ale to się jeszcze zobaczy. :]

Edytowano przez Kathai_Nanjika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku zaznaczam, ze nie wiem o co chodziło w "niesnaskach" :) które wyleciały, wiec jeżeli ten post do nich również się zalicza, to proszę o usunięcie.

Również nie dostałem zaproszenia. Nie wnikam, czy to przypadek, czy również sobie czymś "zasłużyłem". Tak czy inaczej, na zjeździe mnie nie będzie, bo nie dam rady załatwić wolnego w pracy w tym terminie. Także bawcie sie dobrze, może w przyszłym roku... (o ile jestem wśród zaproszonych:P)

Chciałbym tylko jeszcze zwrócić uwagę, że większość, zarówno zaproszonych, jak i zaproszenia rozdających, to osoby które pojawiły się rok- dwa lata temu. Jeżeli takie osoby mają decydować, kto spośród mitycznej "starej gwardii", o której na forum rozmawiać już zresztą zakazano, zasługuje na to, żeby przyjechać na zlot, to coś jest według mnie bardzo nie w porządku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do pociągu, to chyba nie ma sensu zbyt wcześnie wyjeżdżać, bo widzę, że są zjazdowicze, którzy we Wro będą koło 15 lub jeszcze później.

Spoko lajt, z reguły wyjeżdżamy z Krakowa około 10:00 i docieramy na miejsce pomiędzy 14-15 kiedy ktoś już jest. Zresztą jesteśmy już dużymi dziećmi to jakoś sobie zorganizujemy czas w oczekiwaniu na resztę :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko jeszcze zwrócić uwagę, że większość, zarówno zaproszonych, jak i zaproszenia rozdających, to osoby które pojawiły się rok- dwa lata temu.

Z tego co mi wiadomo to zarówno P_aul jak i Niziołka mają większy staż zjazdowy niż 2 lata, zatem nie trafiłeś z oskarżeniami, że osoby, które mają staż max 2 letni wybierają forumowiczów, którzy otrzymają zaproszenia. Nie wiem skąd dysponujesz takimi informacjami, ale jak widzisz są one nieprawdziwe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.L. - jestem pewna, żę wysyłałam ci zaproszenie, a ponieważ nie odpowiadałeś, prosiłam kilka innych osób o przekazanie ci go ;) (ostatnio osobiście cię pytałam o obecność na zjeździe w ubiegły wtorek, przez GG, które masz podane w profilu, wcześniej pytałam jeszcze raz, w czasie, gdy rozsyłałam wszystkim z listy).

Jeśli chodzi zaś o osoby odpowiedzialne za zaproszenia - za ich ostateczną wersję jestem odpowiedzialna ja i P_aul, czyli osoby zarejestrowane tutaj od 2003 roku, jeśli ma to jakieś znaczenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, rzeczywiście na zjeździe pojawiłem się pierwszy raz dwa lata temu, dlatego poprosiłem o pomoc niziołkę, która wyjeżdża od wielu lat. Zresztą, jak sama wspomniała, oboje jesteśmy zarejestrowani od 2003, a moderatorami niewiele krócej. Al, byłeś na liście, a gdyby przypadkiem cię nie było (przez zapomnienie, niedopatrzenie), to od miesiąca pytałem w tym temacie czy ktoś kto nie dostał zaproszenia w tym roku a dostawał w poprzednich chciałby przyjechać... Nie jesteśmy nieomylni i dwie takie sytuacje się zdarzyły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...