Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Spytam się perfidnie, kiedyś tam przy pierwszych zjazdach zaproszenia dostałem, ale zawsze się wykręcałem. Ostatnimi czasy aktywność moja nie była zbyt duża (chociaż własnie ostatnie tygodnie przyniosły poprawę). Teraz w sumie mieszkając we Wrocku(może nie w wakacje ale zaczepić się zawsze będzie u kogo) chętnie bym się na krzywy ryj wkręcił w tę zacna imprezę. Jak P_aul zaznaczył impreza zamknięta, dlatego też jak kulturalny człowiek się pytam czy byłaby możliwość:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa "warszafffka", która wybiera się na zjazd - dobra wiadomość: jadę z wami, chętnie Was poznam :P

Moja propozycja - może spotkamy się jakoś w Warszawie w połowie lipca, aby się lepiej poznać, i żeby na dworcu od razu się rozpoznać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krukowaty ogłasza, iż okazji do obejrzenia jego paskudnej gęby na tegorocznym zjeździe nie będzie, niestety. Tak się złożyło, że chwilę przed zjazdem wracam z urlopu, a następny dostanę zapewne za pół roku, więc nie da rady. Poza tym nie mam z kim legwana zostawić, małe jest biedactwo i płochliwe, jeszcze by mi go uszkodzili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polip, to kiedy robimy zjazd dla nieobecnych na zjazdach?

Na którym oczywiście się nie zjawicie, tak?

Jeśli chodzi o planszówki, to dawno nie grałem, ale jeśli znajdzie się czas, to w sumie mogę się dołączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o planszówki, to dawno nie grałem, ale jeśli znajdzie się czas, to w sumie mogę się dołączyć.

Ja niestety nie grałem nigdy, więc postaram się Was obserwować i się czegoś nauczyć :).

Coś mi wyszukiwarka PKS dziwnie działa :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up. Jeśli korzystasz z wyszukiwarki e-podróżnik.pl to daj jako miejsce docelowa Wrocław D.A CENTR. czy jak to jest napisane :P Po prostu mają bałagan w bazie danych i trzeba wyszukać odpowiednie. Radziłbym też dla pewności zadzwonić bezpośrednio i wypytać się o godziny :) Wiem z autopsji wypadów PKSem do Krakowa, że czas różni się w niektórych przypadkach od widniejącego na stronie internetowej. Tyle moich dobrych rad ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa "warszafffka", która wybiera się na zjazd - dobra wiadomość: jadę z wami, chętnie Was poznam :P

Moja propozycja - może spotkamy się jakoś w Warszawie w połowie lipca, aby się lepiej poznać, i żeby na dworcu od razu się rozpoznać?

-Stanowimy taki zlepek zakazanych gęb, że na pewno poznasz nas nawet w ostatniej chwili tuż przed wyjazdem. Do tego jeszcze pomyślisz w duchu "o rany, na co mi to było, mogłem zostać w domu". Ale będzie już za późno. :P;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, tacy fajni jesteśmy, że aż Opti z rok temu 30 minut przed spotkaniem w Warszawskim Zoo, napisał mi smsa, że jednak nie wpadnie ; p. W każdym razie kto wstępnie będzie jechać z Warszawy to niech lepiej już napisze.

Dalej, gry planszowe, ja tam liczę na tego Jungle speeda, bo to świetna zabawa. Ale może jak chcemy być bardziej pro, to może Twistera ktoś weźmie? : D By się porozsuwało łoża jakoś i byłaby zabawa. Ja naturalnie jako widz byłbym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej, gry planszowe, ja tam liczę na tego Jungle speeda, bo to świetna zabawa. Ale może jak chcemy być bardziej pro, to może Twistera ktoś weźmie? : D By się porozsuwało łoża jakoś i byłaby zabawa. Ja naturalnie jako widz byłbym.
Hm, na mnie nie liczcie, ja też co najwyżej byłabym widzem. Ale chętnie popatrzę, jak się będziecie ze sobą bawić, chłopcy :P No, chyba, że Dracia się zadeklaruje jako chętna :D

W każdym razie - Jungle Speed zdecydowanie musi się pojawić. Natomiast jeśli interesują was gry o banalnych zasadach i na wielu graczy, to polecam Robale. I skorzystam z okazji i zareklamuję temat o planszówkach :)

A jeśli chodzi o dworzec - Tutaj można znaleźć całkiem sympatycznie opisane 'co działa, a co nie'. Tutaj natomiast jest inna wersja, gdzie jest też możliwość sprawdzenia pociągów do/z Wrocławia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam: wybiera się ktoś z okolic Szczecina/Stargardu na zjazd? Jeśli tak, to można by się zabrać razem :) A właśnie, w końcu wiem, że najprawdopodobniej się zjawię. "Najprawdopodobniej", bo na pewno dowiem się jutro. Mam nadzieję, że jeszcze nie jest po terminie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz moja kolej, na zjazd mam zamiar przyjechać, mam tylko nadzieję że ni wypadnie mi nic w środku wakacji. Teraz małe pytanko, jedzie ktoś na zjazd z okolic Radomska? Głównie chodzi mi o osoby z okolic Częstochowy, Piotrkowa i Bełchatowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że pierwszym forumowiczem (No, może poza Accounem, którego znam już długo), którego zobaczę na żywo będzie właśnie Aiden :D W zasadzie to nie zaglądałem jeszcze do rozkładu jazdy PKP, ale sądzę, że uda się załapać na ten sam pociąg :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bracie, ja jestem z Radomska! poza tym, o ile dobrze pamiętam, Black Shadow jest z Pabianic. czyli będzie z kim jechać, gitara :D
Tak, tylko musisz wziąć pod uwagę, że możemy pojechać różnymi relacjami a poza tym... ja grzeję PKSem :) Jeśli i ty również to problemu nie ma i jest spora szansa, że spotkamy się w trasie, ale jak dajesz PKP to dopiero ujrzymy swoje piękne twarze we Wrocławiu :happy:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi mi o osoby z okolic Częstochowy, Piotrkowa i Bełchatowa.

Ja jestem spod Piotrkowa :). Jadę PKS-em.

@Blek Szadou

Jeszcze nie zaglądałem do rozkładu, ale może się uda razem pojechać? Zawsze jest fajniej w kilka osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zaglądałem do rozkładu, ale może się uda razem pojechać? Zawsze jest fajniej w kilka osób.
Fajniej jest, tylko pytanie czy będzie taka możliwość :PKlik! Druga relacja od góry - wyjazd z Łodzi 7:10. Sprawdziłem sobie przystanki & wygląda na to - jeśli nie mają błędu - że Radomska, Częstochowy ani Piotrkowa nie zahaczę chyba, że te mniejsze miejscowości jak Syców, Oleśnica bądź Długołęka znajdują się w okolicy :happy: Jeśli tak to problemu nie ma i wyjdzie, że spałem na lekcjach geografii.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie PKS w kierunku Wrocławia jadą przez Częstochowę, a że o godzinie 11:02 mam bezpośrednie połączenie pociągiem z Wrocławiem tak więc raczej nim bym się wybrał. Chyba że zgadamy się z orgiem i wyruszymy razem z Piotrkowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twister to jest zabawa :) szczególnie tak w połowie imprezy :) Ostrzegam że jestem doby i znam tajne sztuczki :]

I oczywiście granie w mieszanym składnie jest kwintesencją tej giery ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, Achtung, ostatnia szansa! Wkradł mi się mały problem techniczny, dlatego jeśli kogoś nie ma na poniższej liście niech jeszcze krzyczy...

wies.niak

mateusz(stefan)

Arnie

Dion

niziołka

b3rt

Black Shadow

Cragir

Gofer

P_aul

Sevard

Dracia

Aiden

opti

Cardinal

Face Dancer

MJanek

org

Sedinus

Manieq

Pan Feanor

ketsu

Osioł

Holy.Death

Meth

Maverick Undead

SR

Kathai_Nanjika

Soutys

poor_leno

behemort

James

Nicek

Lord Hrabula (?)

Co do gier - biorę laptopa, Stefan skombinuje coś z hotseatem. Będę miał też Munchkina oraz kostki RPGowe (acz nie mam zamiaru prowadzić :P)

I ostatnia prośba - jeśli jedziecie grupami i macie już konkretny plan podróży to czy jedna osoba mogłaby mi podesłać na PW skład grupy & godzinę przybycia? Jeśli podróżujecie pojedynczo to godzina przyjazdu też w sumie byłaby mile widziana =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że zgadamy się z orgiem i wyruszymy razem z Piotrkowa.

Bardzo chętnie, do Piotrkowa mam 14km. :) Jeżeli Tobie takie rozwiązanie pasuje, to ok.

Ja najprawdopodobniej będę cisnął tym pociagiem (z okolic Częstochowy jestem), jeśliby któryś z Was by reflektował (przez Piotrków przejezdza) to można sie razem kawałek przejechać :)

Edytowano przez Lord Hrabula
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...