Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Chciałbym jednak wiedzieć czy ktoś zjawia się w piątek może? :wink: We Wrocku byłbym o 22.39 8) I tak wracać muszę w niedzielę, więc zawsze lepiej ta jedna noc ( choćby i krótka ) więcej.
Hmm, panie dzieju, wie pan co? Właśnie tak coś krążyło mi po głowie, by wybrać się do Wro dzień wcześniej i rozeznać się w sytuacji... Tzn. zobaczyć, co ma on do zaoferowania jeśli chodzi o night life :) Bo jak znam życie, to od soboty zasiądziemy i będziemy bawić się we własnym gronie. Tak stwierdziłem, że co roku odwiedzam Wrocek, a tak naprawdę w ogóle go nie znam.

Ale skoro przyjeżdżasz, to well well well... How 'bout odrobinka szwendania i po bro w każdej fajnej napotkanej knajpce? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howgh!

Melduję, że jedzenie w Misz Maszu nadal dobre i ceny pozostały te same (menu też, z czego chyba nie do końca należy się cieszyć, no ale jak dobre..) :)

Rynek też się jakoś nie zmienił :P A do empiku chyba podczas zjazdu nie wejdę, bo jak nic kupię kolejną książkę (z tego zaczyna się mania robić niemal :P)

Pewnie któregoś dnia zjazdu zniknę na parę godzin żeby znajomą odwiedzić - Janmedia się komuś kojarzy? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko (już powtarzane) : ile kasy trzeba na Zjazd ?

Bo ja liczę tak

Bilet ~ 30 zł

Bilet pow ~ 30 zł

Pokój 28zł x 4 dni = 112zł

żarcie 15zł x 4 dni = 60zł

wydatki = 100zł

suma = 332 zł

Kasę na siebie liczę jak na osobę która chce COŚ zjeść i niespecjalnie dużo. A wydatki to w zależności od cen (nie wiem jakie są we Wrocławiu).

Proszę o wszelakie korekty i rady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupota i zapominalskość moja czasem mnie przerażają... Pierwszy weekend zjazdu mi odpada :? Dopiero na następny mogę być, ale nie wiem czy ktoś dotrwa do tego czasu... Ja chętnie się tam dokulam i propozycję Cardiego bardzo pozytywnie oceniam :wink: Tylko czy będę miał do kogo się dokulywać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko (już powtarzane) : ile kasy trzeba na Zjazd ?

Bo ja liczę tak

Bilet ~ 30 zł

Bilet pow ~ 30 zł

Pokój 28zł x 4 dni = 112zł

żarcie 15zł x 4 dni = 60zł

wydatki = 100zł

suma = 332 zł

Kasę na siebie liczę jak na osobę która chce COŚ zjeść i niespecjalnie dużo. A wydatki to w zależności od cen (nie wiem jakie są we Wrocławiu).

Proszę o wszelakie korekty i rady.

Jedzenie jest zwykle proporcjonalne do jedzącego, a, że w wniektórych wypadkach powinno się więc nawet dopłacać do porcji, to od razu zdradzę, że jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc podczas zjazdu jest Misz-Masz, w którym za 4,80 rok albo dwa lata temu można było dostać pokaźną ilość dobrych ziemniaków, mielonego, jedną z surówek do wyboru i picie :D

Poza tym - w tym przytulisku zawsze straszą ceną, zwykle kosztuje nas po 20 złotych za noc... chociaż zważając na to, co zostało z akademika po ostatnim zjeździe, nie zdziwiłabym się, gdyby zabarykadowali się tam na sam nasz widok :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fajnie Ketsu ;]

Wiadomo ;]

od razu zdradzę, że jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc podczas zjazdu jest Misz-Masz, w którym za 4,80 rok albo dwa lata temu można było dostać pokaźną ilość dobrych ziemniaków, mielonego, jedną z surówek do wyboru i picie Very Happy

Zdaje się zatem, że ceny trochę podskoczyły i bardziej oscylują w granicach 7-9 zł za posiłek, co i tak nie jest szczególnie wygórowaną kwotą. No i jak pisałem wyżej - nadal smacznie jest :P

chociaż zważając na to, co zostało z akademika po ostatnim zjeździe, nie zdziwiłabym się, gdyby zabarykadowali się tam na sam nasz widok Razz

A tam, rok temu myśleliśmy podobnie, a jakoś weszliśmy bez problemu. 12 miesięcy to wystarczająco dużo czasu by a) posprzątali, B) zapomnieli i c) byli gotowi na kolejny nasz przyjazd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja jestem świeżo po Jarocinie i w nastrojach aż nadto zjazdowych ;] Czeka mnie teraz pewnie bolesny proces odchamiania, ale powinienem wrócić do formy na zjazd :P

Co do koszulek - jestem jak najbardziej za tym, by coś wykombinować po zjeździe. Co do prezentowanych projektów ;] to wszystkie 'obce' ilustracje uznaję za niedopuszczalene, bo a) kopirajty, B) luźny związek z tematem... A "To fajnie, Ketsu" jest niezłym motywem, do tego dosć tanim w produkcji ;].

W ogóle ponieważ technika nedruków nam się zapewne zmieni, można mieć ciut bardziej spersonalizowane nadruki, więc proponuję opcję typu duży nadruk z wybranym (z pewnej puli, ofc) zjazdowym/forumowym tekstem + logo.

Odpowiednie waszym zdaniem one-linery można zgłaszać na moją skrzynkę mejlową. Po zjeździe zorbi sie drugą turę :) Pamiętajcie o tym, że pewna pula odzywek została użyta na zeszłorocznych koszulkach ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah, a ja wiedziałam, że nie może być aż tak pięknie! XD

Otóż... nie wiem czy przyjadę. XD (nie wiem w sumie z czego się śmieję XD). Okazało się, że w terminie zjazdu idę pracować do innego sklepu (tzn. na 2 tygodnie, ale w tym czasie właśnie jest zjazd) i to, czy dostanę wolne, zależy od łaskawości kierowniczki tego drugiego sklepu. :P Ale spoko, powiedziałam tej swojej, że mam ślub przyjaciela i nie mogę na nim nie być, więc powinno się udać. XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się Chimek :P

A co do koszulek mam jedno, małe "ale". Jeżeli już "to fajnie, ketsu" miałoby trafić do tej puli, to niech "ketsu" będzie z małej litery. Ja wiem, ksywka, nazwa własna itp. ale zawsze, wszędzie itp używam małej litery, choć nie wymagam tego szczególnie od innych. Jednak wolę gdy jest pisana z małej :) Tyle w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:D:D Będę na zjeździe ! Wszystko co mi było potrzebne, czyli : zgoda rodziców i kasa, jest załatwione. Mam nadzieję że wydarzenia losowe nie przeszkodzą mi w dojeździe.

PS: Czy ktoś z Mrągowa, Olsztyna jedzie pociągiem ? Jak coś to można się zgadać.

A nie Wafel przypadkiem? - Chim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto, kiedy i przez ile bdzie we Wrocku? Ja pojawie się, prawdopodobnie, w sobotę, zostaje na cztery dni. Mówię prawdopodobnie, bo od tygodnia brat mój leży w szpitalu (ciężkie zapalenie płuc, ja nie wiem, jak jemu się to udało w lipcu...). Do zjazdu powinien spokojnie wrócić, ale jesli nie, przyjade jeden, dwa dni później.

Wafel-> Co z tobą? Będziesz w końcu, misiu?

Mam takie pytanko (już powtarzane) : ile kasy trzeba na Zjazd ?

Bo ja liczę tak

Bilet ~ 30 zł

Bilet pow ~ 30 zł

Z Mrągowa/ Olsztyna? Może być parę zlotych więcej...

Pokój 28zł x 4 dni = 112zł

To akurat dałoby radę obejść;] Zakręć się na zjeździe koło Feanora, zobaczysz jak pracuja starzy wyjadacze xD

jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc podczas zjazdu jest Misz-Masz, w którym za 4,80 rok albo dwa lata temu można było dostać pokaźną ilość dobrych ziemniaków, mielonego, jedną z surówek do wyboru i picie :D

Czy przypadkiem ten obiad ze schabowym nie kosztował dychy? Tak mi się coś wydaje, bo żeby kupić w zeszłym roku Sandmana musiałem zrezygnowac z jednego obiadu, a brakowało mi dychę dokładnie;]

Dla oszczędnych jest jeszcze opcja naleśników za 7,50 bodajże (ale nie polecam;] ), albo kebaba za 5- 6 złotych na rynku;]

Już szykuje swój żydowski sklepik pokerowy. Aj waj, niach niach niach... :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za zaproszenie. Nie pojawię się, bo pracuję i wolne mam dopiero od 13.08 :/ Napisał dzisiaj do mnie Feo, ze szpitala. W poniedziałek ma operację nogi i prosił, żeby wszystkim przekazać, że raczej nie pojawi się na zjeździe. Miłej zabawy :)

PS. Czy mimo wszystko koszulkę będzie można nabyć? Proszę ^^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie właśnie coraz bardziej zwiększa się szansa przyjazdu. Na dzień dzisiejszy, akurat w terminie zjazdu, mam tydzień wolnego, przeszedłem nawet rozmowę z żoną. Na 90% przyjadę na początku i zostanę tak do wtorku. W zasadzie jedyne co może mnie powstrzymać to nieoczekiwana zmiana grafiku w robocie. Pojawię się jak Pan Bucek, w trzech osobach, bo oficjalnie nie jadę na zjazd, tylko pokazać dzieciom Wrocław. I będę musiał to zrobić, więc liczę na fachowe porady stałych bywalców Wrocławia i okolic (zabytki, muzea i takie tam). Oczywiście nie będziemy zwiedzać przez cały czas, więc i na inne rozrywki też liczę. Mogę wziąć kilka talii kart i ze dwa zestawy do gry w kości.

@Chim – prawdopodobnie wyruszymy razem. Daj wcześniej znać kiedy i czym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za zaproszenie. Nie pojawię się, bo pracuję i wolne mam dopiero od 13.08 :/ Napisał dzisiaj do mnie Feo, ze szpitala. W poniedziałek ma operację nogi i prosił, żeby wszystkim przekazać, że raczej nie pojawi się na zjeździe.

Miłej zabawy :)

>>Too bad :/ I kto będzie matko-polkował pi...ee... zmęczonym zjazdowiczom? Kto każe Cardioemu turlać się z łóżka? Uee... Bez Amci i Fea to nie będzie to samo :/

PS. Czy mimo wszystko koszulkę będzie można nabyć? Proszę ^^^

Reguły będą zapewne jak do tej pory - zaproszenie = opcja zakupu koszulki ;] Więc jak najbardziej, jak tylko będą konkrety dot. tiszertów, to zwyczajowo otrzymacie ofertę mailem :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawię się jak Pan Bucek, w trzech osobach, bo oficjalnie nie jadę na zjazd, tylko pokazać dzieciom Wrocław. I będę musiał to zrobić, więc liczę na fachowe porady stałych bywalców Wrocławia i okolic (zabytki, muzea i takie tam).

Nie ma problemu, coś tam mogę wskazać ciekawszego ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...