Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Również po raz kolejny już (zaczynam wpadać w rutynę) bardzo jestem wdzięczny za zaproszonko i tradycyjnie już się nie pojawię, ale zabawy życzę jak najhejahowszej! :]

Ktoś na pewno za ciebie wzniesie toast kebabem :) - NZK

Nie wiem, czy jestem godzien takiego toastu!

Edytowano przez POLIPOLIK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie i na tę chwilę potwierdzam na 100% moją obecność i generalnie to dla mnie priorytet, aczkolwiek nie znam jeszcze terminów praktyk w szkole i projektu praktyko-podobnego w który udało mi się dziś wkręcić, więc będę informował na bieżąco starając się przy okazji idealnie rozłożyć terminy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równie tradycyjnie niczym POLI się nie pojawię. A nawet bardziej tradycyjnie, bo na wrockowym zjeździe jeszcze mnie nie było. I pewnie tradycja ta będzie trwała jeszcze dość długo, bo w pierwszą niedzielę sierpnia teść organizuje bieg, a to oznacza, że od piątku jestem 'wyjęty'. Duchem jednak z Wami będę ;) Postraszę w nocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zaproszenie i powiem, że na 99% pojawię się w wyznaczonym terminie we Wrocławiu :D 1% zostawiam sobie na przypadku kryzysowe (złamię nogę, wypadek albo coś), ale obecnie pojawienie się na zjeździe to priorytet, którego nie zawalę z własnej winy ;) A więc, do zobaczenia na miejscu ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, kiepawa ta nasza tradycja, nie sądzicie? :D Też wielkie dzięki za zaproszenie, pomimo tego, że od ładnych paru miechów udzielam się jedynie na Browserówkach ;) Oczywiście mam praktycznie zerowe szanse na pojawienie się we Wrocku, ale może kiedyś ;) Dla mnie można śmiało nic nie rezerwować ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równie tradycyjnie niczym POLI się nie pojawię. A nawet bardziej tradycyjnie, bo na wrockowym zjeździe jeszcze mnie nie było.

Jak to tak, być bardziej tradycyjnym ode mnie? Też nie byłem na żadnym wrockowym, a nawet na żadnym innym, więc chyba jestem jednak bardziej tradycyjny? Trzeba będzie kiedyś zrobić zjazd dla tych, co się nigdy na zjazdach nie pokazują, a potem tradycyjnie na niego nie przyjechać... Czy coś.

Tak czy siak już Wam zazdroszczę poznania tożsamości Smugglera! :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja będę całkowicie nietradycyjny, bo nie dość, że pierwszy raz otrzymałem zaproszenie, to na obecną chwilę raczej się pojawię :D. Na razie jednak liczcie mnie raczej jako "nie wiem", ponieważ istnieje ryzyko, że w tym terminie może mi wyskoczyć jakiś wyjazd bractwa :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować za zaproszenie ^^ ale ze mną jest podobnie, jak z MJankiem (btw - czy ja dobrze widzę, że w Twojej rubryce "skąd" widnieją Katowice? o.O) - znaczy, póki co jeszcze nie wiem czy na pewno się zjawię, ale postaram się jak najszybciej dowiedzieć i dać znać, o.

Polip - *pac*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i SR też dziękujemy za zaproszenie. ^_^ Z mojej strony tym razem nie powinno być problemów ze strony "rodzicielskiej"... ale teraz też nie jestem pewien, czy się pojawię. Powód stanowią trzy słowa: kurs prawa jazdy. Chciałbym bowiem zapisać się tam na nadchodzące wakacje, a nie wiem, jak obie te rzeczy (kurs i wyjazd) pogodzimy finansowo. Już zacząłem sobie układać w głowie plan na wakacje, żeby był i wilk syty, i owca cała, ale nie potrafię powiedzieć, co z tego wyjdzie.

Dlatego na chwilę obecną jestem na "nie wiem", ale gdzieś w lipcu dam znać, czy coś z tego wyjdzie (wcześniej nie da rady). Do tego czasu możecie rezerwować dla mnie miejsce, najwyżej się wypiszę. :P Ale SR w razie czego zadeklarował się, że pojedzie, bez żadnych wątpliwości. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie generalne do Grupy Warszawskiej: kto wybiera się do Wrocławia na zjazd z okolic stolicy i prawdopodobnie będzie jechał z Dworca Centralnego pociągiem? Pytam, bo dobrze byłoby spotkać się wstępnie (dla nowych) lub znowu (dla starych) przy kupnie wspólnych biletów, a ja przy okazji urządziłbym małe "My reward is with Me, to render to every man according to what he has done" - Holy przez chwilę się zastanawia czy cytat pasuje do sytuacji - bo mam Draci jedną rzecz do oddania. Pewną kaszankę.

Knight Martius - Będą cię tylko razy oblewać na prawie jazdy (mam w domu królika doświadczalnego), że akurat w tym roku proponowałbym zaoszczędzić pieniądze na zjazd. My cię nie okradniemy. Przynajmniej nie tak brutalnie bezpośrednio i nie od razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My cię nie okradniemy. Przynajmniej nie tak brutalnie bezpośrednio i nie od razu.

Holy chciał przez to powiedzieć, że my po prostu zabierzemy twoje pieniądze i cenne przedmioty bez obiecywania, że dostaniesz coś w zamian i bez stresowania cię przez kilka godzin. Dodam, że to jednorazowa oferta tylko dla ciebie, inni nowi nie będą mieli tak lekko ;]

Co do "grupy stolicznej" to może się okazać, że ja w Polsce pojawię się na dzień przed zjazdem, acz będę was informował na bieżąco. Tak czy siak spotkanie urządzimy(cie?) gdzieś w lipcu ;)

Kwestie formalne:

- Dziś, albo najpóźniej jutro poleci kolejna paczka zaproszeń. Trochę się to opóźniło, ale cóż... mistrzostwa...

- Część osób nie przysłała mi żadnej odpowiedzi, mimo że wróbel pocztowy dotarł szczęśliwie. Koło 30 czerwca chcielibyśmy mieć już gotową listę uczestników, żeby zarezerwować hotel. Just sayin'...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, Darek & Radek nie będą zbytnio zadowoleni, jak tydzień przed planowym urlopem nie zjawię się w pracy :teehee: właściwie nawet nie wiem, czym sobie zasłużyłem na taki zaszczyt, ale za zaproszenie dziękuję :happy:

na dzień dzisiejszy mój status można określić jako raczej nie wiem na pewno, aczkolwiek prawdopodobnie tak :laugh: czyli około 75 %, gdyż:

a ) chęć jest

b ) czas jest (teoretycznie nie ma, lecz to da się łatwo ominąć ;))

c ) środki w sumie się znajdą

ale:

d ) Wrocław (daleko :icon_confused:)

e ) jak powiem, że jadę na parę dni do Wrocka spotkać się z formalnie obcymi ludźmi, to mnie w najlepszym razie wyśmieją :pinch:

f ) zaczynający się w następny weekend (po zjeździe) urlop, na który powinno być zaoszczędzone jak najwięcej hajsu...

wiedzcie jednak, że chęć mam przeogromną i ciężko mi będzie tę propozycję odrzucić :rolleyes: na początku przyszłego tygodnia (najpóźniej do środy) dam ostateczną odpowiedź :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę powiedzieć... Dziękuję za zaproszenie (wszakże to pierwsze) i wstępnie mogę powiedzieć, że raczej się pojawię, aczkolwiek konkretniejsze info będzie dzisiaj przed (lub po, gdyż jest to możliwe) wieczorkiem, a już najkonkretniejsze po weekendzie.

Jakby ktoś był z okolic Torunia, Bydgoszczy, Włocławka czy Inowrocławia, to również możnaby się zgadać coś na wstępne spotkanie, wspólną podróż i zapoznanie się z prawdziwymi twarzami co po niektórych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem grafik na wakacje i widząc, że czeka mnie trochę innych wyjazdów jestem zmuszony z tego zrezygnować. Co więcej - będę we Wrocku na tydzień przed zlotem forum CD-A. Wracać się potem do Trójgrodu i znów jechać na południe średnio się opłaca, zaś zamelinować się za bardzo też ni mam gdzie.

Więc w tym roku nie. W przyszłym - mejbi, mejbi. Ale za zaproszenie dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław nie jest "głupim stereotypem", tylko tam znajduje się redakcja CDA. Ja mam kawałek do samej Warszawy, a mimo to jestem w stanie wybrać się do Wrocławia, więc nie powiedziałbym, że jest to aż tak daleko, ale każdemu według potrzeb. Jakbyś przeczytał post P_aula to byś to wiedział. Nie, nie będzie oficjalnych zjazdów gdzie indziej. Chyba że ludzie sami się zorganizują. Raz nawet zrobiliśmy nieoficjalny minizjazd (jednodniowy) dla forumowiczów ze stolicy, więc jest to możliwe. I nie "we Warszawie", tylko "w Warszawie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę czasu na myślenie mam, ale jeszcze do końca nie wiem, czy aby na pewno będe mógł jechać... Jeżeli tak, to także będe startować z Centralnego w Warszawie, także będzie można się jakoś zgadać z warszawską ekipą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym: czemu nie dostałem zaproszenia? Mam [prawie] 2k postów, jestem 4 lata na FA i regularnie piszę w FoS, poza tym mam znajomości, w dodatku miałem [nie]oficjalne zaproszenie na zeszłoroczny zjazd w Warszawskim ZOO. oO
<mierzy z linijką szerokość pleców Vantage'a> ;].

Zaproszenie na nieoficjalne spotkanie w Warszawskim Zoo nie jest specjalnym argumentem, tak samo jak fakt, że nie wszyscy, którzy dostawali do tej pory zaproszenia nawet na oficjale(albo nawet na nich byli!) dostają zaproszenia i w tym roku. Ilość postów, długość bycia na forum i 'znajomości'(czymkolwiek by nie były ;] ) to nie wszystko. Ja np. zwróciłabym uwagę także na twoje osty - które niespecjalnie przedstawiają cię jako osobę, po której można się spodziewać spokojnego zachowania na zjeździe.

Poza tym - ok, jesteś 4 lata na forum. Ale: to tym bardziej dziwi dlaczego nie wiedziałeś, 'czemu akurat Wrocław', ani to, że oficjalny zjazd forumowiczów jest tylko jeden - na początku sierpnia we Wrocławiu. Wszystko inne to są nieoficjale (no, może NHW po pierwszym zjeździe jeszcze byłby w miarę oficjalny).

W każdym razie - ok, rozumiem, że jesteś zawiedziony, że nie dostałeś zaproszenia(chociaż na dobrą sprawę ich rozsyłanie jest w toku). Ale jeśli ktoś uważa, że powinien je dostać, to niech po prostu o sobie przypomni - spokojnie i rzeczowo, bo jeśli są powody, aby go zaprosić - organizatorzy na pewno to zauważą. A im bardziej agresywną i roszczeniową postawę się przyjmuje, tym bardziej szanse na zaproszenie maleją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...