Jump to content
Pzkw VIb

Zjazdy II

Recommended Posts

Czas pakować się do pociągu. Z kim nie udało mi się rano pożegnać, tego teraz pozdrawiam i mam nadzieję, że spotkamy się za rok. 

Wróciłem cały i zdrowy do domku, zjazd uważam za bardzo udany, super było się spotkać po 2 latach przerwy. Za rok obowiązkowo powtórka ;)

Pozdrawiam,

opti optinsky

• Upvote 2

Nie wiem, co to za film, ale utwór nazywa się Requiem for a dream

Sed i Aidę pozdrawiają z ciapongu

• Upvote 5

14 godzin temu, Nicek napisał:

w razie czego, jaki jakiś quest będzie w Borderlandzie czy innym Call of D(r)uty, to się polecam :)

Jak rozumiem, mogę Cię też wynająć jako płatnego zabójcę?

Kurczę, ledwo godzinę spędziłam w pociągu, a już mam ochotę na następny zjazd, powroty do rzeczywistości są ciężkie.

Szczególne dziękuję dla @JamesVoo bez którego nie byłoby zjazdu i wspomnień

Pozdro dla tych z którymi nie mogłam się osobiście pożegnać, połowa z was nie wygląda tak jak myślałam :P

A, @Rysia, resztki pizzy z rukolą się znalazły. Dzisiaj. Na szafie u nas :D

6 minut temu, nevya napisał:

Kurczę, ledwo godzinę spędziłam w pociągu, a już mam ochotę na następny zjazd, powroty do rzeczywistości są ciężkie.

Zgadzam się, zjazdy powinny być przynajmniej kilka razy w roku i w różnych miastach, najlepiej w Krakowie. :D 

Ale mam nadzieje, że zjedliście tą pizze, co? Żeby nic się nie zmarnowało. Bo wczoraj wracając żywiliśmy się jakąś starą bułą, którą znalazłam na siedzeniu w busie, na szczęście nie uciekła potem. 

No i generalnie buziaki dla wszystkich zjazdowiczów :* 

Pozdrawiam wszystkich co byli, pana ciecia-nazistę oraz wszystkich gości i obsługę hostelu. Niektórzy odnaleźli dawno zaginionych braci bliźniaków, niektórzy niemiłosiernie psuli każdą możliwą grę, a inni nie chcieli się poddać mimo wszystko. Jestem szalenie wdzięczny osobom, które dzieliły się ze mną swoimi dobrami, świadomie czy też nie - dziękuję temu, kto zostawił beef jerky, wafle ryżowe i energetyka bez których pewnie bym umar. Mam nadzieję że za rok spotkamy się w przynajmniej takim samym składzie i że Doin tego dożyje. Napiszcie coś stare torby, które tylko ten temat oglądają, będzie chociaż co wspominać. No i kto robił zdjęcia też niech gdzieś umieści, np @A.L.

Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie, moje uszanowanko. 

PS Przez trzy dni nosiłem Dżynsy krótke. 

• Upvote 1

No i jestem.

Dzięki Jamesowi za zaproszenie na zjazd (pomimo tego, że tyle lat nie przyjeżdżałem :D) oraz wszystkim uczestnikom za uczynienie tego wyjazdu udanym. Przede wszystkim podoba mi się to, że prawie cały czas było co robić, czy chodzi o wypad gdzieś na pół dnia, czy o integrację w taki czy inny sposób. Kiedy pomyślę, że jeszcze kilka tygodni temu zastanawiałem się nad tym, co widzicie w tych wszystkich zjazdach, muszę powiedzieć, że to było niepotrzebne. Bo nie żałuję, że przyjechałem.

Do zobaczenia. :)

Opowiem przy okazji ciekawostkę naukową, potwierdzoną empirycznie: da się chrapać, leżąc na boku.

A, i macie pozdrowienia od papieża z Auschwitz.

@podbiel - zrobię selekcję swoich zdjęć i mogę je wrzucić, przy czym 1) znaczna większość była robiona w zoo, 2) na kilku z tych, które robiłem w hostelu, ledwo co widać. :P

Edited by Knight Martius

Dobrze było was zobaczyć po tych 3 latach. Mam nadzieję, że w przyszłym roku zjazd też się odbędzie i przyjadę na dłużej, bo tym razem uroczystości rodzinne nie pozwoliły mi zostać do końca. Tak czy inaczej bawiłem się wybornie (zresztą jak zwykle). Z fartem mordeczki!

• Upvote 1

4 godziny temu, Rysia napisał:

wczoraj wracając żywiliśmy się jakąś starą bułą, którą znalazłam na siedzeniu w busie, na szczęście nie uciekła potem. 

A myślałem, że udowodniłem iż podnoszenie pieczywa z podejrzanych miejsc to nie jest dobry pomysł.

W ogóle to dotarłem do domu już chwilę temu i pomimo pewnych problemów w drodze sam zjazd był naprawdę ok. Dużo śmiechu, znajome twarze których się już trochę nie widziało, trochę nowych osób. Żałuję tylko, że nie poszedłem do muzeum wody, bo na zdjęciach tych co byli wyglądało ciekawie.

• Upvote 1

Dla mnie również coroczne zgrupowanie polskiej kadry w trójboju siłowym się zakończyło. Karuzela śmiechu kręciła się nieprzerwanie, a Doin jak co roku nie chciał umrzyć. :dry: Szkoda tylko, że 'there is no goblins', a za rok wracamy do Cynamona. 

• Upvote 1

skoro oficjalnie wróciłem do domu i siedzę przed kompem jak po odwyku, to ze swojej strony podsumuję po sześciu latach nieobecności (nadal nie pamiętam, żebym uczestniczył dwa lata temu):

1. przed przyjściem do mleczarni pomyliłem @podbiela z @optim

2. nie usłyszałem nicka, jakim przedstawiła się dziewczyna z szótski i początkowo wziąłem @nevya za @Kathai_Nanjika, jednak bliższe oględziny wychwyciły niezgodności w fizjonomii i eee, krzywiznach

3. @Aiden jest zdecydowanie mniej rudy niż zapamiętałem ze zjazdu 2010 i wątpił że mogę bez soczku 6 razy pod rząd

4. @Xerber to wieszak małysz

5. @behemort absolutnie nic się nie zmienił

6. @Kathai_Nanjika jest mniejsza niż pamiętałem

7. moja pochwa dla ciebie dla rodziny

• Upvote 1

@Aiden napisał:

Cytat

Żałuję tylko, że nie poszedłem do muzeum wody, bo na zdjęciach tych co byli wyglądało ciekawie.

- Nie martw się, to nie twoja wina, oni poszli tam tylko i wyłącznie przez błędną interpretację słowa "wody".

Też udało mi się dojechać, pomimo problemów ze spóźnialskim autobusem i srogimi mdłościami męczącymi mnie do godziny 16 :D oraz chyba rekordowej długości tej libacji w mojej zjazdowej karierze. co tu dużo mówić ludziska. fajnie was było widzieć i dzięki za świetną atmosferę. @JamesVoo podołał zadaniu i ogarniał za co osobiście gratuluję.

Niestety, pomimo osobistego przetrząśnięcia i posprzątania pokoju numer 8, pieniądze z nierządu uprawianego przez @DION i @A.L. się nie znalazły... :( ucho od śledzia!

PS: Powiedziałbym, że macie pozdrowienia od mojej starej, ale spodziewam się iż jest to bezcelowe, bo każde z was zdążyło je już odebrać osobiście, prawda?

• Upvote 7

59 minut temu, nevya napisał:

Ja mam jedno zdjęcie na którym cokolwiek widać, i nawet jest na nim katajec :P

rip ;_;
Mogę mieć tylko nadzieję, że chociaż optiemu się nie udało zrobić żadnego... Szkoda, że telefon się ładował przez większość czasu i zapomniałam o jego istnieniu, bo też bym porobiła fotki. :<

47 minut temu, Sedinus napisał:

6. @Kathai_Nanjika jest mniejsza niż pamiętałem

No następny... Co Wy macie z tym moim wzrostem, jest całkiem normalny. :x

Zależy, o co pytasz. Wczoraj, jak wyskoczyłeś z osobą towarzyszącą na cały dzień, co niektórzy wybrali się do Hydropolis (tylko strasznie trudno tam zaklepać bilety na sensowną porę. Jednak ci z Osi byli cwani, żeby zarezerwować je sobie dzień wcześniej).

A tak to nie wiem, co mogłoby Cię ominąć. W końcu na konkursie byłeś i widziałeś, co się działo. :D

49 minut temu, Kathai_Nanjika napisał:

rip ;_;
Mogę mieć tylko nadzieję, że chociaż optiemu się nie udało zrobić żadnego... 

W 2013 złapałem Cię na kilku, więc każdemu zainteresowanemu mogę odsprzedać po piątalu za sztukę :icon_biggrin:. Chyba tak bardzo nie zmieniłaś się przez te 3 lata, co?

• Upvote 1

30 minut temu, Knight Martius napisał:

Wczoraj, jak wyskoczyłeś z osobą towarzyszącą na cały dzień, co niektórzy wybrali się do Hydropolis (tylko strasznie trudno tam zaklepać bilety na sensowną porę. Jednak ci z Osi byli cwani, żeby zarezerwować je sobie dzień wcześniej).

Oryginalny plan zakładał eksplorację Hydropolis w niedzielę, ale na miejscu musieliśmy pocałować klamkę właśnie ze względu na wyprzedane bilety ¯\_(ツ)_/¯

Zjazd jak zawsze na propsie, cześć i chałwa Jamesowi za ogarnięcie tego. Brak jednego i drugiego staremu dziadowi z hostelu (nie mylić z Doinem) oraz jego obsłudze mającej fizia na puncie niezamkniętych drzwi. Trzymam kciuki, że widzimy się za rok, z fartem mordeczki.

PS Kto nie był w Hydropolis to niech sobie pójdzie przy najbliższej okazji, serio. 11/10, would visit again.

PPS Ucałowania od mamy Metha.

Also - wysłałem przez PW fotki "nieosiowe" - jeżeli ktokolwiek nie dostał proszę o info.

• Upvote 3

7 minut temu, manieq napisał:

W 2013 złapałem Cię na kilku, więc każdemu zainteresowanemu mogę odsprzedać po piątalu za sztukę :icon_biggrin:. Chyba tak bardzo nie zmieniłaś się przez te 3 lata, co?

Serio? :D Ejże, ale dlaczego tak tanio? Miałbyś życie ustawione na całe życie! Taki interes, a Ty piątaka oferujesz... :P
No i oczywiście, że się zmieniłam. Wszystko się zmieniło!

4 minuty temu, Kathai_Nanjika napisał:

Serio? :D Ejże, ale dlaczego tak tanio? Miałbyś życie ustawione na całe życie! Taki interes, a Ty piątaka oferujesz... :P
No i oczywiście, że się zmieniłam. Wszystko się zmieniło!

Skoro mówisz, że niezbyt aktualne, to nie mogę żądać za wiele (a może mogę?). Ale jak chcesz kawałek z tego tortu, to daj znać, jakoś to dogramy. Ostatecznie chodzi o twoje fotki xD