Jump to content
Pzkw VIb

Zjazdy II

Recommended Posts

OK, chciałem zaklepać sobie bilet na pociąg, ale coś się schrzaniło w systemie i na razie nie otrzymałem na maila potwierdzenia zakupu wraz z biletem. Ogólnie jednak planuję pojechać PKP Intercity o godz. 11.35. Sorry, Ośle. :P

Na drogę powrotną natomiast prawdopodobnie zarezerwuję Polski Bus o godz. 12.30, ale jeszcze się zastanowię.

Jakby ktoś w dniu zjazdu się zlitował i sprowadził mnie z przystanku Polskiego Busa o 23.20 do Mleczarni to byłbym szalenie wdzięczny. Niby kawałek nieduży, ale średnio mi się uśmiecha wędrówka po obcym mieście po ciemku.

W piątek wypadło mi spotkanie, więc w zależności od tego ile potrwa dojadę późnym wieczorem lub w sobotę rano.

Ło matko, ja dopiero teraz ogarnąłem, że ta Mleczarnia to jest rzut beretem od Cynamonu :D
Przeczuwam wycieczkę do Pani Moniki.

• Upvote 1

22 godziny temu, LaserGhost napisał:

Jakby ktoś w dniu zjazdu się zlitował i sprowadził mnie z przystanku Polskiego Busa o 23.20 do Mleczarni to byłbym szalenie wdzięczny. Niby kawałek nieduży, ale średnio mi się uśmiecha wędrówka po obcym mieście po ciemku.

Przyjdziemy wszyscy

PS wysłałem pw

pytanie organizacyjne - czy mamy jakąś wolną miejscówkę dla Metha?:ninja:bo naturalnie nie jestem "opłacony", natomiast przyjadę tak czy tak, pytanie czy może jakieś miejsce się zwolniło, może można dostawkę po prostu ogarnąć (o ile ktoś będzie na tyle głupi żeby pozwolić mi się dostawić do swojego pokoju :>)? ogólnie NIE ZAPŁACIŁEM W TERMINIE CO TERAS POMUSZCIE:aniolek:

• Upvote 1

Dzisiaj kupiłem sobie bilety na pociąg (tam i z powrotem), tak że potwierdzam, iż planuję jechać do Wrocka pociągiem, który omawiałem z Mysquffem.

Od razu też muszę wspomnieć, że niedawno pojawiła się u mnie okoliczność (w sumie całkiem spodziewana...), która stawia moją obecność na zjeździe pod znakiem zapytania. Możliwe, że dopiero w środę/czwartek będę wiedział, czy faktycznie pojadę, ale do tego czasu uznajmy, że pojadę. :D

Edited by Knight Martius

Ze względu na plany weekendowo-urlopowe na zjeździe zjawię się na krótszą lub dłuższą chwilę jakoś w piątek, być może w sobotę od rana. Później nie będzie mnie już we Wrocku.

@nevya Jak bardzo wcześnie rano? Istnieje szansa, że jakoś od rana będę w okolicach lotniska we Wrocławiu, więc teoretycznie mógłbym Cię zgarnąć.

Dnia 7.08.2016 o 11:45, niziołka napisał:

A dzięki temu, że hostel znajduje się o rzut beretem od mojego biura, to pewnie wpadnę przynajmniej w piątek i poniedziałek wieczorem, po pracy ;)

Gdzie Ty pracujesz, że w dzień ustawowo wolny każą Ci przyjść do pracy? ;)

Edited by Sevard

Gdzie Ty pracujesz, że w dzień ustawowo wolny każą Ci przyjść do pracy?

Przecież wiesz, gdzie ;) I tak, dalej nie jestem pewna, czy będę miała wtedy wolne.

Mam jeszcze pytanie - czy ktoś tu jest chętny na wypad do kina? Bo skoro kino również mamy blisko, to można by się było wybrać na Suicide Squad. Dajcie znać, zaklepiemy bilety ;)

Ja na mur beton idę w niedzielę do Hydropolis :) Muszę obczaić co tam zmajstrowała moja mała siostrzyczka :)

• Upvote 1

19 godzin temu, niziołka napisał:

Mam jeszcze pytanie - czy ktoś tu jest chętny na wypad do kina?

Tak chętnie... byle nie w piątek :)

Ech anoni, myślałem, że ten temat umarł, bo nie dostawałem żadnych powiadomień na maila. Ja (i chyba opti) wyruszam z Warszawy o 17:30 i planowo będę na dworcu we Wrocławiu ok. 21, oczywiście przy diablo optymistycznym założeniu, że klimat na torach będzie sprzyjał. Jakby ktoś chciał się razem zebrać, to proszę pisacz na PW i podam numer do mojej mamy, która nas umówi.

BTW, powiem szczerze że NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ

Edit:

zabierać dildo, grę o tron itp. akcesoria do zabawy?

Edited by org

ja ruszam o 10.00 polskim szusem z Warszawy, na miejscu będę 15.30. jakby o tej porze na miejscu byli już jacyś desperaci skłonni mnie odebrać i zaprowadzić do punktu rozładunku, to będę ukontentowany, jak nie to też sobie poradzę.:ninja: miejscówkę udało się ogarnąć na miejscu, dzięki nieocenionej pomocy Dżejmsa Wu, którego serdecznie z tego miejsca pozdrawiam - otworzyłeś puszkę pandory!:brawa:

• Upvote 1

Dnia 9.08.2016 o 11:14, Pan_Feanor napisał:

Ja na mur beton idę w niedzielę do Hydropolis :) Muszę obczaić co tam zmajstrowała moja mała siostrzyczka :)

To wygląda naprawdę ciekawie. Count me in.

30 minut temu, org napisał:

Bier! Tzn. przede wszystkim piszę się na planszówki, ale pewnie znajdą się też chętni na dildo.

35 minut temu, org napisał:

Klasycznie na dildo zawsze będę chętny

Od siebie zabiorę Cards Against Humanitu i pewnie trochę kości do gry 

33 minuty temu, JamesVoo napisał:

Od siebie zabiorę Cards Against Humanitu i pewnie trochę kości do gry 

A ja Jengę.

Nie ma nic lepszego jak nawalanie klockami o podłogę o czwartej nad ranem.

• Upvote 2

11 minut temu, Xerber napisał:

A ja Jengę.

Nie ma nic lepszego jak nawalanie klockami o podłogę o czwartej nad ranem.

dobry pomysł! ostatnio grałem w jengę rozmiaru cegieł i zabawa była przednia. :)

Cardsy! Tak :D Dużo! :D YEAH :D

@Feło - mnie też licz!

@orgieł - bierz i dildo i gry. Co prawda Murezor nas w tym roku wystawił, ale z pewnością ktoś w jego zastępstwie będzie przegrywał wszystkie partie w dildo. A w GoTa to ja obowiązkowo zagram (tylko nie z Hrabulą i jego zrypanymi końmi).

Also - potrzeba kogoś, kto weźmie piłkę do kosza, bo hello, jak już Meth przyjeżdża, to wypadałoby zagrać :D

@Nicek - można na Ciebie liczyć z piłeczką? :D

PS też już się nie mogę doczekać, brak oficjala rok temu to było skandal, w tym roku zamierzam się bawić zbiorczo za 2 lata - byle tym razem bez wizyt w szpitalu :P

To jeszcze jedna sprawa organizacyjna. 

Pewnie dość oczywiste, ale wolę wspomnieć. Niech każdy ma 80 zł w gotówce(najlepiej aby to było 80, bo znając życie nie będę miał jak później wydawać), lub 160 zł dla osób które się zgłosiły w ostatniej chwili i przed wpłaty nie wysłały. 

22 minuty temu, t3tris napisał:

Co prawda Murezor nas w tym roku wystawił, ale z pewnością ktoś w jego zastępstwie będzie przegrywał wszystkie partie w dildo.

opti ma być, więc problem się jakby sam rozwiązał.

Opti ma wiele wad, ale nie ma refleksu 2-latka, który cechował najlepszego z medyków wśród forumowiczów i najlepszego forumowicza wśród medyków.

Może i jeden problem się rozwiązał, ale pojawią się dwie optyjskie łydki kuszące ciecia

mmmMMMMmmmm

#piast #neverforget

• Upvote 4

@t3tris Pisząc, że opti ma wiele wad, sugerujesz, że ma jakieś zalety. Znasz jakieś?

@org A cieć potwierdził przybycie?