Jump to content
Pzkw VIb

Zjazdy II

Recommended Posts

Druga fala zaproszeń została wysłana. Jeśli ktoś czuje że powinien otrzymać zaproszenie, a nie otrzymał, niech się po prostu odezwie na PW. Możliwe że o kimś zapomnieliśmy, a także niektóre osoby mają zapchane skrzynki, wiec nie mogliśmy zaproszenia wysłać. 

Zastrzegam sobie także prawo do odmowy wysłania zaproszenie niektórym osobnikom wedle własnego uznania ;)

Stare klopsy i główkę czosnku :3

To tak przedwcześnie organizacyjnie - gdyby zebrało się +3 osoby jadące z Katowic (okolic?) to można by się zabrać autem. Mam kombi, więc z bagażami nie powinno być problemów. Oczywiście zrzuta na paliwo wedle spalania (dlatego mówię, że musiałoby nas być 4 osoby, bo w mniej to się może nie opłacić). Jeśli ktoś się wybiera i wolałby auto niż busa/pociąg, może dać znać tutaj albo na pw.

Nie jedzcie zygfrydowym autem, tam jest pelno psiej siersci, ktora pozniej przez caly zjazd bedziecie nosic a swoich ubraniach!

Dziekuje za zaproszenie, ale raczej sie nie zjawie. W przeciwienstwie do wiekszosci mieszkancow forume dojazd autobusem/pociagiem na zjazd jest w moim przypadku nierealny, a Ryanair za taka wycieczke wola ponad tysiac zlotych. Moze jak juz wroce do Polski na stale wezme uda mi sie pojawic na zjezdzie...

@Tesu a skąd Ty wiesz takie rzeczy, skoro nigdy nie jechałeś? :P nie no, trochę racji w tym jest, ale przecież wysprzątam auto z sierści zanim kogoś do niego zaproszę na dłuższą trasę :D 

@ZygfrydQ Widzialem co Twoj pies zrobil z drzwiami w mieszkaniu i jaki balagan byl na podlodze, ergo dedukcja, drogi Watsonie! :P

@A.L. - Tak, ale z tego co wychodzi z rozmów, byłaby to w tym roku bardzo nieekonomiczna opcja, więc pewnie wylądujemy gdzie indziej.

Zjazdowicze, a co sądzicie o tym by zorganizować wypad do któregoś z wrocławskich escape roomów? Jakby się zebrała duża grupa chętnych, to może udałoby się wynegocjować jakąś zniżkę (dla przykładu ostatnio w wawie wyszło nam 31zł na głowę przy 14 osobach), a zabawa imho fajna i ewidentnie grupowa, więc na zjazd jak znalazł ;)

Edited by nevya

Cześć :D

Jako, że już dawno nie było mnie na zjeździe to postaram się załatwić urlop na te dni.

Edited by Cragir
  • Upvote 3

Najprawdopodobniej zjazd odbędzie się w Mleczarni (http://mleczarniahostel.pl).

Koszty wyniosą tyle samo co poprzednio w Cynamonie, lub będą minimalnie mniejsze, zależy na ile uda mi się dogadać z obsługą. 

Jedynym mankamentem jest to, że ostatniej nocy jeden pokój będzie zajęty. Niestety nie mogłem znaleźć lepszej cenowo i ilościowo alternatywy. 

WAŻNE INFO

Mamy rezerwację w Mleczarni. Do 30 maja potrzebuje ostateczne deklaracje kto się wybiera na zjazd. Miesiąc czasu powinien być wystarczający aby to ogarnąć, a hostel wymaga ilości osób do tego terminu. 
Także do tego terminu muszę wysłać przed wpłatę, także za chwilę roześlę po wszystkich którzy się zdeklarowali na "tak" lub "chyba" informację o numerze konta na które trzeba przesłać przed wpłatę, a także o dokładnych kosztach. 
Jakby do kogoś nie dotarła wiadomość do jutra rana, proszę o kontakt ze mną, lub odezwanie się w tym temacie :)

@Sermaciej i @P_aul - uprzątnijcie skrzynki czy coś bo nie można do Was pisać 

A jak z frekwencją? Dużo osób się zadeklarowało? Damy radę zapełnić cały hostel?

O ile dobrze pamiętam zdeklarowało sie plus minus 25-30 osób.

Wiec o ile nie odezwa sie te, które na razie milczą, może niestety być z tym problem, a to i tak jedna z mniejszych miejscówek we Wrocławiu

Komputra teraz nie mam ale potwierdzam :3

• Upvote 1

Ja dalej jestem zainteresowany, ale czekam aż pracodawca zaakceptuje mój wniosek urlopowy...

• Upvote 1

@JamesVoo coś tam ze skrzynki powywalałem... Ponadto na tą chwilę mogę powiedzieć z 90% pewności, że z Dracią nie damy rady. A gdyby się to zmieniło (bo mamy aktualnie cholernie neipewną sytuację) to będziemy w razie czego organizowali spanie na własny koszt. 

Jeśli będę w stanie, to ci powiem przed końcem maja. W tej chwili nie wiem nic :D