Jump to content
Pzkw VIb

Zjazdy II

Recommended Posts

@nzk - nie tylko stałych i nie tylko zjazdowiczów. :P

W tym roku na Polcon wybieram się na 99% (ten 1% zostawiam sobie na wypadki losowe), więc gdyby przypadkiem ktoś zechciał się ze mną spotkać, pozostaję do dyspozycji. ;]

Wszedłem na forum specjalnie, żeby zobaczyć co ze zjazdem. Uradowany w skrzynce znalazłem zaproszenie i nawet odpisałem, że przyjadę, ale dla pewności zajrzałem do tego wątku i widzę, że zjazd odwołany... Szkoda, chociaż rozumiem przyczynę - forum jest coraz mniej popularne wśród ludzi, którzy na ten zjazd przyjeżdżali, jesteśmy starzy i w ogóle. Niemniej szacunek dla organizatorów, że w ogóle podjęli się próby zebrania nas wszystkich do kupy.

Siemka, mamy nowy rok, zastanawiam się, czy w tym roku będzie zjazd? Tak wolę wcześniej zapytać mając nadzieje, że ktoś szybciej to ogarnie i wszystko będzie cacy, plus zainteresowani zaplanują sobie urlopy aby nie było problemów na ostatnią chwilę.

Napiszę tylko tyle, że kilka osób nieśmiało się zabiera za organizację. Jak już dojdą do jakiegoś konsensusu, to myślę, że napiszą tutaj co i jak.

• Upvote 1

Siemka, mamy nowy rok, zastanawiam się, czy w tym roku będzie zjazd? Tak wolę wcześniej zapytać mając nadzieje, że ktoś szybciej to ogarnie i wszystko będzie cacy, plus zainteresowani zaplanują sobie urlopy aby nie było problemów na ostatnią chwilę.

A myślałem, że znów będę pierwszy w okolicach marca ;)

@A.L. - Nie, już zaczęliśmy powoli planować w zeszłym roku smile_prosty.gif

Więc w sumie jak już zaczęliście poruszać tutaj ten temat.

Dwie sprawy:

1. Jakie terminy zjazdu Wam NIE odpowiadają.

2. Jeśli ktoś byłby chętny w pomocy przy organizacji, zapraszam do kontaktu ;)

Jak termin ustalicie do lutego, zanim każą mi na siłę w robocie zrobić plan urlopowy to jestem elastyczny.

Ale patrząc jak było na przestrzeni lat, lepiej po prostu niech organizatorzy wrzasną dzień i miesiąc, a nie pytać się ludzi, bo tak i do lipca dyskusja się przeciągnie.

@Osioł - nie mam zamiaru tutaj toczyć wielkiej dyskusji na temat terminu, a jedynie zorientować się w jakich terminach dużym grupa nie pasuje przez różne festiwale pokroju Woodstock

Nie mam doświadczenia P_aula w organizacji, więc nie chciałbym sytuacji, gdzie wybieram termin i zaraz słyszę że to przeciez oczywiste że wielu nie będzie bo jakiś festiwal :)

Ja się wybieram Do mnie się wybierają Światowe Dni Młodzieży, w związku z tym u mnie w robocie zakazano urlopów w lipcu i w sierpniu. Nawet mi zaproszenia nie wysyłajcie, nie ma po co. W tym okresie pewnie mnie nawet na forumie nie będzie, co tam o zjeździe mówić.

Siemka, ponawiam pytanie. Jakiś progres? Bo szczerze mówiąc ta cisza w temacie od stycznia jest naprawdę niepokojąca.

Motywowałem się aby napisać termin, więc mam teraz mocniejsza motywacje.

Rzucam 29 lipiec do 2 sierpnia i jesli przez tydzień nie będzie protestów zaczynam rozmawiać z hostelem i rozsyłać pierwsze zaproszenia

A druga połowa sierpnia?

Boję się, że 4 osoby będą tak naprawdę zainteresowane całym tematem...

Edited by Osioł

Oś Zła donosi (5-8 osób), że początek sierpnia pasuje, tak długo jak mowa o weekendzie (czyli start w piątek i koniec po niedzieli, w pon/wt).

Z własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że nie należy się nikogo pytać, tylko postawić wszystkich przed faktem dokonanym. Pierwsze zaproszenia należy rozesłać zaraz po ustaleniu terminu i miejsca (czyt. ceny), korzystając z listy osób, które były zaproszone na poprzednie zloty (tym bardziej skoro widzę, że po nowych porządkach mało kto tu zagląda).

Edited by Cardinal

@Cardinal - wiem, pamiętam o tym i dzięki :)

Tak jak mówiłem, pierwszy raz to będę organizował, więc wole rzucić terminem i sprawdzić czy jakies większe imprezy nie kolidują na których by bylo 3/4 zjazdowiczów

Od przyszłego tygodnia rozmawiam z hostelem plus jak tylko ustalę plus minus roześle(mam nadzieje ze z kimś) zaproszenia

W każdy weekend wakacji coś się znajdzie i wszystkim nie dogodzisz.

Zaproponowany termin koliduje z festiwalem T-Mobile Nowe Horyzonty (21.07-03.08), więc jeśli zjazd ma się odbyć we Wrocławiu, to lepiej znaleźć inny termin.

W sierpniu we Wrocku z większych wydarzeń jest jeszcze Polcon (18-22 sierpnia).

Ale to dobry termin jest, a Nowe Horyzonty to nie Woodstock czy Opener żeby aż tyle luda jechało

Ale to dobry termin jest, a Nowe Horyzonty to nie Woodstock czy Opener żeby aż tyle luda jechało

Ale na czas Nowych Horyzontów hostele podnoszą sobie ceny i jest trudniej znaleźć tyle wolnego miejsca. Przerabialiśmy to chyba 2 albo 3 lata temu.

Okej, więc termin zjazdu 12-16 sierpnia.

Jak komuś nie pasuje, to niestety się nie zobaczymy.

A jak ktoś chce pomóc przy rozsyłaniu zaproszeń, to proszę o kontakt

• Upvote 2

Łelkam ewrybady, it's bin a łajl.

been_a_while.png

Chciałem powiadomić, że termin wkraczający na ustawowo wolny 15 sierpnia propsuję jak szalony, oraz, że będę.

Kocham, całuję, pozdrawiam Was ciule.

• Upvote 8

Jeżeli dobrze pamiętam, to akurat we swojej robocie zarezerwowałem urlop między 8 a 21 sierpnia. Tak więc zatwierdzam ten termin.