Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

A.L., ja dalej mam z tym problemy. Co roku mam to samo, podchodzi do mnie jakiś losowy typ i mówi "Siemasz Osioł!", a ja biedny z myślach próbuję sobie przypomnieć kto to jest. Gdyby nie tajemna pomoc paru uczestników oraz cicha obserwacja z boku to pewnie dalej bym jeszcze bardziej nie ogarniał.

Jakby ludzie wymyślali sobie tak proste pseudonimy, a nie jakieś "Areokhidndbmn99" to byłbym w stanie załapać. A tak to dalej mam tego typu sceny:

-Cześć jestem hgbfbhfgh...

-Siema, jestem Osioł, yy...możesz powtórzyć swoje pseudo?

-bhgbghbghbgh....

-(w myślach - jak spytam trzeci raz to pomyśli, że obłąkany jestem), A...spoko.

Tym bardziej mnie cieszy, ze mnie to rozpoznales to razu. :D

Chyba obaj dobrze wiemy z jakiego powodu. xD

No i League of Azeroth, pamietaj, czekam na twoje opinie na temat ich filmikow ogolnie. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie jaka akcja się szykuję w ten poniedziałek w Warszawie!

Ja i Veldrasz wybieramy się do miejskiego ogrodu Zoologicznego, będziemy tam już od 9:00 i mamy zamiar nawet siedzieć do zamknięcia. Jeżeli chce ktoś dołączyć do naszej niesamowitej przygody gdzie będziemy podziwiać pięknie zwierzęta, jeść gofry z dodatkami oraz cieszyć się obecnością kłapouchych zwierzaczków to serdecznie zapraszam.

NIE, nie da rady zmienić dnia ani godziny ani planu do innego miejsca. Jeżeli ktoś chce dołączyć, musi się liczyć z tym co przeczytał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHA! Masakra z Wami, ludzie... Wy zawsze tylko o jednym. A przecież Zjazdy się już skończyły. Jeszcze Wam mało... wspólnego spędzania czasu? Ja tam idę zwierzęta oglądać, a nie... ;p

@T3tris:

A Ty, mój słodki koleżko, śmiać się powinieneś najmniej, bo za rok to będzie "Ja i Veldrasz" z Tobą w roli "Ja"... I miej tą świadomość, że ZOO może w to być zamieszane, choć na pewno tam nie pójdziemy. Także gotuj się, bo Twój czas dobiega końca. biggrin_prosty.gif

@B3rt:

Ja i Veldrasz wybieramy się do miejskiego ogrodu Zoologicznego

Dalej nie czytałem tongue_prosty.gif

Czuję się zawiedziony, że nie napisałeś czegoś podobnego w stosunku do mojego postu "podziękowalnego". Przynajmniej wiedziałbym, że próbowałeś go przeczytać... ;]

Edytowano przez Veldrash
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P_aul, to nic osobistego, że tak powiem. Po prostu razem z Osłem planujemy wycieczkę tempem późno-emerytalnym. Niespiesznym, mówiąc wprost. Do takiego miejsca jak ZOO po prostu trochę... bez sensu IMO iść z zamiarem bicia rekordu świata w maratonie. <wymownie patrzy na Stefana>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01000001 00100000 01101011 01110111 01101001 01100001 01110100 00100000 01110111 01100001 01101101 00100000 01110111 00100000 01101011 01110111 01101001 01100001 01110100 01100101 01101011 00100001

Żebyście mieli ciekawszą zagadkę na wieczór.

01001001 00100000 01010100 01110111 01101111 01101010 01100101 01101010 00100000 01101100 01100001 01100011 01100101 00100000 01110100 01100101 01111010 00100001

@T3tris:

A Ty, mój słodki koleżko, śmiać się powinieneś najmniej, bo za rok to będzie "Ja i Veldrasz" z Tobą w roli "Ja"... I miej tą świadomość, że ZOO może w to być zamieszane, choć na pewno tam nie pójdziemy. Także gotuj się, bo Twój czas dobiega końca. biggrin_prosty.gif

biggrin_prosty.gif

Dobrze, że w internecie nie ma kobiet, bo jeszcze by jakaś zobaczyła i byłbym spalony na starcie biggrin_prosty.gif

A nie, czekaj, i tak już jestem przez swój ryj.

Czuję się zawiedziony, że nie napisałeś czegoś podobnego w stosunku do mojego postu "podziękowalnego". Przynajmniej wiedziałbym, że próbowałeś go przeczytać... ;]

Duuude, tego się nie dało przeczytać na trzeźwo/bez piguł, więc nikt Ci się jawnie nie przyzna, że przeczytał, bo regulamin odnośnie używek jest dość... restrykcyjny tongue_prosty.gif

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biggrin_prosty.gif

Dobrze, że w internecie nie ma kobiet, bo jeszcze by jakaś zobaczyła i byłbym spalony na starcie biggrin_prosty.gif

A nie, czekaj, i tak już jestem przez swój ryj.

Czuję się zawiedziony, że nie napisałeś czegoś podobnego w stosunku do mojego postu "podziękowalnego". Przynajmniej wiedziałbym, że próbowałeś go przeczytać... ;]

Duuude, tego się nie dało przeczytać na trzeźwo/bez piguł, więc nikt Ci się jawnie nie przyzna, że przeczytał, bo regulamin odnośnie używek jest dość... restrykcyjny tongue_prosty.gif

Musisz spasować z tą auto-ironią, stary, bo jeszcze trochę, i nie będziesz ani Bosmanem, ani T3trisem, tylko po prostu Tyri0nem Półmężczyzną... ;]

Chociaż w sumie, jak tak przypominam sobie te Twoje Morskie Opowieści i ogółem Twoją prezencję, to myślę, że w takich portowych klimatach miałbyś szansę...

...na jakąś papugę albo kucharza... if you know, what I mean... :D

A co do tego pisania/czytania i używek... A MYŚLISZ, ŻE JAK JA TO PISAŁEM!? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...