Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

No, ja tam bawiłem się świetnie, więc dzięki wszystkim zjazdowiczom za wspólnie spędzony czas. Pozdrowienia zwłaszcza dla Shadowa, Kathajca, Brylanta, Osła i wielu innych których nie spamiętam w tej chwili, każdy pewnie wie za co, a jeśli nie, cóż, bywa?

Ogólnie dzięki wielkie za spędzony wspólnie czas i liczę, że spotkamy się za rok.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dorzucę od siebie.

- dzięki wszystkim zainteresowanym oraz dzieciakom RoZy'ego za:

opti, opti kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek

- optiemu za to, że był z nami, chociaż go nie było.

Edytowano przez Sevard
  • Upvote 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziemki zjazdowicze za kolejny udany zlot, sytuacji śmiechowych tak wiele, wesoło tak bardzo, tegoroczne ilości przypału tak nieduże :) Jeśli z kimś się nie zdążyłem pożegnać to miskuzi, wystrzeliliśmy jak kamień Syzyfowi ;) Do zrobaczenia za rok!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pocieszam się tylko tym, że RoZy i Veldrash przerżnęli więcej,

Łżesz niczym pies (P_aula [*] - świeć Panie nad jego duszą).

Ja jestem do przodu o całą 100 groszy

Dzięki wszystkim o do zobaczenia, bo mi pasożyty nie odpuszczą pewnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ dzieci RoZyego, A.L.a, Jamesa, brylanta, Pana Pana Pana Ketsu, orga, Hrabuli i wszystkich innych, z którymi grałem (no dobra, przegrywałem) w dildo

Dużo tych dzieci w tym roku przyjechało... No i kto się chciał rozmnażać z Hrabulą o.0

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za zjazd, a zwłaszcza moim minionom z "Tak, Mroczny Władco". :3

Jak wytłumaczyć otwarcie wrót do innego wymiaru wybuchającym wulkanem. Albo sową. Albo drabiną.

JAK.

Ogólnie było super wporzo:

- dildo, w którym nawet nie przeszkadzał aż tak strasznie mój daltonizm,

- piłkarzyki i ten suspens kiedy Night Wolf żongluje bramkarzem piłkę

- kalambury

- wieczorek poetycki i najlepszy wierszyk o Ryszardzie Kaliszu jaki istnieje

- roziątka i ich szybkie i lepkie rączki (TAK, TAK, SZYMEK)

- Meth budzący się po pierwszej nocy u nas w pokoju

- dodatkowe łóżka

- 'osiołek taki piękny'

- burgery niziołki (JEZUS TAKIE DOBRE)

- napoje smakowe behemorta (kawówka była po prostu boska)

- niespodziankowe napoje P_aula

zjazd 10/10, pojechałbym znowu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazd jak zwykle na propsie. Ciężko coś napisać, żeby się nie powtarzać za poprzednie 10 (sic) razy, więc mogę tylko powiedzieć, że jestem dumny z wychowywania trzeciego już pokolenia zjazdowiczów.

Na następny raz proponuję inscenizację scenek z pierwszych zlotów, o których niektórzy tylko słyszeli, a inni nie słyszeli w ogóle: wciąganie tynku, banan w majtach, worki z piaskiem i kąpiele we wrocławskiej fontannie. Tyle z levelu basic, a mam już pomysły dla zaawansowanych.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.L., ja dalej mam z tym problemy. Co roku mam to samo, podchodzi do mnie jakiś losowy typ i mówi "Siemasz Osioł!", a ja biedny z myślach próbuję sobie przypomnieć kto to jest. Gdyby nie tajemna pomoc paru uczestników oraz cicha obserwacja z boku to pewnie dalej bym jeszcze bardziej nie ogarniał.

Jakby ludzie wymyślali sobie tak proste pseudonimy, a nie jakieś "Areokhidndbmn99" to byłbym w stanie załapać. A tak to dalej mam tego typu sceny:

-Cześć jestem hgbfbhfgh...

-Siema, jestem Osioł, yy...możesz powtórzyć swoje pseudo?

-bhgbghbghbgh....

-(w myślach - jak spytam trzeci raz to pomyśli, że obłąkany jestem), A...spoko.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@T3t:

Jeśli już mówisz o dostarczaniu dóbr - skłamał bym mówiąc, że nie ma za co. Pamiętaj, kiedyś upomnę się o to, co mi obiecałeś... xD A co do żartu o psie - wyobraź sobie, że pewna osoba zadbała, by część zjazdowiczów poznała jego genezę. [ja byłem tym, co się dowiedział, BTW]

@B3rt:

Było fajnie

Tak.

Cytując fragment wypowiedzi Browareia... ;]

No...

@Sev:

Do tego, co wymyśliły Roziątka dodam, że osobiście bardziej ujęła mnie wersja bezpośrednia:

opti, opti, kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek Ryszard Kalisz? xD

Dosyć jednak tego cytowania innych, czas wypowiedzieć się za siebie. Jak to mam więc w zwyczaju, nie będę się zbytnio rozpisywał... wspomnę jedynie o sprawach kluczowych. ;]

Tak więc na starcie chciałbym podziękować wszystkim obecnym za przybycie - bez względu na to, na jak długo. Bez Waszej obecności nie byłoby Zjazdu, a bez Zjazdu nie byłoby... nie byłoby Zjazdu. trollface.gif Może i był słabiej obsadzony niż zeszłoroczny, może i działo się nieco mniej, jak zawsze jednak było po prostu DOBRZE W... hmm... bajecznie było. ;]

Jako że takie jedynie ogólne podziękowania byłyby niezgodne z moim wręcz poczuciem obowiązku, chciałbym podziękować całej rzeszy ludzi za pewne konkrety. A że Bosman T3tris wykorzystał już "plusy", ja będę odliczał od minusów. Myślników znaczy. To jadymy:

- Bronexowi, Orgowi oraz Black Shadowowi za przecudowną wręcz podróż do Wrocławia. Bez Was nigdy nie przebrnąłbym przez Tumidaj. trollface.gif Chociaż przejazd przez Gospodarza też był epicki... ;] Nawałnica gitarowych riffów w "To ostatnia niedziela", "Augustowskich nocach" tudzież "Karuzeli", nie wspominając o Beacie Kozidrak, napędzała nas, jak mniemam, przez cały zjazd. Poza tym - pokazywanie banknotów dwustuzłotowych wyprzedzanym na trasie kierowcom oraz Bronex ostentacyjnie chwalący się parówką [jadł razem z bułką] w centrum miasta... niezapomniane chwile. xD Niech Was św. Łukasz błogosławi!

- Od razu też podziękuję Bronexowi jeszcze za kilka relacji i jeszcze więcej celnych komentarzy. A nader wszystko za to, że byłeś TAKI INNY, ODMIENIONY!!! Argentyna z pewnością nie dałaby bez Ciebie rady. cheesy.gif

- Methowi za to, że nie bał się spać pode mną (piętrowe łóżko mam na myśli...), za poszukiwania butów, za wolę walki i obronę ideałów (ta malownicza Legia na lodówce...), za śmiechy przy flamastrze oraz przede wszystkim - za ten wyraz twarzy, kiedy zobaczyłeś, jak bardzo Bronex TAKI INNY. xD

- Lordowi Hrabuli za to, że do mnie (do nas... do nich?) wyszedł, jak przyjechaliśmy srebrzystym Piatem Funto. Za to, że był taki, jak zawsze. Za ożywiony komentarz do Gry o Tron, Battlestara czy X-Winga. Za to, że po tym roku stać go na jeszcze więcej. Za to, że kto gra grubo, wygrać musi ("no grasz albo nie grasz!"). Za zdefiniowanie na nowo pojęcia kobiecej urody. Oraz za całe milion innych rzeczy, składające się na całokształt Twego majestatu. ;]

- W ogóle wszystkim członkom Osi Zła za to, że choć zdają się być najbardziej szalonymi Zjazdowiczami, to tak po prawdzie są najbardziej normalnymi ludźmi, jakich spotkałem w całym moim życiu. Z roku na rok mój szacunek do Was rośnie. wink_prosty.gif

- Idąc dalej: dziękuję Aidenowi. Taki niepozorny niby, ale co Zjazd to coraz bardziej szaleje. Takie słodkie życie, gdy wątroba taka zdrowa...

- Ciągnąc wątek dalej - dzięki i Tobie, Kiicek. Jak zaczęliście z wyżej wymienionym bansić, to dotarło do mnie lepiej, niż kiedykolwiek, jak bardzo jesteśmy...

. Radości z tego mam i miałem co nie miara...

- ...chociaż i tak Cardinal i B3rt przynieśli mi jej więcej. Parę razy już Was widziałem, ale jeszcze nigdy oniemiałych, czy wręcz zszokowanych. Nie spodziewałem się, że Oś ma też i takie oblicze... xD

- Panu Panu Panu Ketsu turboszacunek należy się z definicji. Pomimo tego i ogólnych "dzięksów" dla Osiowców, Tobie podziękuję jeszcze za ten moment, jak odsunąłeś się od rudego. I ten wyraz twarzy... Kartą MasterCard bym tego nie kupił (znaczy - bezcenne).

- Bosmanowi T3trisowi za to, że nadal mnie docenia i docenił też uroki spędzania czasu pod żaglami, co i ja uwielbiam. Za podtrzymywanie obietnicy (pamiętaj o niej, bo ja nie zapominam...). Za kulawą nogę (za rok spodziewam się pirackiej protezy), za jakże subtelne Morskie Opowieści oraz - a jakże - za dominację w kalamburach. Przecież... po co patrzeć, co pokazują? ; p

- A.L.owi dzięki za najbardziej pokerowy wyraz twarzy ever (ciekaw jestem, czy pamiętasz, co mam na myśli...?), za skwitowanie osoby Lorda Hrabuli oraz za doskonałe odwzorowanie Komisarza Gordona.

- BTW - Bronex z kolei to najlepszy Noe, jakiego mógłbym sobie wyobrazić. Nic dodać, nic ująć... xD

- DIONowi podziękuję za to, że jest świetnym gościem z masą dystansu do siebie i jeszcze większą ilością cierpliwości do "młokosów" takich jak ja. Swoją drogą - zaskoczyłeś mnie tym "świruj świnio tańcz", nie przeczę. biggrin_prosty.gif O zgadywaniu tego, kim byłeś, nie wspominając...

- Pan_Feanor zasłużył sobie na podziękowania pod wieloma kątami i nie sposób byłoby tutaj wszystko wypisać. Na pewno jednak warto odnotować nocną rozmowę z Cardim i Keirą o doborze naturalnym, demografii w ogóle czy o pewnych paradach i ich zasadności. Szkoda, że nie byłem w stanie za bardzo w niej uczestniczyć. Poza tym - stwierdzenia o kopytnej brodzie/włosach a nader wszystko GET INTO CHOPPA zapamiętam na dłuuuuuuuuugi czas. wink_prosty.gif

- Właśnie - Keira - dzięki, że się pojawiłaś. Wniosłaś do wiadomego pokoju niespotykaną nutę powabu i subtelności. Zdawało się, że Oś jest ideałem. A jednak można było lepiej... ; )

- RoZy'emu za najbardziej mega rozdanie w tegorocznym pokerze, w którym brałem udział. Tak niewielka różnica, i byłbym na plusie, a nie na minusie... Dla takich rozdań w to gram. wink_prosty.gifRoziątkom z kolei dzięki za to, że jak ostatnim razem mają talent do pojawiania się w idealnym miejscu i czasie, by zamieść wszystko i wszystkich jednym komentarzem.

- Murezorowi dziękuję za to, że wpadł, chociaż na krótko. Rozwijasz skrzydła, chłopie. I kaptury na barach. xD Ten spot, BTW, będzie mnie zabijać przez długi czas. I LIFT THINGS UP AND PUT THEM DOWN!!! xD

- Mr Yoshi - jak wyżej, z tym że nie udało się w tym roku jakoś dłużej pogadać. Sympatyczny jednak z Ciebie gość, także liczę na spotkanie za rok! Może wtedy ostatecznie wyeliminuję Cię z Gry o Tron? ;]

- Barowei alias Browarei - że też chciało Ci się przybywać aż z Londonu... Maniek powinien brać z Ciebie przykład. Chociaż... z drugiej strony... może lepiej nie. trollface.gif Also - też uważam, że skurcz to poważna sprawa. Żartów nie ma.

- Hamesowi dziękuję za to, że uświadomił mnie, iż nadal są ludzie, co przegrywają i nawet o tym nie wiedzą. xD A AirMaxów nie dostaniesz - moje i koniec! ;]

- Brylantowi za to, iż udowodniłeś światu, że bez glutenu można żyć. To było niewiarygodne.

- Stefanowi podziękuję za niespotykany sojusz, za nadejście zimy, za falafela i ten niebywały dresscode w dniach ostatnich. Marynara zawsze na propsie. : P

- Katajcowi za wspólne oglądanie z Hakkenem durnych filmików. Za pace. Za jedzenie hamburgera. I za to, że przystała na moje diaboliczne pomysły. xD

- Swoją drogą łączne podziękowania dla Stefana i Katajca muszą też się tutaj znaleźć. A za co? Za to, że byliście na Zjeździe razem. Mimo przeciwności losu, mimo "wichrów namiętności", sprostaliście tej okrutnej próbie... no chyba, że już razem nie jesteście. trollface.gif

- Niziołce i Wilkowi podziękuję za to, że po raz kolejny zaprowadzili mnie i kilkoro z nas na naprawdę świetne jedzenie. Nawet dla Brylanta coś znaleźli. xD Dodatkowo też dzięki, że po raz wtóry przywieźliście ze sobą istny sklep z grami "bezprądowymi". Standardowo już - nie zdążyłem zagrać nawet w połowę - mimo to chwała Wam za to. ; )

- Swoją drogą, Wilku - w Grze o Tron za dużo nie ugrałem co prawda, ale już w X-Wingu... cóż, może nie będę przytaczał konkretów, bo pewnie sam starasz się o tym zapomnieć. ;]Tak czy inaczej koniecznie musimy się jeszcze zmierzyć 1 na 1 w piłkarzyki. Szalone to było, także czekam do następnego razu już teraz.

- SerMaciejowi muszę z całego serca podziękować, że jeśli już mowa o Zjeździe, to był on zdecydowanie na "tak". ;]

- Nicek i Alaknar - świetnie, że wpadliście, ale na zdecydowanie zbyt krótko, widziałem Was dosłownie przez chwilę, tylko jednego dnia. Obyście lepiej się pod tym względem spisali w przyszłym roku. ;]

- Osłowi dzięki za te poważne rozmowy, co to nikt o nich nie wie. ;] Swoją drogą - jakbyś jeszcze warkocza z brody zrobił, albo najlepiej dwa, to byłbyś PRAWIE jak Feanor. ;p

- Black Shadowowi za to, że nadal taki śliczny, a taki niedostępny... xD

- Gofrowi podziękuję za tosty. Te zwęglone. Miałeś jednak rację wspominając o najważniejszym składniku - cały hostel poczuł tę "odrobinę miłości" niosącą się z dymem. xD Poza tym pamiętajmy wszyscy, że "na łazałskim łejonie nie jest kołołowo". trollface.gif

- Wszystkim uczestniczącym w wieczorze poezji improwizowanej także chciałbym podziękować. Nie spodziewałem się, że w tak wielu z Was drzemie taki potencjał. Naprawdę - jestem z Was dumny. : P

- K0nradowi za tą niebywałą troskę okazaną Pani Monice. To było naprawdę... wzruszające. ;]

- Właśnie! Pani Monice podziękowania za to, że jest najlepszą obsługą (hotelową) na świecie. Że dała nam wszystkim (jak mniemam) tak wiele radości. ;] No i za to, że lubi psy. xD

- Na niemal sam koniec dzięki Ci, P_aul. Za organizację tego całego bałaganu oczywiście. Mam nadzieję, że zmienisz zdanie i jednak podejmiesz się również za rok organizacji, bo nie jestem pewien, czy wśród nas jest ktoś jeszcze, kto ma wymagane "minimum zdolności organizacyjnych"... wink_prosty.gif Czyli, mówiąc krótko - za to, że poświęcasz się dla dobra nas wszystkich - dzięki Ci wielkie.

- Hakkenowi, Bronexowi oraz Orgowi za wspólną podróż powrotną do Wawy. Te rozmowy, te tłuste bity... no i wszystkie Białe tego świata. Zresztą - wjechać do miejscowości tylko raz, a wyjechać z niej trzy razy... takie rzeczy tylko w Piacie Funto.

- Hakkenowi jeszcze osobno podziękuję za wspólne konsumowanie najohydniejszego Maca w życiu. Tym bardziej, że jadąc 5 minut dłużej, znaleźlibyśmy KFC... Swoją drogą - dzięki za "czosnek". : P

Podziękowania specjalne zaś przyznaję:

- Multipli. Za to, że była na chodzie.

- Ryszardowi Kaliszowi. Za to, że się rymuje.

- Berlinowi. Za to, że przyszedł i były śmiechy. ;]

A nader wszystko...

Opti, naprawdę niebywałe dzięki Ci za to, że znalazłeś pracę. Mieć... jakby to ująć... fach w ręku trollface.gif , to ważna rzecz. I mimo, że Ciebie nie było, to dałeś nam niebywałą inspirację do tworzenia rzeczy wielkich. Uwierz mi na słowo. ;]

Pisałem to wszystko jak zwykle nader długo, zapewne o czymś zapomniałem. Za wszystkie "niewspomniane" elementy Zjazdu również Wam jednak dziękuję. Żal, że następne spotkanie tego formatu dopiero za rok, już teraz jednak wyczekuję na ten moment, powstrzymując łzy wzruszenia... Zresztą - niech przemówi muzyka! (ze specjalną dedykacją dla jadących ze mną Veldrashowozem)

https://www.youtube.com/watch?v=XuAaVVPEGoY

Ew. może jeszcze to: (choć tutaj silny nacisk położyć trzeba na pierwsze 12 sekund xD)

https://www.youtube.com/watch?v=kf9-ZYctgKE

Także to by było na tyle. Było fantastycznie i liczę, że za rok spotkamy się w liczniejszym składzie. Jeszcze raz ogromne dzięki dla Was wszystkich i do zobaczenia!

PS: [*] Pies P_aula [*] Niech mu ziemia lekką będzie... sad_prosty.gif

Edytowano przez Veldrash
  • Upvote 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, od siebie dorzucam Osła - bo zapomniałem - i resztę ludków z jego pokoju przy okazji licząc na to, że dyskusja na temat komiksu dała ci jakieś pomysły oraz Night Wolfa z Niziołką - bo choć w tym roku planszówki sobie odpuściłem to i tak fajnie znów was było spotkać :D

Przy okazji czekam na prawilnych (jeśli był więcej niż jeden) co mają pamiątkowe zdjęcia i je wyślą zainteresowanym znanymi kanałami...

@Vel

tl;dr :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Veld:

oraz przede wszystkim - za ten wyraz twarzy, kiedy zobaczyłeś, jak bardzo Bronex TAKI INNY. xD

-sam się tak zszokowałem, że wyparłem to z pamięci! tongue_prosty.gif

ej, kto się bawił w Mańka i cykał słitfocie? coś się da porozsyłać ludziskom?

Edytowano przez Meth
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, kto się bawił w Mańka i cykał słitfocie?

Nie wiem kto się bawił w mnq ale wiem kto się bawił na jego tablicy na fb. biggrin_prosty.gif Jestem pewien, że otrzymał od nas rzetelną relację ze zjazdu. wink_prosty.gif A parę zdjęć się znajdzie, choć nie jest to tak obszerna fotorelacja jak w zeszłym roku.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...