Jump to content
Pzkw VIb

Zjazdy II

Recommended Posts

Zmieniając temat - o której przyjeżdżają kolejne grupy?

Na razie czekamy - w sensie ja, org i Bronex - na informację od Veldrasha co do stanu jego bryki. Jeżeli zbierzemy się samochodem to mamy sporą elastyczność co do godziny naszego przybycia, ale wstępnie ustaliliśmy, że 15-16 jest bezpieczną porą ;)

Cóż, a jeśli to nie wyjdzie to - i tutaj mogę mówić tylko za siebie - zbieram się pociągiem i na dworcu głównym we Wrocławiu będę o 12:29 ^_^

Jeszcze na koniec rzucę od siebie pytaniem do tych co znają lepiej Wrocław - potrzebuję wiedzieć czy gdzieś w bliższej bądź dalszej okolicy naszej bazy noclegowej/hostelu znajduje się bank (NIE bankomat) PKOBP; za wszelkie odpowiedzi z góry piękne dzięki :D

Jeszcze na koniec rzucę od siebie pytaniem do tych co znają lepiej Wrocław - potrzebuję wiedzieć czy gdzieś w bliższej bądź dalszej okolicy naszej bazy noclegowej/hostelu znajduje się bank (NIE bankomat) PKOBP; za wszelkie odpowiedzi z góry piękne dzięki :D

Najbliżej na Rynku, przy Wita Stwosza lub w Galerii Dominikańskiej, przy czym ten przy Wita Stwosza powinien być najmniej oblegany.

O chłopie, ja bym raczej nie liczył na to, że komuś będzie się chciało na lotnisko wyruszyć.

Z lotniska do centrum masz autobus linii 406. Jak wysiądziesz na przystanku Renoma, to stamtąd do Cinnamona jest rzut kamieniem, mocno awaryjnie do Renomy mogę po Ciebie wyjść i zaprowadzić na miejsce.

Spoko, dzięki za wskazówki, chyba skorzystam.

Ja przylatuję z Londynu o 11:25, czyli chyba będę najwcześniej z was, ale cóż, jakoś się pokoczuje po okolicy w najgorszym razie.

Bardzo bym prosił o jakieś numery telefonów, bo nie mam nikogo ze zjazdowiczów w kontaktach, a mogę potrzebować jakbym jednak dał radę się zgubić. D:

Tak poza tym, mam nadzieję, że ktoś mi pokaże jakieś kantory w okolicy, bo chyba będę przylatywał jednak obładowany funciakami. :P

Szedoł - daj znać, czy będziesz o tej 12. Jak tak, to też przyjadę wcześniej.

Veldraszałke się już odezwał i jak niczego z orgiełem oraz Bronexem nie odwalą - np. nie zgubią się po drodze pod pretekstem wycieczki krajoznawczej - to będziemy w takim razie na miejscu koło 15-16. Przynajmniej taki jest zamiar :)

Dobra, niby wróciłem już wczoraj, ale potrzebowałem trochę czasu aby się ogarnąć - a przede wszystkim pójść dzisiaj do roboty - ażeby spisać część wrażeń z, jakżeby inaczej, udanego zjazdu biggrin_prosty.gif W wielkim skrócie to, jak zawsze w sumie, kto dostał zaproszenie a się nie pojawił ten trąba (a opti to kapeć), bo zabawa była przednia i obyło się bez nieprzyjemnych incydentów... chyba, że do czegoś doszło od trzynastej w poniedziałek, kiedy to musiałem się zwinąć. Tak czy inaczej dzięki wielkie wszystkim za dobrze spędzony czas.

W wersji odrobinę dłuższej acz listowej to pozdrowienia zwłaszcza:

- dla imprezo-wozu Veldrasha z orgiem i Bronexem gdzie było słuchanie Augustowskich Nocy, Beaty Kozidrak oraz Radia Maryja, machanie dwustuzłotówkami przez okno i ogólnie sporą ilością szaleństwa

- do pokoju, w którym przyszło mi nocować na czele z Gofrem i Fandą a przy okazji przeprosiny za moje chrapanie oraz podziękowania za użyczenie schronu przed Stefanem i Kathai z jej yaoi fantazjami ^_^

- klasycznie do Osi Cudów i co warte zanotowania pierwszego wieczora można rzec, że cały zjazd zwalił się do nich a nie na odwrót (is good), w każdym razie karteczki i kalambury bardzo na propsie (że też nikt nie nagrał Hrabuli przy tym jednym haśle...)

- do wszystkich biorących udział jak i po prostu umierających ze śmiechu podczas "wieczorku poetyckiego"

- dla Aidena, baroweia, behemorta, brylanta i P_aula, że pomimo wpadek mniejszych i większych zechciało im się dograć mą - wymyślaną na bierząco - sesję do końca =]

- dla t3t, którego szanty o czwartej nad ranem były jednym z jaśniejszych punktów zjazdu

- do P_aule za prowadzenie sesji superhero - w sumie szkoda, że się urwała i jest trochę zabaw z kostkami, ale ogólnie fun był (zwłaszcza jak rzuty poszły i Salomon Grundy dostał solidny łomot od Supsa, którego właśnie odgrywałem)

- oczywiście również do grających w powyższej czyli, o ile nikogo nie zapomniałem - bryla, Dracii, Sevarda, Shakera

Pewnie o czymś zapomniałem, ale może posty innych przypomną mi coś jeszcze wink_prosty.gif A słowem końcowym to przeprosiny do każdego z kim się nie zdołałem pożegnać.

• Upvote 5

- do pokoju, w którym przyszło mi nocować na czele z Gofrem i Fandą a przy okazji przeprosiny za moje chrapanie oraz podziękowania za użyczenie schronu przed Stefanem i Kathai z jej yaoi fantazjami ^_^

Tym razem Ci się udało... Ale tylko tym razem.

- dla t3t, którego szanty o czwartej nad ranem były jednym z jaśniejszych punktów zjazdu

Niczego nie słyszałam. I całe szczęście. chytry_prosty.gif

[*] Pies P_aula

Also, bryl to brat P_.

Niczego nie słyszałam. I całe szczęście. chytry_prosty.gif

Za to ja bardzo dobrze słyszałem, gdy Ty smacznie spałaś :P . T3t fałszuje jak stare babcie w kościele.

Zjazd jaki był każdy wie, nie ma sensu wypisywać tych z którymi miło spędzałem czas, bo sami wiedzą.

U mnie podobnie, nie będę się rozpisywał.

Przepraszam tylko tych, z którymi nie zdążyłem się pożegnać.

Pies P_aula [*].

• Upvote 1

Wróciłem, z opóźnieniem, lecz wróciłem. Fajnie było, szczególnie, że to pierwszy raz był. Podziękowania:

- dla P_ za organizację i za to, że okazał się być bratem, którego nigdy nie miałem

- Gofrowi za to, że pomylił mnie z optim tylko dwa razy

- Veldrashowi za wierszyk z Kaliszem

- Blackowi, Baroweiowi, Behe, Aidenowi, Dracii, Sevowi, P_ i Szejkowi ze sesje

- Niziołce za wspaniałe rozeznanie we wrocławskich burgerowaniach

- Nightowi za epicką reakcję (

) w czasie Gry o Tron

- Kathajcowi i Fandzie za całokształt

- Osłowi za dyskusję i miłą podróż do Wrocka

- Hakkenowi za to, że nie pojechał ze mną tym samym autobusem

Ogółem, wszyscy byliście awesome.

Edited by brylant

Zjazd, jak każdy wie wyśmienity. Elegancja Francja itd.

Do tego z rana zanim wyjechaliśmy pani Monika wyznała nam, że chce zmienić swoje życie. Oś cudów odmienia ludzi.

Pies P_aula i stopa T3t [*].

Edited by Shaker
  • Upvote 1

a ja strasznie żałuję, że tak szybko musiałem się zmyć. :/

ludziska, atmosfera, (niski) poziom żartów i niestandardowe zabawy typu gra w karteczki, dopisały że hej!

no i czytając, właśnie odkrywam na nowo niektóre sytuacje, np. faktycznie Tetris śpiewał wyborne szanty. :D mam nadzieję, że takich smaczków przypomnę sobie więcej, hehe.

ps. moja stara przesyła pozdrowienia. 8)

• Upvote 5