Jump to content
Pzkw VIb

Zjazdy II

Recommended Posts

@Klakier

Nowozjazdowicze z irca zostali zgłoszeni na ochotnika na wycieczki do sklepu.

@Sztefen

Jak załatwisz piłkę (od Nicka? :D) to ja chętnie pokopię. cool_prosty.gif

• Upvote 1

Ja też chętnie zagram w gałę ;]

Also - najlepsze piłki są od Nicka, więc wiecie...

• Upvote 1

Myślę, że nawet w takiej dziurze jak Wrocław znajdzie się sklep sportowy, gdzie można kupić dobrą piłkę trollface.gif . Może na popularność tego sportu nie wskazuje forma lokalnej drużyny sportowej, ale chyba zwykła szarą futbolówkę w sklepie się dorwie tongue_prosty.gif .

Edited by mateusz(stefan)
  • Upvote 1

ugotować na obiado-kolację.

Na myśl o powtórzonym chyba miliard (na oko licząc) żarciku t3ta o pewnym chińskim kucharzu dostaję suchot.

Ty sobie lepiej powtarzaj miliard razy aktorów i filmy w których grali, bo znowu nas ograją wszyscy wliczając w to dzieci RoZy'ego...

Ty sobie lepiej powtarzaj miliard razy aktorów i filmy w których grali, bo znowu nas ograją wszyscy wliczając w to dzieci RoZy'ego...

Co Ty gadasz, dobrze nam szło.

Co Ty gadasz, dobrze nam szło.

No gdyby nikt inny nie grał, to moglibyście nawet być pierwsi.

Edited by Sevard
  • Upvote 4

To możne na siłkę porobić bica i najszerszy grzbietu :D? Albo zapasy :D?

Panie Feo, to że Panu wystarczy jedna, od lat niezmienna forma wypoczynku, to nie znaczy, że wszyscy muszą się tak staczać! ;)

Feo - zapasy z Tobą to może być ostatnia aktywność w życiu śmiałka który się tego podejmie, więc chyba podziękuję :P

Z innej beczki - jakie kto bierze planszóweczki? Bo głupio dublować, a chętnie zagrałbym w parę :)

Nie ukrywam, że dyskretnie spozieram w tym miejscu na Niziołkę i Night Wolfa :P

To może jakieś zawody drwali?

lumberjack_adrian_flygt.jpg

Tradycyjnie zabieram munchkiny i dildosa, niestety Gry o Tron w tym roku nie dam rady przywieźć (ale mam nadzieję, że dane mi będzie kolejny raz podziwiać geniusz taktyczny Hrabuli, dlatego jak ktoś ma swój egzemplarz GoT-a, to proszę brać bez wahania biggrin_prosty.gif).

jak ktoś ma swój egzemplarz GoT-a, to proszę brać bez wahania biggrin_prosty.gif

Potwierdzam, fajna gra.

NighWolf chyba ma, może weźmie?

GoT zawsze na propsie, proszę koniecznie go zabrać :D

Also, ciekawi mnie jak wyglądałaby gra z Hrabulą, gdyby nie wolno było rekrutować koni :P

• Upvote 3

Na pewno wezmę Munchkina Cthulhu, pewnie Munchkin Quest oraz Neuroshimę Hex. Być może coś jeszcze.

• Upvote 1

Na pewno biorę Smallworld, Munchkiny (bo nigdy za mało, aye?), Tak Mroczny Władco, U Koryta (gra polegająca na dopchaniu się do tytułowego koryta w światłej czfartej rypy), czy coś jeszcze... zobaczymy ;)

• Upvote 2

Jako, że ekipa warszawska wyjątkowo niezorganizowana, to niniejszym oświadczam, że JA jadę polskim busem z wawy o 10:00 (wracam też polskim busem ale o 16:35). Jak ktoś chce jechać ze mną to zapraszam, jeżeli nie, to polecam kurację dohtura menthalusa.

Edited by Hakken
  • Upvote 2

Jeśli ktoś nie chce żyć pod dyktando tego despoty nade mną, to ja najpewniej pojadę o 11:00 autobusem tej samej linii.

Mam podejrzenia, że jest to walka, której raczej nie wygram.

If you can't beat'em, join them. tongue_prosty.gif

EDIT: 10:00 zatem. :) Sorry za zawracanie głowy.

Edited by brylant

OK, wracając do tematu planszówkowego - nie chciałem się wcześniej wyrywać, bo nie byłem pewien, czy jedna rzecz zdąży do mnie dojść (ale jest spora szansa, że zdąży) - czyli najpewniej przytaszczę trzecią edycję Twilight Imperium (i mam nadzieję, że jest taka jak edycja pierwsza, tylko lepsza ;)). Jeśli znajdą się chętni do gry, to niech uzbroją się w parę godzin wolnego czasu. ;)

Dodatkowo w międzyczasie będę u rodziców w domu, więc wezmę Ankh Morpork (wersja angielska) oraz Świat dysku - Wiedźmy.