Jump to content
Pzkw VIb

Zjazdy II

Recommended Posts

Chyba nie powierzycie organizacji zlotu mi :D... chociaż namioty w lesie i ławeczka w parku zawsze na propsie :3

Spokojnie Feo, nikt raczej nie podejmie tego tragicznego w skutkach mogącego obfitować w interesujące efekty... błędu działania tongue_prosty.gif Sprawa organizacji została raczej rozwiązana, więc w przeciągu nadchodzących tygodni powinni pojawić się informacje na temat zjazdu.

Nie regulujcie odbiorników ^_^

• Upvote 1

Jooo, jakieś wieści w temacie zlotu? Niektórzy potrzebują zaplanować sobie życie w wakacje ;)

Przy okazji zabraniam organizowania zlotu w okolicy 16 sierpnia, bo już przyjąłem zaproszenie na ślub koleżanki i się nie wywinę ;]

Hm, wiedziałem, że o czymś zapomniałem... confused_prosty.gif

Tak czy inaczej pierwotnym terminem - po ustaleniu z Ghostem, kiedy w redakcji byłoby luźniej - był 15-19 sierpnia, ale pojawiły się głosy skłaniające do rozpatrzenia alternatywnej propozycji. Niemniej aby jednak była pewna sprawiedliwość ludowa to chciałem rzucić publiczną informacją i zobaczyć jaki będzie publiczny odzew, bo zawsze szkoda jeżeli regularny uczestnik zjazdu nagle nie może się na nim pojawić, bo coś akurat koliduje, ale z drugiej trochę głupio jeżeli ~10 osób wymuszałoby dostosowanie się ~30-40 do ich upodobań. Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi. Tak czy inaczej poniżej przedstawiam wszystkie opcje jakie są obecnie na papierze przy czym zauważycie, że niemalże wszystkie są do dalszego sprecyzowania wink_prosty.gif

a) wspomniany wcześniej 15-19 sierpnia - plus jest taki, że nie koliduje z festiwalami, o których wiemy

b) początek sierpnia - co koliduje z Woodstockiem

c) koniec sierpnia - nie wiem czy z czymkolwiek koliduje

d) gdzieś w lipcu

I przy okazji...

@A.L.

Miałeś może okazję przejść się do Cynamona i wybadać sytuację na miejscu? Wiem, że może to być trochę dziwne pytanie zważywszy na to, że formalnie terminu ustalonego jeszcze nie ma, ale cóż poradzić :P

Czekam na odzew ^_^

Pierwszy weekend sierpnia, bo dostałem zapro na wesele do kuzyna i zjazd byłby niezłą wymówką żeby nie iść ^^

Mnie też pierwszy weekend sierpnia pasi. Co prawda wiem, że nie dostanę urlopu, więc będę tylko na weekend, ale zawsze coś ;]

Wiecie czym jest Brutal Assault (6-9 sierpnia)? Wiecie że zlot można zrobić w weekend po nim, wiecie że wybrałem już na to wczasy pod gruszą :D?

To o czym zapomniał dodać Towarzysz Shedov to najsilniejsza alternatywa czyli 11-15 lipca. Większość osób zgłasza, że ma coś w sierpniu i albo im pierwszy albo drugi weekend nie pasuje, a trzeci to długi weekend, który ma swoje zady i walety (z jednej strony lud pracujący miast i wsi mniej traci urlopu, z drugiej tabuny ludu będą się po ojczyźnie przemieszczać...) Stąd taka propozycja, za którą sam z przyczyn całkowicie prywatnych delikatnie obstaję :D

Mi osobiście, prywatnie lipiec w ogóle nie pasuje. 11 jest Sonisphere, a prosto z koncertu jadę w inne rejony Cebulandii, więc zlot ominąłby mnie całkowicie.

Wypadałoby zrobić badanie odnośnie terminu, tylko nie wiem czy ankieta tutaj się nada. No i wypadałoby poinformować wszystkich zeszłorocznych uczestników, żeby się wypowiedzieli co oni sądzą na ten temat.

Ps. Redakcja bym nie przejmował. W ostatnim czasie zainteresowanie wycieczką tam, straciło sporo na popularności.

Edited by mateusz(stefan)

Przede wszystkim to warto by było ogarnąć hostel, na kiedy moglibyśmy wynająć całego Cynamona. Opcja wynajęcia całości rewelacyjnie się sprawdziła rok temu, więc skupiłbym się na tym, żeby nie szukać hostelu na ostatnią chwilę.

U mnie słabo może być z sierpniem. Raz, na przełomie lipca sierpnia mój współpracownik (i zarazem szef) zaplanował sobie urlop. Dwa, od 11 do 29 sierpnia współpracownik numer dwa wziął sobie urlop i już mu go zaakceptowano. A wątpię czy mnie puszczą, jak pracowników mało w mej firmie. Przykre, bo sam wysłałem plan od 11 do 19 sierpnia, żeby sobie zaklepać ten termin (i tak strzelałem na ślepo).

Więc zapowiada się, że mnie może nie być.

Lol... a widziałeś ceny hosteli w Warszawie? Bo ja widziałem i odpadłem. Ja niby mam minimum zdolności organizacyjnych i dużą chałupę, ale 50 chłopa też nie pomieszczę. Poza tym Wrocław jest tradycyjny, ładny i ma fajne Zoo. No i może znajdzie się ze trzech chętnych żeby porozmawiać sobie z Berlinem zwiedzić redakcję. Albo uda się wyciągnąć Smugglera na piwo :P Wrocław zostaje, pytanie brzmi "kiedy?" ;)

Jeśli Wrocław jet już passe, to proponuje Oslo ew. Wiedeń o_O...

Powiem tak - ze względu na to, że każdemu inaczej pasuje zaproponowałem Cinnamonowi cztery terminy: 4-8 lipca, 11-15 lipca, 15-19 sierpnia lub 22-26 sierpnia. Oto odpowiedź, na tyle fajna, że cytuję w całości:

No witam, już się obawiałam, że w tym roku nie wpadniecie, od dawna czekam na tego maila! :(

Ze względu na starą znajomość i świetną współpracę, możecie wpadać do nas, kiedy tylko chcecie.

11-15 lipca i 22-26 sierpnia jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji,

ale w pozostałych terminach w zasadzie również - mamy pojedyncze rezerwacje, ale możemy sobie łatwo z nimi poradzić, więc wybór jest Wasz.

Jeśli chodzi o koszta, to najpierw muszę skontaktować się z Górą i dopiero dostaniecie informację

- ale nie mogłam się powstrzymać, żeby nie napisać już teraz i nie powiedzieć Wam "WIDZIMY SIĘ JUŻ WKRÓTCE" !!! ;-)

Pozdrawiam i zapraszam z całego serca,

Pani Monika :D

• Upvote 1

<Trollowy sexistowski komentarz pełen uszczypliwości o niskich lotach> + w każdym z powyższych terminów mi pasuje o ile zostanie mi jeszcze jakiś urlop w pracy :) <pomijając lipiec, lipiec jest głupim terminem>

Hehe, to było pewne, że byliśmy highlightem zeszłego roku :D sierpień sierpień - lepiej późniejsza data, bo we wcześniejszej dałbym radę tylko na nd-pon-wt (a i tak byłbym niemożliwie zmięty). W każdym razie organizatorzy niech coś postanowią i dadzą znać, a później przejmują się falloutem ;p

23 sierpnia mam wesele brata, więc całkowicie bym odpadała. To tyle z moich ograniczeń. :)

No ale koniecznie trzeba to zgrać tak żeby redakcja miała czas, chciałbym w końcu poznać Berlina osobiście. Żyjemy na codzien tak obok siebie - niby tak blisko, a tak daleko, niczym elektron walencyjny i jądro w atomie.

• Upvote 7

Hrabula, ale czy to on kręci się koło twojego jądra, czy może jednak ty koło jego? Bo to jest kwestia dość kluczowa. Ale jako onani... organizator wypowiem się stanowczo i jednym głosem - ludu pracujący miast i wsi (oraz Warszawy, wsi wielkości miasta), proście, a będziecie prości. Jedziemy w długoweekendowy weekend sierpnia czyli od piątku 15 do wtorku któregośtam. Dzięki czemu mniej urlopu zmarnowane będzie. Jeśli bardzo chcecie możemy też przesunąć na czwartek-poniedziałek, coby jeszcze mniej urlopu na prymitywne rozrywki marnować. Albo nawet w ogóle możemy zrobić czwartek-wtorek bo dłuższy zjazd = lepszy zjazd. Jakieś pytania?

• Upvote 1

Z zabytkowym chodnikiem we Wrocławiu miałeś już przyjemność się poznać, choć jak pamiętamy była to znajomość bliska, lecz brutalna. Słyszałem plotki, że dzięki swej motorynce zaliczyłeś już wszystkie dziury w mieście. Mało Ci :) ?

• Upvote 3

Hrabula - oficjalnie mianuję cię animatorem wyjazdu. Tym samym do twoich zadań należy przygotowanie planu zwiedzania Wrocławia, oprowadzenie ludzi, opowiedzenie im o Wrocławiu i zabytkach, które będą oglądali. Całość musi zając minimum 8 godzin i nie może sprowadzać się do chlania w pubie. Musi być kościół lub inne zabytkowe miejsce, rynek Wrocławski, siedziba redakcji (z zewnątrz, bo kto by chciał tam wchodzić), Panorama Racławicka, a także minimum dwa muzea. Naród liczy na ciebie!

• Upvote 1