Jump to content
Pzkw VIb

Zjazdy II

Recommended Posts

Fajnie było. W tym roku udało mi się ułożyć w czasie zlotu całe swoje życie.

Mimo to jeśli kogoś swoim zachowaniem uraziłem lub obraziłem, to chciałem gorąco zapewnić, że było to celowe. Idę zaraz spać z miłą świadomością, że większość z was gniecie się w tej chwili w pociągach (szkoda, że nie ma masakrycznych upałów).

[*] Wrocław.

Edited by Lord Hrabula

[*] S(t)ulejów / Piotrków

zawsze w moim serduszku

Niech ktos odbierze Lewokaust z hostelu

kwadratowynawiaslewygwiazdkakwadratowynawiasprawy. Pamiętamy, Brzeg 2013

Lewokaust niestety nie zmieścił się do naszych bagaży, a nie miałabym dość nerek, żeby pokryć szkody, gdyby się zniszczył podczas przewozu. X zjazd to epicka epickość sponsorowana m.in. przez teksty:

- "Kto grał Stalina w 'Przeminęło z wiatrem?'"

- "Pamiętam jak dziś 10.10.2010...." "A co, zaliczyłeś?"

- "To nie są drudzi, których szukacie" (a co się będę tongue_prosty.gif )

- "Hańba ci"

- "Lewokaust"

- "Morgan Freeman?"

- "Ulubiony"/ <wskazuje na Osła> :D - behe

Dokulałem się do jaskini i objadam się ogromnymi ilościami mięsiwa <elfów>. Zlot jak najbardziej udany, mam zakwasy na głowie i paszczy od śmiechu smile_prosty.gif

Obiecuję, że na kolejnym zlocie na 100% będzie sesja, będę przyogotowany, tego roku wzieliście mnie z zaskoczenia a do tego byłem wymęczony i spałem w ciągu dnia jak dziecko :3

Also pozdrowienia dla małych Rozy(rabiaków) Szymek to przesprytna bestia XD

Edited by Pan_Feanor

No, udało mi się dotrzeć do domu. Powiem krótko, ten zjazd był epicki, nie wyobrażam sobie lepszego. Było tyle genialnych rozrywek że nawet nie będę próbował ich wszystkich wymieniać. Z lepszych eventów na pewno zapamiętam tworzenie Lewackiej gry planszowej przez nasz pokój, fajny meczyk koszykówki (takiej prawdziwej, na boisku, z piłką :D), i przede wszystkim kalambury, karteczki i Time's Up! No i w końcu udało mi się chociaż chwilę pogadać z wszystkimi ludźmi z którymi chciałem. Szkoda tylko że ten czas tak szybko minął.

W każdym razie dzięki za świetnie spędzony czas.

To nie bestia, to demon.

Dokulałem się jakoś do Krakowa tym naszym teżewe, prawie 6 godzin to bardzo rozsądna czasówka jak na aż 250 km.

Zjazd wspaniały, ubawiłem się po pachy, za rok na 100% jadę (chyba, że już mnie nigdy nie zaprosicie w obawie, że znów poderwę wszystkie dziewczyny).

Pozdrawiam wszystkich zbiorczo, indywidualnie zaś:

+ Oś za kupę doskonałej zabawy przy pokerze i soku z tukana,

+ A.L.a, Hakkena i Murezora za wyprawę na ściankę,

+ b3rta, Arniego, Hakkena, Metha, optiego, Gofera, Nicka i orga za Kosmiczny Mecz,

+ Hrabulę, Cardiego, orga, Murezora, Hakkena i optiego za pojedynki w Grę o Tron,

+ Hakkena za bycie najlepszą parą w "Time's Up". To, że nie wygraliśmy to spiseg lewactwa,

+ Arniego, Murezora, Hakkena, optiego i orga za cierpliwe znoszenie mojego chrapania i gadania przez sen,

+ Szymka RoZiątka za bycie zdecydowanie zbyt sprytnym na swój wiek,

+ Cardiego za najlepszą solówkę gitarową jaką w życiu słyszałem,

+ Reapera za niższego fulla oraz karetę,

+ behemorta za przywiezienie mi najsmaczniejszych pierników świata,

+ Rysię za "Pana Tadeusza",

+ Bronexa za nauczenie mnie jak rwać laski na zapalniczkę (cholera, mogłem tego spróbować z panią Kasią),

+ DIONa, Rysię, Cardiego, Feo, Manieqa i b3rta za pomoc w przeżyciu podróży naszym Pendolino bez skonania z nudów,

+ oraz wszystkich, z którymi doskonale ubawiłem się przy karteczkach, Time's Up, kalamburach, konkursie piosenki w Opolu pokoju wspólnym i w ogóle wszędzie w czasie zjazdu. Dzięki ;]

PS Hrabula, Ty nowobogacki karierowiczu, po co Ci były moje pieniądze z pokera, przecież i tak jesteś bogolem.

turrrrboszacunek za zlocik! Dotarłem w jednym kawałku do domciu i już oczekuję na następny zlocik.

Krótko: meczyk koszykówki, kalambury, time's up, gra o tron, zwiedzanie miasta, rozmowy na tematy wszelakie, partie tysiączka jak i jungle speeda - a atrakcji było jeszcze więcej. Do zobaczenia za rok!

Zjazd wspaniały, ubawiłem się po pachy, za rok na 100% jadę (chyba, że już mnie nigdy nie zaprosicie w obawie, że znów poderwę wszystkie dziewczyny).
Już dawno nie czułam się tak niedziewczęco, jak po przeczytaniu tego posta :D

Ja się w ogóle dziwię, że t3t ma czelność się publicznie pokazywać. Okaz krzte honoru i zostan wedrownym banickim bardem :)

Ja też wreszcie w domku (z objazdem przez Jawo) i mogę tylko potwierdzić, co napisali pozostali. Jubileusz wypadł chyba tak dobrze, że jak mało który zlot do tej pory - ekipy się gładko wymieszały, forma dopisywała (przynajmniej mnie), hostel i obsługa spisały się na medal, a pogoda wreszcie była znośna. Tyle wygrać. Co nie znaczy, że nie czekam na brudne i szczere focie czy nagrania ;]

Szczególne propsy dla Osi (wiadomo), ekipy od Gry o Tron za przewidywalne niczym zamach w Smoleńsku zdrady, Optiego za właściwy dobór muzyki w konkursie i fpytę nagrodę, Tetrisa za nastrojenie gitary pod najlepszą solówkę świata, Szymona od Rozy'ego za bycie szatanem w dziecięcej skórze, ludzi od kalamburów za bycie najgorszymi mimami w moim życiu oraz piwu za bycie zimnym.

Krótko mówiąc z przyjemnością rozpocznę kolejną dekadę zjazdów za rok :>

Już dawno nie czułam się tak niedziewczęco, jak po przeczytaniu tego posta biggrin_prosty.gif

Ja również... smile_prosty.gif

Strasznie szybko te 5 dni minęło, bawiłam się wybornie. cool_prosty.gif

A teraz będę odsypiać przez następny tydzień.

Jestem.

Dołączyłbym do świeczek, ale moje miasto już było ;/

I ja też tym razem krótko - dzięki wszystkim, przede wszystkim za świetną zabawę, za to, że obeszło się bez "incydentów" i za to, że niemal nie umarłem ze śmiechu kilka razy.

A co do nagrań, możecie sobie marzyć. Wszystkie kompromitujące materiały wylądują tam gdzie zrobią najwięcej szkód :D Szczególnie przypadł mi do gustu pomysł zapętlenia i zrobienia dziesięciogodzinnego filmu z T3trisem w roli głównej. Ty już wiesz, o czym myślę ;]

Jak znajdę czas to przerobię te nagrania na jakiś rozsądniejszy format i zarzucę jako pliki za hasłem ;)

[*] Pabianice, 2013, pamiętamy!

Przechodząc do rzeczy właściwych to jak widać dotarłem na miejsce cały i zdrowy pełen pozytywnych wrażeń z minionego, niestety, już zjazdu. Kolejny raz uświadomiłem sobie, że jest za krótki aby móc w pełni się nacieszyć całą ekipą i spróbować większości atrakcji ^_^ Kolejny raz także przekonałem się, że kiedy uważam iż poprzedni zjazd był odpowiednio epicki to jego następna odsłona jeszcze bardziej podbijała poziom... niedługo zabraknie nam skali. Kto dostał zaproszenie i nie przybył ten nub, bo w tym roku poziom trudności zintegrowania się z Osią Cudów był wyjątkowo niski i karteczki oraz kalambury zwalały tłumy do 'Lawendy' (w pewnym momencie nawet spora część Osi się ze swojego pokoju ewakuowała ;]... chyba). Naprawdę na tym zjeździe wędrówka ludów pomiędzy pokojami i ogólnie mieszanie się działało jak należy i większość jak nie wszyscy znaleźli swe miejsce na zjazdowej panoramie... mozaice albo jakoś tak. Jak zawsze zabawa była mega, przepona została ostro przetrenowana (niektóre kalambury albo rundy w "Time's Up!" po prostu niszczyły system ^_^), ale co ważne IMO każdy dobrze się bawił i nie doszło do specjalnego przegięcia w czym pomógł także fakt, że cały hotel był dla nas. Za rok trzeba znów powtórzyć ten sam patent (i nie tylko dla akcji pt. łażenie z patelniami i walenie w nie nad głowami ludków, którzy wyjątkowo głośno popisywali się swoimi zdolnościami głosowymi o jakieś czwartej czy piątej rano w ramach zemsty*), pozwala to nam uniknąć pewnych... komplikacji tongue_prosty.gif

Jeszcze wypadałoby kogoś pozdrowić a, że nie chce mi się wypisywać dziesiątek nicków polecę grupami (i w sumie mógłbym tutaj dać wszystkich, trza mieć gest ^_^), więc może pojadę z tego co raczej pamiętam - grupę warszawską za tych kilka miłych i zabawnych godzin spędzonych w pociągu, Oś Cudów za... no, cuda (m.in brak ciśnięcia w pokera od pierwszych godzin zjazdu, granie w planszówki (sic!)) i epicką atmosferę zabawy. Pewnie nie siedziałem tam aby widzieć choćby połowę ciekawych akcji (niewidzialna ręka rynku, lol**), ale i tak czułem się bardziej zintegrowany niż w poprzednich latach co zaliczam na plus, kalambury i karteczki jak wspomniałem to coś co trzeba będzie powtarzać w przyszłych latach. Pozdrowienia także - i tu wyjątek z nickami - dla Rozy'ego i jego rodzinki, która idealnie wpasowała się w klimat zjazdowy, widać, że formuje się nam kolejne pokolenie moderacji =] Należy także wspomnieć o paraolimpiadzie czyli kilku osobach grających w kosza na pobliskim boisku (i spokojnie, jest z tego nagranie). Nie mogę nie wspomnieć o ciekawej sesji RPG pod batutą P_aula i, w której niziołka walnęła chyba najbardziej epicką akcją jaką mogę sobie skojarzyć w całym swym życiu - pokonanie smoka mocą narrativum i przerobienie go na piniatę niczym w Laboratorium Dextera. Absolutny i ostateczny win biggrin_prosty.gif

Ogółem zjazd epicki i mega udany - udało się zagrać w mafię***, wreszcie (!) w Horror w Arkham, w Munchkin Questa, mega sesyję, karteczki/kalambury i można by jeszcze tak wymieniać... widzimy się za rok wink_prosty.gif

No, a z paroma osobami to się widzę za trzy dni ;]

*zabawne jest to, że kompletnie nic nie słyszałem z tych śpiewów ani podobno jakiś krzyków (nie pytajcie kogo tongue_prosty.gif), miałem wyjątkowo kamienny sen

**ktoś będzie miał niespodziankę jak sobie poogląda zdjęcia z Osi Cudów biggrin_prosty.gif

***manieqowy scenariusz był epicki - wskrzeszony Rasputin, węże, Tupolew i Prawdziwi Polacy ^_^

Cześć, wróciłem do domu.

Było fajnie i szkoda, że czas tak szybko zleciał. Pozdrawiam Was wszystkich i w ogóle.

Jak będę miał siłę to może się bardziej rozpiszę.

[*] Stargard

Poza tym fajnie było i tyle. Mnóstwo zabawy, wiele pozytywnych emocji, żarty (Lewokaust!), wreszcie mogłem spróbować porządnego sushi (choć ceny w menu też były "porządne"), pośpiewałem sobie (aczkolwiek to t3tris przewodził chórowi), nawet można sobie było popatrzeć, jak inni się pocą na boisku, co się chyba jeszcze na zjeździe nie trafiło. O planszówkach nie wspominam, bo to oczywiste. Nawet w Arkham się fajnie grało, choć tam powoli zaczynałem łamać się nerwowo, szczególnie przy akompaniamencie godzinnej dyskusji, czy Descent jest zbalansowany. No i od teraz zjazd łączy pokolenia biggrin_prosty.gif Mam nadzieję, że za rok nie będzie gorzej, a jeszcze lepiej.

Serdeczne dzięki dla wszystkich... i każdego z osobna. Fajnie było poznać Was osobiście. Trochę musiałem stać w "rozkroku" pomiędzy programem zjazdowym, a rodzinnym, przez co kilka atrakcji przeoczyłem (z resztą trzeba by być chyba w trzech osobach by czegoś nie przegapić tyle się działo) ale i tak bawiłem się bardzo dobrze.

Pasożyty zachwycone i mówią że na kolejny zjazd też chcą, planszowe RPG też chcą, Times Up'a też chcą, do Osi.... na to muszą jeszcze poczekać :D

Idę zaraz spać z miłą świadomością, że większość z was gniecie się w tej chwili w pociągach (szkoda, że nie ma masakrycznych upałów).

Dało się wytrzymać... klima pomogła :P

To nie bestia, to demon.

To co ja mam powiedzieć... odprawiam egzorcyzmy co dzień, ale zdaje się że są zdecydowanie przereklamowane.

Rozy, pozdrów ode mnie młodych. Nie wiem czy to była chwilowa fascynacja czy nie, ale miło było popatrzeć jak najmłodszy zabrał się za rysowanie. Trochę żałuję, że nie strzeliłem im coś na pamiątkę, ale byłem nieco wyczerpany.

Optiego za właściwy dobór muzyki w konkursie i fpytę nagrodę

Bez przesady - za dużo RPGów i Heroesów :)

W tej chwili jednak chciałbym oznajmić, że za rok nowy konkursik (z nowymi nagrodami rzecz jasna!). Tym razem muzyka filmowa i serialowa - będzie coś nowego jak i klasyka klasyk. Się będzie działo!

~360 days left until takin' next convention...

Niewidzialna Ręka Rynku napisał:

.Nie ze swojego konta się nie liczy wink_prosty.gif

-z Wrocławia też się nie liczy wink_prosty.gif

Feo:

-nic w przyrodzie nie ginie, jak mawiają, w końcu to mój imiennik. cool_prosty.gif

pozdro ekipa, zabawa na poziomie oll inklusiw, chociaż lata już nie te sad_prosty.gif i ciężko było dotrwać do świtu (mimo motywacji, ekhm, wystarczającej...). dołączę się do punktowania:

-kalambury! na trzeźwo!!

-Bronson i Orgu, figo i fagot wymiękają przy naszym triple-wokalu, a także przy zapalniczkach i barze mlecznym (Małym).

-lawenda/lewanda, za to co zawsze, zabawy z markerem, karciochy, wyciąg z tukana, zapoznianie niezapoznanych, pomoc w sprzątaniu by Maniek i Bronson + dumę Cardiego, śmiech Berta i tym podobne lamerskie rozrywki.

-ekipę koszykarską za mecz marzeń (było bodaj 10:8 po godzinie gry? biggrin_prosty.gif)

-ekipę Cynamona

-Orga za udostępnienie fona, dzięki czemu zownowałem temat cool_prosty.gif

-katreczkowców

-Micza, jedynego człowieka słuchającego polskiego punka!

-Veldrasha za Tytuł Logistyka/Zaopatrzeniowca Wszystkich Zjazdów

-Nicka, fajnie się z tobą gada o światopoglądowych kwestiach

-króle na asach i asy na królach :o

oraz wszystkich, którzy nie bali się przyjechać i dobrze bawić!

...oraz wszystkich, którym jeszcze zapomniałem wstawić plusa!

Edited by Meth

W sumie wszystkie główne atrakcje zostały wymienione, więc po prostu chciałbym podziękować wszystkim za genialny zjazd i mam nadzieję do zobaczenia za rok ;)

Przed chwila wrocilem ze zjazdu, warto przy tym nadmienic, ze bardzo wyjatkowego, gdyz praktycznie wszyscy sie bardzo dobrze zintegrowali (tylko mateusz(stefan) usilnie probowal przelamac granice wyznaczone przez matematyke, biologie i fizyke). Zaluje troche, ze z wiekszoscia osob nie mialem okazji sie pozegnac, ale z drugiej strony dzieki temu dla mnie zjazd nie mial formalnego zakonczenia (co widac po dacie).

Wszystkim dziekuje, ze znosili mnie i moje ciagle gledzenie o RPGach. Czekam na kolejna mozliwosc zagrania w Descenta (mimo, ze podtrzymuje swoja opinie o problemach z balansem. DeDeki tez je maja, a jakos nie powstrzymuje to graczy przed spedzaniem swietnie przy nich czasu). Podobnie tez czekam na kolejna okazje zagrania w sesje prowadzona przez Paula (biedaczysko chyba juz nie odwazy sie wystawic przeciwko nam smoka). Hrabuli polecam zakupienie slownika (badz co badz go stac) - powtarzanie 10 razy, ze haslem w kalamburach sa "Nedznicy" tylko po to by uslyszec w odpowiedzi "nie rozumiem terminu" prawdopodobnie jest czyms zabawnym tylko za pierwszym razem. Oczywiscie pozdrowienia dla Rozy'ego i Roziatek: az strach pomyslec co z nich wyrosnie - dosc powiedziec, ze w interakcjach z osia cudow to one byly niejednokrotnie strona demoralizujaca. Co z kolei nasuwa kolejny wniosek - panowie, starzejecie sie, kto to widzial chodzic spac na zjezdzie przed 4 nad ranem.

W kazdym badz razie nie moge sie juz doczekac kolejnego spotkania.