Jump to content
Pzkw VIb

Zjazdy II

Recommended Posts

Swoje przygotowania na zjazd uważam za zakończone - spakowany jestem, bilet został zakupiony, prowiant upolowany, więc... można powiedzieć, że moje ciało (i dusza w sumie też) jest gotowe na kolejny zjazd :D

BTW. jak grupa warszawska wyjedzie to ktoś z tejże mógłby wysłać mi cynk jak wygląda sprawa z miejscem w przedziale... albo coś. Może być nawet przed siódmą rano, będę miał pewność, że nie zaśpię na pociąg ^_^

Spakowany, chyba. Bo podejrzanie coś mniej rzeczy mam załadowanych do plecaka, niż rok temu. Za nic nie jestem w stanie dojść, co mogę jeszcze zabrać do Wrocławia.

W każdym razie, coś mało emocji wyczuwam w tym temacie.

Jakby to kogoś interesowało to mój przyjazd do Wrocławia przewidziany jest dziś na 16:10. Patrząc na mapę do hostelu powinienem trafić ok 16:30. Mam nadzieje, że i tej porze zastanę tam jakąś żywa osobę wink_prosty.gif

Ja około 16-tej (planowo 16:04) odbieram z dworca behemorta, Jamesa i shakera, więc jak coś, to możemy poczekać. Tylko daj mi jakoś znać na pw, czy coś jak Cię zidentyfikować. wink_prosty.gif

@up Poszło PW.

.Nie ze swojego konta się nie liczy ;)

Tym razem nie stało się nawet nic nieprzyjemnego, szok. Dzięki za wyprawę na ścianę (t3tris, Haken i Murezor- udało mi się jednak zapamiętać;) ), partyjkę Mafii, kilkadziesiąt partii pokera, karteczki i absolutny hit tego zlotu- kalambury. Cieszy powrót po latach Micza i Reapera.

Krótko: bardzo dobry zlot. Dzięki i do zobaczenia w przyszłym roku! :)