Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

A.L -> Łiii! To jest na Nyskiej. Raz tam kiedyś autem człowieka prawie potrąciłem, ale chyba nie będę miał przez to problemów (jego wina, jak się przechodzi na czerwonym świetle, ale dobrze wiedzieć, że mam sprawne hamulce).

Tylko pytanie - którego dnia idziemy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicek-> Proponuję jak najwcześniej (sobota, godziny wczesnopopołudniowe?), żeby wszyscy chętni byli jeszcze stosunkowo mało zmęczeni wink_prosty.gif

A, tylko proszę wziąć pod uwagę, że ja dopiero co zacząłem, także cudów nie ma się co po mnie spodziewać.

Jeśli ktoś dysponuje Multikarnetami/ OkSystemami/ FitFlexami wejście ma za free ;)

Edytowano przez A.L.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę wieczór planowany jest także konkurs z nagrodami (i nie jest to na pewno kolorek na forum) organizowany przeze mnie i behemorta - jaka to melodia - na zgadywanie OST z gier. Rok temu parę osób było chętnych, więc zapraszam :P

Edytowano przez opti
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w jakim stopniu ukończony jest dworzec w Katowicach? Można normalnie tam dojechać, czy znowu będę musiał obchodzić pół miasta żeby z busa dojść do frontowej części tymczasowego (jak rok temu) smile_prosty.gif

Sam dworzec jest gotowy, kończą jeszcze galerię.

Tak jak w zeszłym roku, dołączę do Osi Zła po 16, i w hostelu pojawię się pewnie pod wieczór.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w jakim stopniu ukończony jest dworzec w Katowicach? Można normalnie tam dojechać, czy znowu będę musiał obchodzić pół miasta żeby z busa dojść do frontowej części tymczasowego (jak rok temu) smile_prosty.gif

Stary, tam jest teraz nawet STARBAKS. Nie pogadasz.

Biorąc pod uwagę prędkości osiągane przez ciapongi na trasie krk-kato przyjazd do Wrocławia pewnie koło 22.

Also - thx za info.

Err, rozumiem, że to info wystarczy by się z nami odnaleźć? Czy po prostu tego nie planujesz? :D
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cardi - mam numer Mańka; myślę ponadto, że ogarniam krakowski Dworzec Główny na tyle, żeby po jego tłumaczeniu gdzie jesteście być w stanie Was znaleźć ;]

Unless macie jakieś ukryte miejsce zbiórki, ale to wtedy byłbym wdzięczny za (kolejne) info.

Edit: Szczególnie jeśli jedziecie z Płaszowa tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu był wątek o planszówkach itp. i tak jakoś zapomniałem wtrącić swoje 3 grosze, więc nadrabiam zaległości.

Ja przytargam Neuroshimę Hex (razem z Duelem), Munchkin Questa oraz Munchkin Cthulhu. Do tego mogę wziąć jeszcze Jengę.

Nie wiem jak dokładnie ludzie się zjeżdżają, ale jak coś, to około 16-tej powinienem być w stanie odebrać ludzi z dworca, o ile będzie taka potrzeba (tylko dać mi wcześniej znać jakąś drogą (PW lub jeśli ktoś ma mój numer, to może telefonicznie) o tym kiedy i kogo mam się spodziewać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...