Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Pezet, my najprawdopodobniej z Keirą jedziemy dzień wcześniej, bo jeszcze wpadamy do Brzegu, do Niziołki na pogaduchy. Zatem będziecie musieli jakoś sobie poradzić sami. Ale pociągów via Kraków-Wrocław jest masa, w tym całkiem sporo do południa. ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pezet, my najprawdopodobniej z Keirą jedziemy dzień wcześniej, bo jeszcze wpadamy do Brzegu, do Niziołki na pogaduchy.

>>tja, pogaduchy... już ja wiem doskonale, że będziecie odprawiać mroczne, pogańskie rytuały ;P

Zatem będziecie musieli jakoś sobie poradzić sami. Ale pociągów via Kraków-Wrocław jest masa, w tym całkiem sporo do południa. ;)

od 8:45 do 17:45 są co 2 godziny (do 11:45 co godzinę) pośpiechy... Jazda zawsze w granicach 4h18min

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie A.La - od soboty do hmm.. wtorku najpewniej, ew. środy rana. Jak kto przez Poznań będzie jechał do Wrocka niech da znać - wbiję się w ten sam pociąg.

Ja pewnikiem przez Poznań będe przejezdzał, może Gandalf, jeżeli jedzie, Wafel, Marbec. Trochę luda by było, ale nikt (prócz mnie;] ) tak do końca nie potwierdził, czy bedzie jechał, czy nie.

A, przy pozytywnych wiatrach przez Poznań będzie też jechał Vito. Vito, prosba wiec do ciebie. Sprawdz, z laski swojej, kiedy i przez co będziesz jechał, a jeśli trasa się będzie pokrywała, podaj numer komórki, zebysmy sie mogli znalesc w pociagu;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę w sobote, w okolicach 16.00 - jak wafel wreszcie raczy podjąć jakąś decyzje, to pewnie przyjedzie ze mną z zielonej (ale wuj go tam wiem ;) ).

Zostanę pewnie do wtorku, ale jak będzie trochę osób to mogę spokojnie siedzieć dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawię się jak Pan Bucek, w trzech osobach, bo oficjalnie nie jadę na zjazd, tylko pokazać dzieciom Wrocław. I będę musiał to zrobić, więc liczę na fachowe porady stałych bywalców Wrocławia i okolic (zabytki, muzea i takie tam).
Myślę, że jeśli chodzi o znajomość zabytków, to k0rmacz powinien coś wiedzieć. A przy naszych szkołach, oboje możemy oprowadzać(lol :P ).

Chimu, zawsze możemy zamiast w osobówkę wsiąść w pośpiech, żeby spotkać się już w pociągu :wink: różnica tylko 3 zł i 10 minut :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapciu, wziąłbyś jakiś sprzęt grający. Ja mogę tradycyjnie skompilować swoje rude miksy.

B) zapomnieli
Niektóre rzeczy się wybacza, lecz nigdy nie zapomina.

edit: Z KRK ruszam tyłek pośpiechem w sobotę o 8:45, więc we WRO powinienem być koło 13:00 + te 45 minut śpóźnienia. Jak ktoś się chce podłączyć - proszę bardzo.

edit2: Manieku już potwierdził, że tyż tym jedzie ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B) zapomnieli
Niektóre rzeczy się wybacza, lecz nigdy nie zapomina.

Tak czy siak to dla nich kasa, z której raczej na pewno nie zrezygnują.

Sprawdziłem właśnie rozkład i najpewniej pojadę którymś z tych pociągów:

Gdynia-Wrocław

lub

Szczecin-Wrocław

Którym zaś na pewno - jest mi to obojętne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pisać to tutaj czy na FoSie. Jestem dzień po kantrach. I niestety "przemęczyłem się" i nie spodobało się to moim rodzicom. Więc mój przyjazd stoi pod znakiem zapytania. Jednak nie tracę nadziei i nie przekreślam go.

Vito, prosba wiec do ciebie. Sprawdz, z laski swojej, kiedy i przez co będziesz jechał, a jeśli trasa się będzie pokrywała, podaj numer komórki, zebysmy sie mogli znalesc w pociagu;]

Podaj na gg jak jedziesz to postaram się do tego dostosować. Jak coś przyjeżdżałbym 4 sierpnia.

PS: Gdzie się wszyscy spotykają od razu po przyjeździe? Na jakimś placu, czy każdy udaje się do tego hostelu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj na gg jak jedziesz to postaram się do tego dostosować. Jak coś przyjeżdżałbym 4 sierpnia.

pociąg

Prawdopodobnie pjadę tym pociągiem. Ewentualnie wczesniejszym, o którym pisał ketsu (Gdynia- Wrocław), ale wątpie. Po pierwsze nie będzie mi się chciało wstawać tak wczesnie rano, po drugie, mniej więcej, w tym samym czasie ma się pojawic Cardi i Manieq(poczekacie na mnie? ;] ), a zawsze to raźniej łazić z torbami po obcym mieście z innym bucem;]

PS: Gdzie się wszyscy spotykają od razu po przyjeździe? Na jakimś placu, czy każdy udaje się do tego hostelu?

Zależy. W zesłym roku spora grupa przyjezdzała w podobnym czasie, więc spotkaliśmy się na dworcu. Dwa lata temu leciałem prosto z dworca do redakcji, bo tam akurat wszyscy byli (na zdęciu z redakcji widac moją torbę nawet;] ). A we Wrocławiu byłem pierwszy raz w życiu, więc szedłem "na czuja";]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapciu, wziąłbyś jakiś sprzęt grający.

Forget it =;

Po ostatnim zjeździe prawy głośnik mi pierdzi, a lewy jest poobijany i w siatce ochronnej jest wypalona dziura fajką ;]

Zresztą, nie chce mi się subwoofera znowu tachać, ewentualnie mogę pokombinować jakieś zwykłe 2 głośniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: Z KRK ruszam tyłek pośpiechem w sobotę o 8:45, więc we WRO powinienem być koło 13:00 + te 45 minut śpóźnienia. Jak ktoś się chce podłączyć - proszę bardzo.

edit2: Manieku już potwierdził, że tyż tym jedzie ;]

To i ja się tym zabiorę, zawsze to milej w towarzystwie. Przynajmniej jest z kim pogadać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na samym początku przyznam, że położyłem pewne zasługi, które w dużej mierze przyczyniły się do zgody moich rodziców na kilkudniowy wyjazd do Wrocławia. Jeśli pociąg opuszczający Warszawę nie wykolei się, zabijając mnie i pozostałych pasażerów, to możecie być pewni mojej obecności na dworcu. Przyjadę z bratem, który dostał list żelazny od Chimairy, ale i tak nas nie rozpoznacie, bo nie wyglądamy wcale na braci.

Nasz środek lokomocji powinien wtoczyć się na peron Wrocławia Głównego (właściwe miejsce?) o 13:00/13:30/14:00. Ruszamy z Warszawy Centrum, więc jakby ktoś jechał z tego samego miejsca, to możemy nawet się ze sobą skontaktować. Będziemy najpewniej od czwartego do siódmego sierpnia, po czym wyjedziemy. Ewentualnie zostaniemy do ósmego i gdzieś z samego rana odejdziemy w stronę wschodzącego słońca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No misiaczki, udało się i pojawię się na zjeździe. 8)

I teraz mam pytanko. [;

Kto jedzie z Warszawy? Widzę , że Holy, ale on pewnie nie będzie chciał ze mną jechać, to pytam reszty. XD (nie no, żartuję :P chyba :P) Bo wiecie, nie znoszę sama jeździć pociągami, boję się i takie tam... >.< No ale jak będzie trzeba, to może dam radę. [;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się tym zabiorę, zawsze to milej w towarzystwie. Przynajmniej jest z kim pogadać.
A żona? A dzieciaki? Innym pociągiem? :P

Generalnie miło byłoby się spotkać o 8:30 w głównym hallu, już z biletami. Tak by później nie latać z wywalonym ozorem po peronie czy szukać się po pociągu.

Po ostatnim zjeździe prawy głośnik mi pierdzi, a lewy jest poobijany i w siatce ochronnej jest wypalona dziura fajką ;]
Przynajmniej masz głośniczki z historią ;] Ej, niech ktoś weźmie sprzęt grający, bo mi się już głośniczki do wora nie zmieszczą.
Tak czy siak to dla nich kasa, z której raczej na pewno nie zrezygnują.
Ale nawet oni muszą mieć jakiś honor ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet oni muszą mieć jakiś honor ;]

Widać albo mają krótką pamięć (jednak), albo coś niewiele tego honoru - jakby tak nie było, to byśmy już 3 zjazd gdzieś indziej robili ;)

Jak nikt się nie zaoferuje, to wezmę jeden, trochę zdechnięty, ale wciąż grający głośnik - lepsze to niż nic - weźcie tylko odtwarzacze jakieś.

@Gosia - o/ :)

Ps. Może ktoś (A.L.? moderator?) wyedytować post, który tak rozszerza forum? będę wdzięczny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żona? A dzieciaki? Innym pociągiem?
Żona zostaje, już zaczęła się umawiać z koleżankami na dni mojej nieobecności. A młodych puści się z czerwonymi chorągiewkami przed pociągiem, aby ostrzec okoliczną ludność co by krowy do obór pochowała. Inaczej mogą przestać dawać mleko jak zobaczą tego pędzącego żelaznego potwora.
Generalnie miło byłoby się spotkać o 8:30 w głównym hallu, już z biletami.
OK. Na pośpiechy miejscówek nie ma, więc i tak wpakujemy się razem do jednego przedziału.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku. Ustaliliśmy we czwórkę - ja, Shadow, Osioł i Face - że jesteśmy gotowi poświęcić piędziesiąt złotych w każdą stronę, zmarnować kilka godzin z życia w pociągu, który wyjeżdza o 7:58 i dojedzie na miejsce w godzinie 14:45. Jeśli znajdzie się kolejny szaleniec, który chętnie zapragnie powiększyć naszą skormną gromadkę, to niech się do nas zgłosi. Będziemy w sobotę na Dworcu Centralnym, to dodatkowa informacja, zróbcie z tym co chcecie. Z powrotem (tzn. w poniedziałek) wracamy o 14:24 - 21:27.

Jeszcze potem sprawdzę, czy znowu czegoś nie pokręciłem z godzinami. Pociągi podane są bez przesiadek i wracamy całą grupą początkową. Niech ktoś ma nas w opiece...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No misiaczki, udało się i pojawię się na zjeździe. 8)

Yaaay! No to teraz nawet jeśli Aracely zawiedzie (odpukać!), to nie będzie gay-party ;]

Co do sprzętu grającego - o plejera to się nie bójcie, wezmę swojego potworka, ale głośniki jakieś być muszą, bo moje sennheisery dają nieźle, ale bez przesady ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No misiaczki, udało się i pojawię się na zjeździe. 8)
Yaaay! No to teraz nawet jeśli Aracely zawiedzie (odpukać!), to nie będzie gay-party ;]
Dzięki, k0nrad. Ty wiesz, jak podbudować moją wiarę w siebie docenianiem...nie, choćby pamiętaniem o istnieniu mojej skromnej osoby ;]

No i nie zapominaj o Keirze, ona również będzie x]

Na który dzień zaplanowana jest wizyta w redakcji?

A, i na wypadek, gdyby ktoś akurat przypadkiem się przejmował - u Feo-norki wszystko w porządku, ale on dalej kombinuje, jak by tu dostać się na zjazd x]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, k0nrad. Ty wiesz, jak podbudować moją wiarę w siebie docenianiem...nie, choćby pamiętaniem o istnieniu mojej skromnej osoby ;]

No i nie zapominaj o Keirze, ona również będzie x]

X/

oops... nie no, jakos tak was dwie wyłączyłem, może dlatego, że się wcześniej już spotkamy ^^" tym nie mniej - stupid me

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, i na wypadek, gdyby ktoś akurat przypadkiem się przejmował - u Feo-norki wszystko w porządku, ale on dalej kombinuje, jak by tu dostać się na zjazd x]

Hmm... Wczoraj Feo do mnie dzwonił i powiedział, że go dopiero w poniedziałek ze szpitala wypuszczają i że na zjazd nie przyjedzie, bo ciągle coś z tą nogą...

No nic, my jedziemy już dzisiaj, w piątek do Brzegu, a w sobotę pewnie rankiem do Wrocka, więc będziemy wszystkich buców odbierać ;)

Czerwony chodnik proszę mi tam rozwinąć. I dzieci z kwiatami niech stoją. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...