Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Dnia 5.02.2019 o 22:56, niziołka napisał:

póki co jeszcze musimy się tarabanić z wózkiem

A za rok będziesz drugie do tego samego wózka pakować :P

IMO Wrocław ze względu na tradycję, ale to nieformalny głos, bo ja, jak zwykle, się nie pojawię - też muszę klienta w wózeczku popychać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, odrobina nostalgii mnie popchnęła by zerknąć na to forum, a tu takie rzeczy.

Nie oczekuję, żeby ktokolwiek mnie tu pamiętał, ale chyba warto zaznaczyć, że byłem na dwóch zjazdach i z żadnego z nich jeszcze mnie nie wyproszono kopniakami. :P

Jakbyście chcieli mnie z powrotem to w zasadzie chętnie bym się wybrał na tegoroczny zjazd, tylko muszę znać szczegóły. Im szybciej tym lepiej, żebym był w stanie zabookować sobie holidaya oraz lot odpowiednio wcześniej, bo ceny lotów w lecie nie są za przystępne.

Co do miejsca i okresu to mi z podanych wyborów najbardziej podoba się Wrocław ze względu na tradycje, ale w zasadzie jestem gotów się dopasować. Tylko fajnie by było gdyby było tam lotnisko, w razie gdyby okazało się, że będę przylatywał bezpośrednio na zjazd (choć wstępnie planuje inaczej). Okres najlepszy to dla mnie końcówka sierpnia. Bilet powrotny tańszy i dużo czasu by się dogadać w sprawie urlopu. Końcówka czerwca mi trochę mało pasuje bo to jednak dość wcześnie i boję się, że nie będę w stanie wypracować wystarczająco godzin.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat na jednej grupie na fejsie była dyskusja o starym forum, nostalgłem i się zalogowałem, a tu taki post. Wstępnie jestem chętny, tylko zależy od terminu. Lipiec mam zajęty, bo mam praktyki, a pod koniec sierpnia mam zaplanowany wyjazd. Siedzę w Gdańsku, więc Warszawa i Poznań najbardziej by mi pasowały, a Łódź najmniej, ale się dostosuję :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się - co za różnica w jakim mieście będziemy siedzieć, skoro hostel opuszczamy tylko po to by iść do sklepiku po amunicje albo coś zjeść do najbliższego fastfood'a. :D Możemy nawet wynająć parę domków nad jakimś jeziorem i też będzie fajnie. Podrzucę temat u Osi bo pewnikiem będą zainteresowani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się na Zjeździe pojawił.

Niestety - dźwięk walących się nadziei - na chwilę obecną nie jestem w stanie czynić żadnych bardziej konkretnych planów dotyczących odległej przyszłości (czyt. tygodnia. Albo dwóch). Z małym zastrzeżeniem, że gdyby wygrała stolica to niezależnie od tego co przed chwilą powiedziałem na Zjeździe mógłbym się pojawi(a)ć w godzinach solidnie popołudniowych (zakładając w miarę sensowny dojazd do kwatery głównej transportem publicznym).

Uwzględniając iż terminy rzutują na "albo tuż przed lipcem"/"jakoś w sierpniu" to może uda mi się wywiedzieć jak będzie u mnie w tym okresie wyglądała sprawa urlopów i wtedy będę mógł z całą pewnością stwierdzić, czy na Zjeździe pozawarszawskim bendem, czy też nie bendem. Dlatego na razie moją ewentualną obecność można oznaczyć solidnym znakiem zapytania.

Edytowano przez Holy.Death
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2019 o 14:05, P_aul napisał:

@QbuśJasne, mam dwa dyżury do odwalenia, reszta czasu dla siebie. Ośmioosobowa grupa forumowiczów będzie już w czwartek wieczorem w poznaniu.

Tym oto sposobem stałeś się jedną z niewielu osób, które wiedzą, jak Qbuś wygląda :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze!

Oficjalnie mogę już zaprosić Was na Zjazd 2019 (*). Udało mi się załatwić hostel, nie do końca taki jaki chciałem, ale jak się nie ma co się lubi... Do rzeczy jednak:

Co? - Zjazd 2019 to spotkanie forumowiczów (obecnych i byłych) w jednym miejscu i w jednym czasie w celu poznania się na żywo, wspólnej zabawy itd itp.

Gdzie? - Wrocław.

Kiedy? - 23-25 sierpnia 2019 (istnieje możliwość wydłużenia wyjazdu na 22-25 sierpnia)

Za ile? - 50 PLN za dobę, płatne z góry lub na miejscu. W tej kwocie znajduje się wyłącznie koszt noclegu, każdy jest odpowiedzialny za własny transport, wyżywienie i inne koszty doraźne (ale jestem gotów pomóc w organizacji grup jadących z tego samego regionu Polski ;) )

Ok, jestem zainteresowany! - ponieważ z różnymi ludźmi kontaktuję się najróżniejszymi drogami (Facebook, Discord, FA, mail itd itp) założyłem specjalnego maila do kontaktu z organizatorami Zjazdu - zjazdCDA2019@gmail.com. Wszystkich zainteresowanych proszę o maila na ten adres, w odpowiedzi podam szczegóły zakwaterowania oraz odpowiem na wszystkie pytania. Proszę też w mailu o informację czy wolicie weekend czy "długi weekend" (tj od 22 czy od 23 sierpnia) na ile pewni jesteście przyjazdu (mogę trzymać kilka miejsc dla osób, które jeszcze nie wiedzą, ale pewniaki będą miały pierwszeństwo), czy jesteście gotowi przelać znacząco wcześniej pieniądze (gwarancja miejsca, a ja będę miał na zaliczkę) oraz uprzedzić mnie jeśli macie specjalne potrzeby czy wymagania (np. pokój mniejszy niż 5 os. ale ostrzegam, że BYĆ MOŻE będą one nieco droższe niż podana wyżej kwota.)

Proszę o jak najszybsze deklaracje od osób zainteresowanych, abym mógł spokojnie sfinalizować rezerwację w hostelu. Nie gwarantuję miejsc dla zgłoszeń po 10 czerwca.

Do Zobaczenia we Wrocku!

*UWAGA. Impreza jest zamknięta, tylko dla osób dorosłych (lub dojrzałych i posiadających pozwolenie od rodziców) i w formie "znajomi dla znajomych". Organizacja jest oddolna, przez forumowiczów i dla forumowiczów, redakcja czasopisma CD-Action nie bierze żadnego udziału w organizacji ani odpowiedzialności za Zjazd. W związku z tym organizatorzy zastrzegają sobie prawo do selekcji uczestników według poziomu ostrzeżeń na forum, opinii moderacji oraz własnego widzimisię. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zrzekają się jakiejkolwiek odpowiedzialności za uczestników (finansowej, prawnej, moralnej) i zapewniają jedynie koordynację spotkania oraz nocleg. Zjazd nie jest imprezą zorganizowaną ani masową w sensie prawnym.

Edytowano przez P_aul
  • Like 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.02.2019 o 22:56, niziołka napisał:

Faktycznie, wolałabym Wrocław, przynajmniej w pierwszym roku - bo póki co jeszcze musimy się tarabanić z wózkiem, a tak to jest szansa że ktoś z rodziny lub znajomych nas podwiezie do Wrocławia. Za to w kolejnych latach może być już różnie, bo powinno być nam łatwiej się przemieszczać ;)

Ło matko dalej tu jesteś...

Kurcze jak tam zdrowie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę mnie korci, żeby napisać że analfabeci nie dostaną zaproszenia... Prosiłem w poście żeby zainteresowani pisali na adres mailowy bo nie jestem w stanie ogarniać wszystkich drÓg komunikacyjnych (forum, facebook, discord, telefon) :P

* - RoZy :)

A ostrzeżenia za błędy ortograficzne czemu nie wystawiłeś? - yojc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim obecnym na zjeźdezie jak zwykle było super, Wrocław nie zawiódł. Wizyta w redkacji ekstra, szkoda tylko że wyszła taka afera jaka wyszła i musieli wywalić naczelnego, no ale bywa.

Widzimy się za rok, PDK, Manieczki 2020! Z fartem mordeczki. Zdjęcia wrzucam, tam gdzie zawsze PDK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...