Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Niech mnie... Ja przeczytałem w zaproszeniu, że termin jest 16 sierpnia, a tu się okazuje, że ciężko niedowidzę, bo termin był od 12 do 16. Przepraszam bardzo wszystkich zainteresowanych za moje gapiostwo. Jakby związku z tym trzeba było coś dogadać (np. dodatkowe opłaty za hotel), to piszcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mysquff no właśnie zostawiliście tak nas, więc zrobił mi to, co obiecywał zrobić Tobie...

Co do pożegnania - sorki, po prostu jak stwierdziłem, że jednak trzeba wrócić, to okazało się, że mam dosłownie kilka minut, żeby zawinąć manatki i lecieć na pociąg. Ledwo zdążyłem. Może następnym razem uda mi się posiedzieć dłużej ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Nicek napisał:

Ja w tym roku nie dam rady. Obowiązki, strzelnica no i dziewczyna domaga się uwagi. Ale może zobaczymy się za rok ;)

 

WYMÓWKI, WYMÓWKI

 

Ekhm.

Chciałabym serdecznie podziękować @Artiusowi za dowiezienie nas w jednym kawałku tam i z powrotem. Podróż w obie strony była pełna wrażeń. GPS rządzi! :D
PS Doceniam Twoje starania w przekonywaniu pozostałych pacaków, że wcale nie jestem taka niska.
Dziękuję zjazdowiczom za ciepłe powitanie tak wcześnie rano, mimo że niektórzy mieli jeszcze spore problemy, żeby wstać z łóżka. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że ktoś z Osi był w stanie mnie rozpoznać (Feo i t3t się nie liczą).
W tym miejscu chciałabym nie pozdrowić @podbiela, który niemal totalnie zrujnował naszą niespodziankę. Chamsko.
No i jeśli kogoś zmartwiło moje i Artiusa zniknięcie bez pożegnania, to bardzo przepraszam i szczerze postanawiam poprawę (a może i nie).

Warto było wpaść na te kilka godzin, popacać sobie bezkarnie, zryć mocniej psychikę, poznać irl kilka nowych meeega pozytywnych osób i spotkać tych, z którymi się od bardzo dawna nie widziałam i choć w ciągu 48h przespałam może z 5, to jestem naprawdę zadowolona z tego wyjazdu. :3 Żałuję, że nie było Wieczorka z legendą FA, ale liczę, że się szybko zorganizujecie, zrobicie odpowiednie zdjęcia i się nimi podzielicie! I szkoda, że nie udało mi się ze wszystkimi spotkać, ale okazja jeszcze będzie i to niejedna.

org, Veld, zapuście kuce! :D

POPROSZĘ TEŻ NAGIE ZDJĘCIE MYSZKUFA Z SUSHI

Also, Artius siedzący obok nevyi i pytający, gdzie jest nevya.

Edytowano przez Kathai_Nanjika
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artius siedzi obok @nevya i pyta na cały głos:
-Ej, a kto to jest ta Nevya ?
 

@Kathai_Nanjika

Nie ma za co warto było. Polecam wszystkim GPS, niezawodne urządzenie. Miejscowość Toszek, Nakel Nakło i wiele innych atrakcji drogowych. Pozdrowienia dla Kath, że chciało jej się jechać i zaryzykowała jazdę ze mną autkiem.

Potwierdzone info: Kath nie jest taka niska za jaką ją uważacie. Naprawdę.

Pacanie rządzi, a @podbiel to.... a szkoda szczępić gęby :)
Pozdrowienia dla wszystkich których udało się poznać.

Ps. @Mysquff czekamy na fotki wieży Hanoi :)

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Artius napisał:

Potwierdzone info: Kath nie jest taka niska za jaką ją uważacie. Naprawdę.

Racja, jest niższa

Całą noc stymulowałem @Mysquff i na razie relaksuje się w łóżku przed ciężką pracą nad wieżą Hanoi i innymi krabami. Wszelakie zdjęcia będą opublikowane tuż po tym, jak Mysquff pójdzie na studia teologiczne. Stwierdził ze to dużo bardziej przyszłościowa opcja niż informatyka

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to @Mysquff może potwierdzić że wcale nie jestem taką marudą za jaką mnie tu na forum uważają, także pozdrawiam wszystkich którzy mówili że zabijam wszelką radość :P

Pozdro dla @Kathai_Nanjika i dla @Artius który czerpał psychopatyczną przyjemność z wkręcania mnie, następnym razem nauczę się kłamać i będziesz mi mógł naskoczyć :P 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

Dwie sprawy 

@Holy.Death - niestety ze względu na to, że dopiero po rozpoczęciu zjazdu wiedziałem że Ciebie nie będzie, będziesz musiał mi przelać brakujące 80 zł. Jak chcesz, mogę jeszcze raz wysłać Ci numer konta

Reszta zjazdowiczów, od Was ze względu na bałagan jaki się zrobił z powodu tego, że niektóre osoby się pojawiły które nie miały być i odwrotnie, niektórzy nie przyjechali, będę musiał od Was wziąć po 5 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JamesVoo napisał:

Racja, jest niższa

Chamsko.

6 godzin temu, nevya napisał:

Ogólnie to @Mysquff może potwierdzić że wcale nie jestem taką marudą za jaką mnie tu na forum uważają

Nawet w duecie z Behe nie zdołaliście wygenerować ponurej atmosfery przygnębienia i marudzenia... no w każdym razie ja niczego takiego nie wychwyciłam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Behe, to ja składam reklamację. Mieszkam z nim w pokoju od trzech dni, a ani razu nas nie napadli, pobili, zgwałcili lub okradli. No i gdzie te czarne burzowe chmury, które miały się unosić cały czas nad jego głową? Żądam zwrotu pieniędzy.



Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katajec->

Od razu dodam, ze strzelanie na strzelnicy wyszło średnio, ale z odległości 20 metrow trafiam w cel wielkości średniego melona :P (czasem lepiej, czasem gorzej zależy od dnia. Wczoraj gościu [przy mnie] z 20 metrow z Mini Beryla nie trafił w cel wielkości tłowia). Jak widać, trening i regularne chodzenie opłaca. Walther P99 bondowski jest całkiem zgrabny, więc w razie czego, jaki jakiś quest będzie w Borderlandzie czy innym Call of D(r)uty, to się polecam :)

Btw. Juz dawno mnie tu nie było :(;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WcalenieXerber

Cytat

Jeżeli chodzi o Behe, to ja składam reklamację. Mieszkam z nim w pokoju od trzech dni, a ani razu nas nie napadli, pobili, zgwałcili lub okradli. No i gdzie te czarne burzowe chmury, które miały się unosić cały czas nad jego głową? Żądam zwrotu pieniędzy.

Chyba ktoś cię nabrał. Czarne burzowe chmury i chmary nietoperzy to mój znak rozpoznawczy. Nie ja natomiast odpowiadam za napady, kradzieże, a tym bardziej gwałty... Z pobiciami bywa różnie ;)

Edytowano przez niziołka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ledwo godzinę spędziłam w pociągu, a już mam ochotę na następny zjazd, powroty do rzeczywistości są ciężkie.

Szczególne dziękuję dla @JamesVoo bez którego nie byłoby zjazdu i wspomnień

Pozdro dla tych z którymi nie mogłam się osobiście pożegnać, połowa z was nie wygląda tak jak myślałam :P

A, @Rysia, resztki pizzy z rukolą się znalazły. Dzisiaj. Na szafie u nas :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, nevya napisał:

Kurczę, ledwo godzinę spędziłam w pociągu, a już mam ochotę na następny zjazd, powroty do rzeczywistości są ciężkie.

Zgadzam się, zjazdy powinny być przynajmniej kilka razy w roku i w różnych miastach, najlepiej w Krakowie. :D 

Ale mam nadzieje, że zjedliście tą pizze, co? Żeby nic się nie zmarnowało. Bo wczoraj wracając żywiliśmy się jakąś starą bułą, którą znalazłam na siedzeniu w busie, na szczęście nie uciekła potem. 

No i generalnie buziaki dla wszystkich zjazdowiczów :* 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich co byli, pana ciecia-nazistę oraz wszystkich gości i obsługę hostelu. Niektórzy odnaleźli dawno zaginionych braci bliźniaków, niektórzy niemiłosiernie psuli każdą możliwą grę, a inni nie chcieli się poddać mimo wszystko. Jestem szalenie wdzięczny osobom, które dzieliły się ze mną swoimi dobrami, świadomie czy też nie - dziękuję temu, kto zostawił beef jerky, wafle ryżowe i energetyka bez których pewnie bym umar. Mam nadzieję że za rok spotkamy się w przynajmniej takim samym składzie i że Doin tego dożyje. Napiszcie coś stare torby, które tylko ten temat oglądają, będzie chociaż co wspominać. No i kto robił zdjęcia też niech gdzieś umieści, np @A.L.

Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie, moje uszanowanko. 

PS Przez trzy dni nosiłem Dżynsy krótke. 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...