Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Ja też jakoś przed końcem maja ogarnę wpłatę, znaczy, raczej na pewno będę, ale muszę mieć pewniaka, że będę miała komu psy zostawić. ;)

Kathajec mnie sprowokował, żebym wlazł na forum. A czym? Krótką wymianą zdań. Z której wynikało, że w tym roku zjazd jest w mleczarni. Nie w Mleczarni, tylko w mleczarni... i to mnie zaniepokoiło. Na tyle, aby ruszyć cztery litery na stronę tak dobrze mi [kiedyś] znaną.

Szkoda tylko Cynamona... chętnie odmalowałbym ścianę czy dwie, ku pamięci czasów minionych... :>

Tak czy inaczej - zdawało mi się, że wspominałem wielokrotnie, iż na Zjazd zawsze jestem i zawsze będę chętny, choćbym miał żebrać, żeby zdobyć pieniądze czy miał się zwolnić z pracy, żeby mieć czas. Także, aby słowo stało się zadość - będę na 100% (chociaż nie mam pojęcia, co będę robił za tydzień, nie mówiąc już o terminie zjazdu). No i... w sumie to tyle na ten moment. :)

• Upvote 1

@Osioł dzięki za cynk, bo tym nie zajrzał ;) Wstępnie jestem chętny, bo nie mam wtedy zjazdu, a że 15 to wolne, to na pt, sb, ndz i pn powinienem móc przyjechać (ew. bez piątku). Muszę to skonsultować z narzeczoną, ale tak na 80% będę mógł przyjechać.

• Upvote 1

siemanko! :D mnie właśnie zwalniają z roboty razem z całą załogą, więc naprawdę ciężko mi powiedzieć co będę właściwie robił w połowie sierpnia. :D niemniej w żadnym wypadku nie oznacza to mojej nieobecności. a więc możecie zacząć się martwić. będę się przed końcem miesiąca odzywał do organizacji w sprawie terminu na jakim się pojawię.

• Upvote 1

@Veldrash Ty już lepiej ścian nie maluj :D
@Meth kto jak kto ale Ty musisz być. Domowe obiadki same się nie zjedzą ;)

• Upvote 1

Aktualnie dostałem zaliczkę od 10 osób, co nie starcza nawet na pokrycie przed wpłaty. Aby pokryć przed wpłatę potrzebuje zaliczki jeszcze od co najmniej 8 osób.
Byłoby miło, gdyby osoby zainteresowane wysłały pieniądze, lub, jeśli w szczególnych przypadkach jest to niemożliwe, dały także o tym znać.

Przypominam że do 30 maja MUSZĘ mieć listę osób, ponieważ wymaga tego hostel 

Całkiem ważne ogłoszenie parafialne. Aktualnie mam płatność za 15 osób. Dwie osoby zdeklarowały się jeszcze przesłać pieniądze w poniedziałek.
Czyli razem ze mną, wychodzi 18 osób na zjeździe. Jak wiadomo z taką liczbą osób nie wynajmiemy całego hostelu. Dlatego jeśli ktoś z tego powodu ma obiekcje ma czas do poniedziałku aby je zgłosić. 

Ja będę sam... pasożyty mają inne wyjazdy. Wpłata jutro

Nie dostałem nic na PW w sprawie nr konta do wpłaty zaliczki...? Będę od piątku do niedzieli.

Udało się zebrać wystarczającą liczbę chętnych?

To będzie jak za czasów Piasta, chyba, że będziemy dzielić hostel z jakimiś osobami, którzy chcą nasz kraj "wzbogacić" kulturowo i będą zachwyceni naszym towarzystwem.

W każdym razie 25 osób to i tak fajnie, jak jedna wycieczka szkolna.

A potem będziecie się składać, żeby oddać hostelowi za te osoby, które uciekną po pierwszej nocy... :D

Ja się wybieram z okolic Szczecina i pewnie będzie przesiadka w Poznaniu. Kilka innych osób pewnie też, ale nie jestem pewien, kto z nich się zadeklarował :P

Prawdopodobnie przesiadam się we Stolycy więc jak komuś nie przeszkadza moja obecność to możemy się dogadać :v

Ja jadę jakimś Polskim Bussem z Młocin (to Warszawa jest, jakby ktoś nie wiedział co to), PKP Icecrown Citadel jest za drogie.

A ja nie jadę w ogóle. :P Choć może się jakoś zjawię na chwilę lub dwie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.