Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

To tak przedwcześnie organizacyjnie - gdyby zebrało się +3 osoby jadące z Katowic (okolic?) to można by się zabrać autem. Mam kombi, więc z bagażami nie powinno być problemów. Oczywiście zrzuta na paliwo wedle spalania (dlatego mówię, że musiałoby nas być 4 osoby, bo w mniej to się może nie opłacić). Jeśli ktoś się wybiera i wolałby auto niż busa/pociąg, może dać znać tutaj albo na pw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedzcie zygfrydowym autem, tam jest pelno psiej siersci, ktora pozniej przez caly zjazd bedziecie nosic a swoich ubraniach!

Dziekuje za zaproszenie, ale raczej sie nie zjawie. W przeciwienstwie do wiekszosci mieszkancow forume dojazd autobusem/pociagiem na zjazd jest w moim przypadku nierealny, a Ryanair za taka wycieczke wola ponad tysiac zlotych. Moze jak juz wroce do Polski na stale wezme uda mi sie pojawic na zjezdzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjazdowicze, a co sądzicie o tym by zorganizować wypad do któregoś z wrocławskich escape roomów? Jakby się zebrała duża grupa chętnych, to może udałoby się wynegocjować jakąś zniżkę (dla przykładu ostatnio w wawie wyszło nam 31zł na głowę przy 14 osobach), a zabawa imho fajna i ewidentnie grupowa, więc na zjazd jak znalazł ;)

Edytowano przez nevya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej zjazd odbędzie się w Mleczarni (http://mleczarniahostel.pl).

Koszty wyniosą tyle samo co poprzednio w Cynamonie, lub będą minimalnie mniejsze, zależy na ile uda mi się dogadać z obsługą. 

Jedynym mankamentem jest to, że ostatniej nocy jeden pokój będzie zajęty. Niestety nie mogłem znaleźć lepszej cenowo i ilościowo alternatywy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE INFO

Mamy rezerwację w Mleczarni. Do 30 maja potrzebuje ostateczne deklaracje kto się wybiera na zjazd. Miesiąc czasu powinien być wystarczający aby to ogarnąć, a hostel wymaga ilości osób do tego terminu. 
Także do tego terminu muszę wysłać przed wpłatę, także za chwilę roześlę po wszystkich którzy się zdeklarowali na "tak" lub "chyba" informację o numerze konta na które trzeba przesłać przed wpłatę, a także o dokładnych kosztach. 
Jakby do kogoś nie dotarła wiadomość do jutra rana, proszę o kontakt ze mną, lub odezwanie się w tym temacie :)

@Sermaciej i @P_aul - uprzątnijcie skrzynki czy coś bo nie można do Was pisać 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JamesVoo coś tam ze skrzynki powywalałem... Ponadto na tą chwilę mogę powiedzieć z 90% pewności, że z Dracią nie damy rady. A gdyby się to zmieniło (bo mamy aktualnie cholernie neipewną sytuację) to będziemy w razie czego organizowali spanie na własny koszt. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kathajec mnie sprowokował, żebym wlazł na forum. A czym? Krótką wymianą zdań. Z której wynikało, że w tym roku zjazd jest w mleczarni. Nie w Mleczarni, tylko w mleczarni... i to mnie zaniepokoiło. Na tyle, aby ruszyć cztery litery na stronę tak dobrze mi [kiedyś] znaną.

Szkoda tylko Cynamona... chętnie odmalowałbym ścianę czy dwie, ku pamięci czasów minionych... :>

Tak czy inaczej - zdawało mi się, że wspominałem wielokrotnie, iż na Zjazd zawsze jestem i zawsze będę chętny, choćbym miał żebrać, żeby zdobyć pieniądze czy miał się zwolnić z pracy, żeby mieć czas. Także, aby słowo stało się zadość - będę na 100% (chociaż nie mam pojęcia, co będę robił za tydzień, nie mówiąc już o terminie zjazdu). No i... w sumie to tyle na ten moment. :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemanko! :D mnie właśnie zwalniają z roboty razem z całą załogą, więc naprawdę ciężko mi powiedzieć co będę właściwie robił w połowie sierpnia. :D niemniej w żadnym wypadku nie oznacza to mojej nieobecności. a więc możecie zacząć się martwić. będę się przed końcem miesiąca odzywał do organizacji w sprawie terminu na jakim się pojawię.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...