Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

W sprawie obecności (lub raczej nie) odpowiedziałem. Nurtuje mnie jednak jedna rzecz:

W planie wizyta w redakcji CDA w poniedziałek 15 sierpnia, oraz tradycyjny już dla zjazdów weekendowe wyjście do wrocławskiego ZOO.

Ktoś to konsultował z redakcją? 15 sierpnia jest dniem ustawowo wolnym i jakoś nie wydaje mi się, żeby komuś specjalnie chciało się przychodzić w ten dzień do biura.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle nie wiem po co te zaproszenia. Każdy forumowicz, który chce, powinien móc przyjechać. Co to za problem zorganizować zjazd na 200 osób. Wystarczy tylko minimum zdolności organizacyjnych.

P_aul organizował studniówki i bale gimnazjalne więc wie.

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sev - no to znalazłeś mój pierwszy blad w organizacji ;)

Niestety tego nie konsultowałem ponieważ mówiąc szczerze takiej sytuacji nie przewidziałem :) i odnośnie rozmów z hostelem, warto przed dyskusja wiedzieć czy chcemy caly czy nie. Przynajmniej tutaj zdaje sie na pomoc Paula który na szczęście zgodził sie pomoc z dyskusja z hostelem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zatem wizyty u redakcji nie dałoby się ogarnąć np. 16 sierpnia? Wiem, że ludzie tego dnia już by odjeżdżali, ale w takim układzie można by rozważyć opcję, żeby wpaść np. przed południem (czy tam kiedy, nie wiem, do której uczestnicy zjazdu przeważnie śpią :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy, że organizowany jest zjazd, wobec czego przybyłam siać chaos, ferment i zniszczenie!

A wszystko dlatego, że w tym roku Polcon organizowany jest we Wrocławiu, w dniach 18-22 sierpnia. I jestem pewna, że wśród zjazdowiczów znajdzie się grupa, która tak jak ja chętnie połączyłaby przyjemne z przyjemnym i odwiedziła Polcon w ramach zjazdu.

Wiem, że zaproszenia są już rozesłane, urlopy pobrane i tak dalej, ale zostało jeszcze parę miesięcy, hotel jest niezarezerwowany, a okazja wydaje się świetna, żeby się wspólnie pobujać na jednym z najważniejszych konwentów fantastycznych w Polsce :)

 

Dnia 20.03.2016o09:16, JamesVoo napisał:

Sev - no to znalazłeś mój pierwszy blad w organizacji ;)
Niestety tego nie konsultowałem ponieważ mówiąc szczerze takiej sytuacji nie przewidziałem :) i odnośnie rozmów z hostelem, warto przed dyskusja wiedzieć czy chcemy caly czy nie. Przynajmniej tutaj zdaje sie na pomoc Paula który na szczęście zgodził sie pomoc z dyskusja z hostelem ;)

Ha, kolejny argument za tym, żeby przełożyć zjazd na inny termin!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niziołka Tylko obawiam się, że w przypadku połączenia przyjemnego z przyjemnym wyjdzie tak, że połowa ludzi będzie na Polconie, a połowa w hostelu. A że Polcon byłby w tym samym terminie co zjazd, to mogłoby się okazać, że część osób w ogóle by się nie widziała.

Z drugiej jednak strony termin w okolicach Polconu jednak bardziej mi pasuje, więc jak na moje może być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sevard - jasne, że tak może być, ale Polcon to tylko dodatek dla chętnych - tak samo, jak do tej pory zoo, ogród botaniczny, wspólne wyjścia na jedzenie czy wizyta w redakcji. Wszyscy będą się też widzieć rano i wieczorem (ach, to nocne posiadówki! :D ).

Poza tym daje to dostęp do znacznie większej ilości planszówek, miejsc do grania w RPG i tak dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że jakiekolwiek zmiany w terminach blisko dwa tygodnie po ogłoszeniu terminu pierwotnego (który był ogłoszony 12 marca) byłoby nieuczciwe wobec ludzi którzy już obecność zatwierdzili, załatwili urlopy itd.

  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z b3rtem, co więcej coś czuję, że w czasie Polconu już wszystkie hostele zajęte ;) Mogę na wszelki spytać o oba terminy (podany w zaproszeniu i Polconowy), ale byłbym za pozostaniem przy tym pomyśle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za pomysłem b3rta. 

Nie po to dawałem czas na właśnie informowanie o takich rzeczach, aby po dwóch tygodniach od przyklepania terminu zmieniać datę zjazdu.
I trzeba wziąć pod uwagę, że Polcon może wpłynąć na wzrost ceny doby hotelowej, a tego także chcieliśmy uniknąć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga fala zaproszeń została wysłana. Jeśli ktoś czuje że powinien otrzymać zaproszenie, a nie otrzymał, niech się po prostu odezwie na PW. Możliwe że o kimś zapomnieliśmy, a także niektóre osoby mają zapchane skrzynki, wiec nie mogliśmy zaproszenia wysłać. 

Zastrzegam sobie także prawo do odmowy wysłania zaproszenie niektórym osobnikom wedle własnego uznania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...