Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Tak naprawdę to biorąc pod uwagę fakt że Owiec nie da rady zorganizować, a sam niestety też sam nie jestem w stanie tego ogarnąć to zjazd w tym roku na 90% nie wyjdzie.

Nadal deklaruję swoją pomoc w organizacji, ale niestety musiałby się znaleźć ktoś jeszcze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@James Ekhem...

OK, ja w końcu wiem jak będę wyglądał z czasem w sierpniu. Pierwszego sierpnia mnie nie ma, podobnie piętnastego. W pozostałe weekendy powinienem być.

Jeśli zjazd miałby się odbyć w któryś z pozostałych weekendów sierpnia, to jestem w stanie przynajmniej częściowo wziąć na siebie organizację (całościowo nie dam rady, bo doba usilnie ma 24h). (...)

Od razu napiszę tylko, że rozsyłanie zaproszeń w moim przypadku może być o tyle skomplikowane, że nie mam miejsca w skrzynce, ale jak będzie trzeba to zrobię porządki.

Edytowano przez Sevard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sevard - Przepraszam bardzo, niestety umknął mi Twój post w tamtym temacie.

Niestety dalej nie ma osoby która zajęłaby się finansami. Sam wiem że z moim ogarnięciem nie za bardzo nadaje się do zarządzania taką ilością pieniędzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"taką ilością pieniędzy" dobre sobie XD. Chcecie to ja zorganizuje! Myk spotykamy się 15 sierpnia w parku śląskim, biercie namioty i śpiwory, siedzimy tam 3-4 dni :) GOTOWE :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P_aul - niestety nie.

Ale cóż, mam nauczkę też na przyszły rok.

Jeśli nadal nie będziesz chcial organizować, postaram sie ogarnąć na tyle aby wziac odpowiedzialność za finanse i w odpowiednim czasie zacząć planować zjazd :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@James, Sevard - czekam na zaproszenie. Nie słuchajcie b3rta skoro i tak go nie będzie. :)

Codziennie z Zamościa po 5.00 rano wyjeżdża pociąg do Szczecina. I jedzie on sobie przesz Rzeszów, Kraków, Katowice, WROCŁAW, Poznań do Szczecina. I ponieważ godzina jest dogodna, to w Katowicach w ten sam pociąg wsiada Kath, grz i może b3rt i w ten sposób jedziemy jednym pociągiem na zjazd. :)

http://rozklad.sitkol.pl/bin/query.exe/pn?ld=c&seqnr=1&ident=5q.0123527.1432246426&OK#focus

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec... Jak w ogole szanse zjazdu stoja na chwile obecna? Zaproszenia jakies leca? Juz jest ten czas co ja musze na powaznie zaczac planowac moja podroz do Polski, wiec chcialbym wiedziec czy w ogole ma sens uwzgledniac zjazd w tych planach czy jednak nie. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - ogarnijcie ludzi. I to szybko. Jak Sevard się nie zajmie, to ja cały czas mam swoje konto "specjalnie na zjazdy", tylko jak mam zbierać kasę to na prostych zasadach - w ciągu miesiąca musi się pojawić potrzebna kwota, albo odwołuję rezerwację i oddaję pieniądze tym co zdążyli przelać. Tylko żeby zacząć w ogóle zbieranie muszę mieć choć cień pewności że zbierze się dość ludu (bo wtedy mogę napisać do Cinnamona prośbę o zaklepanie terminu). Więc zamiast narzekać i się zniechęcać bierzcie tylne części ciała w troki i do roboty. Jak wrócę w poniedziałek do świata internetu to chcę widzieć efekty!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jestem i przez weekend powinienem mieć na tyle czasu i sił, żeby coś ogarnąć. Zaczynam akcję czyszczenia skrzynki. ;)

Jacyś chętni* do pomocy w wysyłaniu zaproszeń?

* Z góry uprzedzam, że osoby, które nie dostaną zaproszeń odpadają, bo tak głupio by było je wykorzystywać (to tak jakby 8azyliszek jeszcze się łudził, że dostanie zapro).

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę pomóc z zaproszeniami, lubię marudzić innym, żeby ruszali tyłki na zlot.

Dopiero wróciłem z dwutygodniowej podróży do Japonii, więc nie jestem pewien mojej obecności na zjeździe. Po prostu nie wiem czy uda mi się wygospodarować kolejnych parę dni urlopu. Prawdopodobnie dopiero w lipcu będę wiedział więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...