Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Nie chcę wskazywać palcem, ale skoro podjąłeś się organizowania, to...

Warto zapytać ludzi z redakcji jak im deadline'y wypadają, ale poza tym, to każdy termin jest równie dobry, bo każdy jest tak samo zły - nie znajdziesz terminu, który pasuje wszystkim.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak stawiamy sprawę, to musi się to odbyć w dniach 21-25 sierpnia. W innych terminach nie dam niestety rady.

Sposób spędzania czasu na miejscu musi już wymyślić ktoś obeznany z tematem tongue_prosty.gif

Edytowano przez Owiec
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że coś się ruszyło w temacie. Start w tym terminie to zajęcie dość karkołomnie tym nie mniej powodzenia. Aż na myśl o Łoranżu się łezka w oku kręci. Się przyjeżdżało i płaciło, zaliczka i rezerwacja umowna - akademiki tak piękne <a my tacy młodzi, a kobiety tak pięne>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi owcze i pozostali organizatorzy. Weźcie się skupcie na kluczowej rzeczy czyli zapewnieniu, że będzie jak zapełnić te 50 łóżek. Jak już wspominałem wcześniej, trzeba znaleźć z 200-300 kandydatów zanim zaczniecie wysyłać jakiekolwiek zaproszenia. To się da robić już w tej chwili, nawet jak nie znamy terminów.

Do hostelu niezobowiazujący mail z pytaniem o terminy już poleciał, jak zwykle będę negocjował wszystko co się da wink_prosty.gif

Edytowano przez P_aul
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinnamon nic nie odpowiedział, pogoniłem ich kolejnym mailem. Jeśli Sev, albo ktoś z okolic Wro byłby gotów przejść się do nich i zobaczyć czy ktoś tam w ogóle pracuje byłbym wdzięczny ;)

Qbuś - byłem na Pyrkonie, pewnie będę i na Polconie - szukaj czegoś co się nazywa "Orient Express", mistrzuję tam różne fajne systemy RPG ;)

Edytowano przez P_aul
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dogadałem się z Cinnamonem. Proponowane terminy to:

- piątek-wtorek 28 sierpnia - 1 września

- środa-niedziela 26 sierpnia - 30 sierpnia

Cena na tą chwilę jest nieco zaporowa bo 2200 za noc (za wynajęcie całego hostelu), ale to jeszcze negocjuję. Teraz pytanie do pozostałych "organizatorów" - czy wiemy już że uda się wypełnić 50 miejsc? Bo mieliście dwa tygodnie żeby to ogarnąć ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ostateczna cena jaką zaproponował Cinnamon to 1900 zł za dobę hotelową czyli 7600 zł opłaty całkowitej. Bardzo proszę osoby, które chcą się dalej zajmować Zjazde o... zajęcie się Zjazdem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już z b3rtem i Kath ustalony jeden pociąg którym jedziemy.

Nie przypominam sobie żebym cokolwiek z tobą ustalał, więc proszę bez pomówień. No i jeśli dostaniesz zaproszenie to będzie to oznaczało koniec forume, godności zjazdowiczów i cywilizacji białego człowieka.

Swoją drogą, jak na razie żaden z powyższych terminów mi nie pasuje, więc jeśli zjazd dojdzie do skutku (a patrząc na kalendarz i zaangażowanie kogokolwiek prócz Paula raczej nie dojdzie) to na 80% mnie nie będzie.

Czeka cię romantyczna wycieczka z Kath.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...