Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Dodam od siebie do powyższego, że czego jak czego, ale "spotkania" z Wróżbitą Maciejem w warszawskim ZOO się nie spodziewałem. Osioł zapewne też nie. Postanowiliśmy więc wspólnie uwiecznić to na fotografii i podzielić się z Wami przeżyciem.

Trochę śmiechu z tego było. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludzie, chciałem tylko przypomnieć, że:

1) warto byłoby się zainteresować Cynamonem i ogólnie organizacją Zjazdu, bo już czas najwyższy

2) mi się nie chce, tego posta piszę żeby potem nie było na mnie, że olałem :P

Więc jak będzie? Ktoś wyjdzie przed szereg, czy w tym roku Zjazdu nie ma? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja kontr-spytam - czy ktoś w ogóle się zjazdem zajmuje? Bo ja, zgodnie z zapowiedziami nie. Ewentualnie mogę pomóc w negocjacjach z Cynamonem. Niemniej odpowiedzialności finansowej po tym co się działo rok temu nie wezmę. Widzę jednak, że zainteresowanie jest tak znikome, że w tym roku zjazdu może nie być...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę jednak, że zainteresowanie jest tak znikome, że w tym roku zjazdu może nie być...

Cześć :)

Gdyby jednak takie spotkanie miało się odbyć, to mógłbym przybyć do Wrocławia pod koniec sierpnia (ale kogo to obchodzi, zresztą termin pewnie i tak podałem nierealny ;_;

Jakby coś, to szmalec zawsze wszędzie wpłacam terminowo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P_aul - nie wiem czy zainteresowanie jest znikome.

Sam z chęcią bym pomógł w organizacji zjazdu, ale wiem że ze swoim ogarnięciem i ostatnim kompletnym brakiem czasu mógłbym mieć problem z organizacja.

Bardzo liczę na to że ktoś się mimo wszystko tego podejmie i jeśli ktoś potrzebowałby pomocy, zgłaszam się do niej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Po zeszłorocznych wyczynach finansowych (a pewnie i tak nie znamy wszystkich szczegółów) nie dziwię się wcale że nikt nie chce brać odpowiedzialności za tak niezorganizowaną grupę. Trudno, z ludźmi z którymi chciałbym się zobaczyć pewnie uda się zorganizować coś alternatywnego, ale szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce Cię poznać, dlatego nie będzie zjazdu.

Zapraszam do Katowic, świeże powietrze, tak bardzo rakotwórcze... Można spędzić tu czas na wiele ciekawych sposobów!

Oprowadzić po mieście mogę, ale resztę załatwcie sobie sami. No, to tyle z organizowania. :D

Edytowano przez Kathai_Nanjika
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świeże powietrze, tak bardzo rakotwórcze...
W takim razie również zapraszam do Świecia, nasz zakład papieru Mondi wydaje bardzo przyjemne zapachy przynajmniej trzy razy w miesiącu na całe miasto. Chociaż ja się już do tego przyzwyczaiłem, w końcu na terenie tego zakładu pracuję...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie chce Cię poznać, dlatego nie będzie zjazdu.

Maaaamaaaaaa! A Katajec się nade mną znęca ;____;

świeże powietrze, tak bardzo rakotwórcze...
nasz zakład papieru Mondi wydaje bardzo przyjemne zapachy przynajmniej trzy razy w miesiącu na całe miasto

Mój Olsztyn taki piękny. Miasto korek wyewoluowało w miasto wykopek, bo gdzie nie spojrzysz tam dziura wykopana pod budowę nowych dróg i tramwajów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...