Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Jeszcze na koniec rzucę od siebie pytaniem do tych co znają lepiej Wrocław - potrzebuję wiedzieć czy gdzieś w bliższej bądź dalszej okolicy naszej bazy noclegowej/hostelu znajduje się bank (NIE bankomat) PKOBP; za wszelkie odpowiedzi z góry piękne dzięki :D

Najbliżej na Rynku, przy Wita Stwosza lub w Galerii Dominikańskiej, przy czym ten przy Wita Stwosza powinien być najmniej oblegany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O chłopie, ja bym raczej nie liczył na to, że komuś będzie się chciało na lotnisko wyruszyć.

Z lotniska do centrum masz autobus linii 406. Jak wysiądziesz na przystanku Renoma, to stamtąd do Cinnamona jest rzut kamieniem, mocno awaryjnie do Renomy mogę po Ciebie wyjść i zaprowadzić na miejsce.

Spoko, dzięki za wskazówki, chyba skorzystam.

Ja przylatuję z Londynu o 11:25, czyli chyba będę najwcześniej z was, ale cóż, jakoś się pokoczuje po okolicy w najgorszym razie.

Bardzo bym prosił o jakieś numery telefonów, bo nie mam nikogo ze zjazdowiczów w kontaktach, a mogę potrzebować jakbym jednak dał radę się zgubić. D:

Tak poza tym, mam nadzieję, że ktoś mi pokaże jakieś kantory w okolicy, bo chyba będę przylatywał jednak obładowany funciakami. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szedoł - daj znać, czy będziesz o tej 12. Jak tak, to też przyjadę wcześniej.

Veldraszałke się już odezwał i jak niczego z orgiełem oraz Bronexem nie odwalą - np. nie zgubią się po drodze pod pretekstem wycieczki krajoznawczej - to będziemy w takim razie na miejscu koło 15-16. Przynajmniej taki jest zamiar :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, niby wróciłem już wczoraj, ale potrzebowałem trochę czasu aby się ogarnąć - a przede wszystkim pójść dzisiaj do roboty - ażeby spisać część wrażeń z, jakżeby inaczej, udanego zjazdu biggrin_prosty.gif W wielkim skrócie to, jak zawsze w sumie, kto dostał zaproszenie a się nie pojawił ten trąba (a opti to kapeć), bo zabawa była przednia i obyło się bez nieprzyjemnych incydentów... chyba, że do czegoś doszło od trzynastej w poniedziałek, kiedy to musiałem się zwinąć. Tak czy inaczej dzięki wielkie wszystkim za dobrze spędzony czas.

W wersji odrobinę dłuższej acz listowej to pozdrowienia zwłaszcza:

- dla imprezo-wozu Veldrasha z orgiem i Bronexem gdzie było słuchanie Augustowskich Nocy, Beaty Kozidrak oraz Radia Maryja, machanie dwustuzłotówkami przez okno i ogólnie sporą ilością szaleństwa

- do pokoju, w którym przyszło mi nocować na czele z Gofrem i Fandą a przy okazji przeprosiny za moje chrapanie oraz podziękowania za użyczenie schronu przed Stefanem i Kathai z jej yaoi fantazjami ^_^

- klasycznie do Osi Cudów i co warte zanotowania pierwszego wieczora można rzec, że cały zjazd zwalił się do nich a nie na odwrót (is good), w każdym razie karteczki i kalambury bardzo na propsie (że też nikt nie nagrał Hrabuli przy tym jednym haśle...)

- do wszystkich biorących udział jak i po prostu umierających ze śmiechu podczas "wieczorku poetyckiego"

- dla Aidena, baroweia, behemorta, brylanta i P_aula, że pomimo wpadek mniejszych i większych zechciało im się dograć mą - wymyślaną na bierząco - sesję do końca =]

- dla t3t, którego szanty o czwartej nad ranem były jednym z jaśniejszych punktów zjazdu

- do P_aule za prowadzenie sesji superhero - w sumie szkoda, że się urwała i jest trochę zabaw z kostkami, ale ogólnie fun był (zwłaszcza jak rzuty poszły i Salomon Grundy dostał solidny łomot od Supsa, którego właśnie odgrywałem)

- oczywiście również do grających w powyższej czyli, o ile nikogo nie zapomniałem - bryla, Dracii, Sevarda, Shakera

Pewnie o czymś zapomniałem, ale może posty innych przypomną mi coś jeszcze wink_prosty.gif A słowem końcowym to przeprosiny do każdego z kim się nie zdołałem pożegnać.

  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- do pokoju, w którym przyszło mi nocować na czele z Gofrem i Fandą a przy okazji przeprosiny za moje chrapanie oraz podziękowania za użyczenie schronu przed Stefanem i Kathai z jej yaoi fantazjami ^_^

Tym razem Ci się udało... Ale tylko tym razem.

- dla t3t, którego szanty o czwartej nad ranem były jednym z jaśniejszych punktów zjazdu

Niczego nie słyszałam. I całe szczęście. chytry_prosty.gif

[*] Pies P_aula

Also, bryl to brat P_.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie słyszałam. I całe szczęście. chytry_prosty.gif

Za to ja bardzo dobrze słyszałem, gdy Ty smacznie spałaś :P . T3t fałszuje jak stare babcie w kościele.

Zjazd jaki był każdy wie, nie ma sensu wypisywać tych z którymi miło spędzałem czas, bo sami wiedzą.

U mnie podobnie, nie będę się rozpisywał.

Przepraszam tylko tych, z którymi nie zdążyłem się pożegnać.

Pies P_aula [*].

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem, z opóźnieniem, lecz wróciłem. Fajnie było, szczególnie, że to pierwszy raz był. Podziękowania:

- dla P_ za organizację i za to, że okazał się być bratem, którego nigdy nie miałem

- Gofrowi za to, że pomylił mnie z optim tylko dwa razy

- Veldrashowi za wierszyk z Kaliszem

- Blackowi, Baroweiowi, Behe, Aidenowi, Dracii, Sevowi, P_ i Szejkowi ze sesje

- Niziołce za wspaniałe rozeznanie we wrocławskich burgerowaniach

- Nightowi za epicką reakcję (

) w czasie Gry o Tron

- Kathajcowi i Fandzie za całokształt

- Osłowi za dyskusję i miłą podróż do Wrocka

- Hakkenowi za to, że nie pojechał ze mną tym samym autobusem

Ogółem, wszyscy byliście awesome.

Edytowano przez brylant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja strasznie żałuję, że tak szybko musiałem się zmyć. :/

ludziska, atmosfera, (niski) poziom żartów i niestandardowe zabawy typu gra w karteczki, dopisały że hej!

no i czytając, właśnie odkrywam na nowo niektóre sytuacje, np. faktycznie Tetris śpiewał wyborne szanty. :D mam nadzieję, że takich smaczków przypomnę sobie więcej, hehe.

ps. moja stara przesyła pozdrowienia. 8)

  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś to interesowało, to ostatni zjazdowicz, który wyszedł z Cynamonu czy Cinnamonu, nie wiem, właśnie dojechał bezpiecznie do domu. A że nie pierwszy raz w tym roku samotnie oglądałem Wrocław, to chciałbym się podzielić odkryciami, która dokonałem oczekując na Polski Bus.

Jeden, zaraz za rynkiem okropnie wyglądające mieszkania, gdzie nazwa ulicy (Nożownicza?) sama mówiła za siebie.

Dwa, znalazłem "Padbar", ten gorszy bar dla graczy (bo każdy wie, że "Levelup" jest lepszy, tyle, że jest na razie tylko w Warszawie i w Poznaniu), z ciekawości podszedłem, ale czynny dopiero od 18:00. Można odnotować, jakby ktoś chciał za rok zobaczyć.

Trzy, znalazłem z nudów chyba z 9 tych gnomów.

A jak wrażenia? Było w porządku. Szkoda tylko, że w "Posiadłość" nie udało się pograć.

Dzięki jeszcze raz Behemorcie za pluszowego osiołka. Żeby tylko mój pies go nie capnął.

A Hakken to nub.

Jak sobie coś przypomnę to się dopiszę do tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co chciałbym tu napisać jest już na tablicy Mańka, więc powtórka będzie skrótem.

Pozdrawiam:

+ multiplę i wszystkich nią jeżdżących,

+ żółwia-niedźwiedzia,

+ Jerzego Piłsudskiego,

+ mamę Metha,

+ stygnące zwłoki Diona,

+ palec orga,

+ życie Pani Moniki (to stare ulegnie zmianie),

+ mój hajs w kieszeni Hrabuli (pocieszam się tylko tym, że RoZy i Veldrash przerżnęli więcej),

+ płaski talerz,

+ szufladę z żarciem, która jest zabezpieczona najlepiej na świecie,

+ Legię Warszawa,

+ tak,

+ bez sensu,

+ lekarzy ze szpitala przy Traugutta (za zdjęcie, wyszedłem bardzo korzystnie),

+ psa P_aula ([*] świeć Panie nad jego duszą).

Na poważnie zaś: wszystkich razem i każdego z osobna, bawiłem się doskonale, mam nadzieję, że za rok zobaczymy się w komplecie.

Specjalne dedykacje dla:

+ Osi Cudów za wspaniałą zabawę,

+ Veldrasha za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że jest najlepszym dostawcą dóbr na świecie,

+ orga, Murezora, Hrabuli, Bronexa, Hakkena i Yoshiego za wspaniałą grę w GoTa, przerwaną brutalnie przez fanbojów i fangerly dohtura 8==D,

+ P_aula za to, że chciało mu się znowu organizować cały ten majdan, podziwiam Twoją cierpliwość. Turboszacuken również za zjazdowe piwo, było całkiem smaczne,

+ behemorta za upędzenie najsmaczniejszej kawówki na ziemi. Cud panie, cud!

+ dzieci RoZyego, A.L.a, Jamesa, brylanta, Pana Pana Pana Ketsu, orga, Hrabuli i wszystkich innych, z którymi grałem (no dobra, przegrywałem) w dildo,

+ niziołki i Konrada, hrabuli i Bronexa, Jamesa i SerMaćka, Gofera i Metha, A.L.a i Pana Pana Pana Ketsu, a także DIONa, z którym to ostatnim odnieśliśmy niestety jedynie moralne zwycięstwo nad wszystkimi uprzednio wspomnianymi w Time's Up!. Wygrać z kaleką i emerytem, wstydu nie macie!

+ Cardiego, Keiry (no dobra, Wy się względnie szybko zwinęliście z rozpaczy nad poziomem tongue_prosty.gif), Aidena, Metha, Shadowa, Feo, Sevarda, Bronexa, orga i innych, z którymi ryczeliśmy szanty celem obudzenia Stefana,

+ układającego zestawy promocyjne w sieci marketów Fresh za wstrzelenie się w moje potrzeby,

+ wszystkich zjazdowiczów, którzy zlitowali się nad kaleką i chodzili mi po zakupy, do lodówki itd. Serrrrdeczne dzięki, noga już prawie nie boli i nawet opuchlizna zeszła.

+ Na koniec: wciąż bliżej mi nieznanego tatuażysty, który odpowiada za to, że choćbym nie chciał, to musiałem się umyć pierwszego poranka. Zemsta nadejdzie znienacka i będzie okrutna!

  • Upvote 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...