Skocz do zawartości
Pzkw VIb

Zjazdy II

Polecane posty

Dobra to ja z innej beczki bo już kilka osób pytało mnie o planszówki :)

Ogólnie to lista które biorę raczej na 90%:

- Gra o Tron

- Mall of Horror

- Prawo dżungli

- Time's up

Mogę coś jeszcze dobrać z tej listy:

- Battlestar Galactica

- Horror w Arkham

- Descent

- Posiadłość szaleństwa

- Mage Knight

- Quarriors

i coś z tej listy http://www.boardgamegeek.com/collection/user/Night%20wolf?own=1&subtype=boardgame&ff=1 ale trzeba pytać :D

Ktoś bierze Descenta? Pasożyty się trochę grać naumiały i ktoś musi im pokazać że nic jeszcze nie umieją :)

Mogę wziąć a będzie ekipa? ;]

OK, wracając do tematu planszówkowego - nie chciałem się wcześniej wyrywać, bo nie byłem pewien, czy jedna rzecz zdąży do mnie dojść (ale jest spora szansa, że zdąży) - czyli najpewniej przytaszczę trzecią edycję Twilight Imperium (i mam nadzieję, że jest taka jak edycja pierwsza, tylko lepsza ;)). Jeśli znajdą się chętni do gry, to niech uzbroją się w parę godzin wolnego czasu. ;)

Dodatkowo w międzyczasie będę u rodziców w domu, więc wezmę Ankh Morpork (wersja angielska) oraz Świat dysku - Wiedźmy.

Ja jestem chętny na pewno na TI!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Zjazdowicze i Zjazdowiczki!

Mam do Was ogromną prośbę i swego rodzaju ogłoszenie. Prawdopodobnie część związana z pewnym politbiurem podejrzewa o co chodzi.

Będąc chorym na pewną dość poważną chorobę układu pokarmowego jestem zmuszony do przestrzegania diety bezglutenowej. Największą jej bolączką, oprócz sporych cen, jest dość ograniczona liczba produktów spożywczych i sklepów, w których mogę ją kupować. Z tego też powodu jadę na imprezę z walizką wyładowaną w równym stopniu ubraniami co jedzeniem.

W hostelu jest jedna wspólna lodówka, ogólnodostępna, w której będę przechowywał parę rzeczy (postaram się je oznaczyć i trzymać razem) i w tym miejscu mam do Was prośbę. Prośbę o zrozumienie. Empatię.

Do najbliższego Lidla (w którym mogę się zaopatrzyć to, co będę trzymał w lodówce) będzie huk drogi, lecz nie miałbym innego wyboru, gdybym stracił zapasy albo mi ich zabrakło.

Dla zdrowych ludzi ten problem nie istnieje. Mają blisko Biedronkę lub dwie i parę innych sklepów spożywczych i mogą raz dwa tam skoczyć. Ja nie.

Proszę, uważajcie, co będziecie brali z lodówki. wink_prosty.gif

Dzięki za uwagę i do zobaczenia!

tl;dr: Biorę swoje trudne do kupienia żarcie, proszę, nie zjedzcie go przez pomyłkę. smile_prosty.gif

Edytowano przez brylant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@brylant W takim razie być może to Cię zainteresuje. A tak poza tym zdaje się, że w Feniksie (zaraz obok rynku) mają żywność bezglutenową i widziałem coś takiego również w którejś Almie (chyba w Arkadach). Generalnie aż tak tragicznie ze znalezieniem żywności bezglutenowej w centrum Wrocławia być nie powinno (paru znajomych sobie z tym jakoś radzi). Może być jednak dosyć drogo. Z Lidlami też nie jest jakoś tragicznie. W teorii są dosyć daleko, ale do co najmniej dwóch (przy Grabiszyńskiej oraz przy Powstańców Śląskich) można dojechać w sensownym czasie tramwajem spod hostelu. Nie wiem więc, czy jest sens, żebyś targał za sobą tonę wałówki.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sev

Dzięki za pierwszy link, pewnie skorzystam z oferty. :)

Dzięki też za dodatkowe info o tej Almie i Feniksie, ponadto wiem, że dość blisko jest Carrefour, gdzie mogę zrobić część zakupów.

Wałówkę mimo wszystko pewnie wezmę, bo:

a) mam akurat sporą walizkę (nówka sztuka)

b) będę musiał tak czy siak jechać na Strońską na obiady (taki na razie mam wstępny plan), więc nie chcę tracić więcej cennych godzin zjazdowych :)

Dobrze jednak mieć parę dodatkowych opcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość blisko jest Carrefour, gdzie mogę zrobić część zakupów.

Tylko jedna mała uwaga - to jest Carrefour w wersji mini, więc nie wiem na ile oni są zaopatrzeni w nie do końca typowe produkty.

a) mam akurat sporą walizkę (nówka sztuka)

To trzeba było od razu pisać, że chcesz się walizką pochwalić. :P

b) będę musiał tak czy siak jechać na Strońską na obiady (taki na razie mam wstępny plan), więc nie chcę tracić więcej cennych godzin zjazdowych :)

Ty chcesz z centrum jechać na Gaj i piszesz, że nie będziesz miał gdzie zakupów zrobić? Po drodze powinieneś mieć parę miejsc, w których spokojnie kupisz jedzenie bezglutenowe. Zakładając, że na Strońską pojedziesz trwamwajem, to jeden Lidl (przy Hubskiej) jest po drodze, kolejny jest całkiem blisko Strońskiej (przy Armii Krajowej). Dodatkowo na Gaju jest jakieś centrum handlowe, ale szczerze mówiąc, to nie pamiętam jakie tam są sklepy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak wolisz, ale IMHO szkoda miejsca w walizkach i sił na taszczenie czegoś, co można skołować na miejscu.

Ja obaczę jeszcze o której dokładnie będę, bo nie wiem jeszcze, czy po pracy wybiorę się od razu do Cinnamona, czy jednak najpierw jeszcze zahaczę o mieszkanie. Najwcześniej będę ciut po 15-tej, najpóźniej trudno stwierdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając temat - o której przyjeżdżają kolejne grupy?

Na razie czekamy - w sensie ja, org i Bronex - na informację od Veldrasha co do stanu jego bryki. Jeżeli zbierzemy się samochodem to mamy sporą elastyczność co do godziny naszego przybycia, ale wstępnie ustaliliśmy, że 15-16 jest bezpieczną porą ;)

Cóż, a jeśli to nie wyjdzie to - i tutaj mogę mówić tylko za siebie - zbieram się pociągiem i na dworcu głównym we Wrocławiu będę o 12:29 ^_^

Jeszcze na koniec rzucę od siebie pytaniem do tych co znają lepiej Wrocław - potrzebuję wiedzieć czy gdzieś w bliższej bądź dalszej okolicy naszej bazy noclegowej/hostelu znajduje się bank (NIE bankomat) PKOBP; za wszelkie odpowiedzi z góry piękne dzięki :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...